0
clear
  • Нови Lon0167 ЕУ Plug да НИ Приклучок за Патување 125V Конвертор Адаптер 3 еез(E-U-Stecker auf -Steckdose Патување 125 ν Конвертор Адаптер 3 Stck
  • -20%
  • -20%
Нови Lon0167 ЕУ Plug да НИ Приклучок за Патување 125V Конвертор Адаптер 3 еез(E-U-Stecker auf -Steckdose Патување 125 ν Конвертор Адаптер 3 Stck

Нови Lon0167 ЕУ Plug да НИ Приклучок за Патување 125V Конвертор Адаптер 3 еез(E-U-Stecker auf -Steckdose Патување

DEN 1843.20

Износ
Това е достапна

Име на производ : НИ на ЕУ AC Адаптер;Боја : Црна.Рејтинг на Моќ : 125/250 V 6 A;Приклучок Тип : 2 Pin ЕУ Plug да НИ Штекер.Димензија : 1.75"(најдолго) X1.5"(на widest0 X0.5"(на болест).Тежина : 24g(Gewicht : 24 г.Пакет Содржина : 3 x НАС во ЕУ, AC Адаптер(Packungsinhalt : 3 x -zu-E-U-Netzadapter.ЕУ Plug да НИ Приклучок за Патување 125 V Конвертор Адаптер 3 pcs Small и лесен дизајн.Се конвертира повеќето земји е АС приклучок кон ЕУ стил.Лесен за употреба, совршен за патување.Забелешка : Овој Приклучок AC Адаптерот може да не се претворат напон.Опис на German E-U-Stecker auf -Steckdose Патување 125 ν Конвертор Адаптер 3 Stck Produktname : -zu-E-U-Netzteil; Farbe : Schwarz Nennleistung : 125/220 V 6 A; Steckertyp : 2-poliger E-U-Stecker на Buchse Dimension : 1.75' (die längste) X1.5 " (die breiteste0 X0.5 " (die Krankheit) Gewicht : 24 g Packungsinhalt : 3 x -zu-E-U-Netzadapter.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Погоден за Makeup Огледало Камера,Рефлектори,контролер,Радио,електрични играчка,вентилатор, празник свет

Име на производ : Патнички Адаптер;Votalge : AC 125 V / 250 V 6 A.Приклучок Тип : САД Пол 2 да 2 Пол ЕУ Приклучок;Големи

СИЛНИ БЕЗБЕДНОСНИ ПЕРФОРМАНСИ, софтвер алгоритам и коло дизајн се употребени, преку напредно тековната

Влезен напон : DC822 V, (12 V промени на 5 V).Излезниот параметар : DC5 V3 A, 15 W.Супертенок, мала големина, висока ефи

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

2"x1" компактна големина.Dual во линија пакет (НАТОПИ) 2 : 1 широк влезниот опсег.Заштита : Краток спој / Преоп

Со Владеењето Моќ дигитални тип din железнички напојување, произведува може непречено да се разликуваат

Конвертор Тип : Чекор надолу(Долар) Конвертори;.DC / DC 36 V да 12 V20 A DCMWX моќ конвертори; 36 V чекор надолу 12 V 20 A; 36

Неизолирани постојан струја и напон на модулот.XL4015 5 A DC да DC CC CV Литиум Батерија Чекор Надолу Полнење Одб

GND : Литиум батерија 4.Ако товарот е помалку од 50 MA, автоматски близина на излез по 30 секунди;Ако товарот е

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема

Премиум Квалитет : Овој адаптер е се користат високо квалитетни материјали, силни и издржливи, има долг

Име на производ : Реле Модул;Чип : SMI24 VDCSL2 C.Канал Број : 1;Напон : DC 24 V.Вчитај : 5 A 250 VAC / 125 VAC / 30 VDC ;.Материјал :

Во текот тековната заштита18650 Li Fe PO4 батеријата пак ќе прекинете полнењето кога моментален тековната на

На TPDCDC1224HP понудени од страна на Tycon Моќ е ниска цена и висока сигурност решение за оние кои бараат 24 VDC Power

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

Please wait...