0
clear
  • Блиску До Selfie Леќа со Авто-Портрет Огледало за Мини 9 8 8+ 7s, Polaroid Камера 300 - Бела
  • -20%
  • -20%
Блиску До Selfie Леќа со Авто-Портрет Огледало за Мини 9 8 8+ 7s, Polaroid Камера 300 - Бела

Блиску До Selfie Леќа со Авто-Портрет Огледало за Мини 9 8 8+ 7s, Polaroid Камера 300 - Бела

DEN 566.40

Износ
Това е достапна

* Модерен и луксузен премија, практичен дизајн и таписерии изработка, комбинација practicability со популарни мода. * Зема голема selfies - - ви овозможува да се фокусираат како блиски, како 40-60 cm од објектот, одлични за групни снимки, или само-фотографии. * Уникатен Дизајн Погоден за Мини 9 8 8+ 7s, за Polaroid ПИК-300 Инстант Филмската Камера. * Моден симпатична изглед дизајн, камерата ќе стојат надвор.Лесно да се инсталира, лесен за употреба. * Материјал : ПВЦ , Големина : 4.2x7.7cm/1.65x3.03 инч.Ние го продаде 100% сосема нов и висок квалитет на производите.Можете да го добиете она што го сакате, тука на конкурентна цена!Не двоумете се, само да го купат!Опис : - Уникатен Дизајн Погоден за Мини 9 8 8+ 7s, за Polaroid ПИК-300 Инстант Филмската Камера - Зема голема selfies - - ви овозможува да се фокусираат како блиски, како 40-60 cm од објектот, одлични за групни снимки, или само-фотографии. - Модата симпатична изглед дизајн, камерата ќе стојат надвор.Лесно да се инсталира, лесен за употреба. - Модерниот и луксузен премија, практичен дизајн и таписерии изработка, комбинација practicability со популарни мода. - Материјал : ПВЦ , Големина : 4.2x7.7cm/1.65x3.03 inch Package Вклучува : 1 Piece Close-Up Леќа Selfie Огледало.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Гледање областа на широк агол окуларот е повеќе од 50% поголем отколку што на нормален окуларот.Многу пра

Окуларот на микроскоп се генерално изложени надвор.На eyepice е точно додаток, тоа е многу важно.Па тоа треб

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Микрометар Reticle Окуларни Окуларот Крстот Калибрација Слајд со Хоризонтална и Крст Линија за Микроскоп

Во фокусот на вниманието и неflash во зум разбира.Зум цел зголемување 0.7 X4.5 X мерење на натпреварот помеѓу п

Алуминиум Легура школка е прецизно изработени, стабилна и трајни производи за долго време се користи.Ов

План Епи цел 10 X, N A 0.25, В Г 7.48 mm, Ф Н 24 Работната Далечина (В Г.) 7.48 mm.Нумерички Отвор (Н А.) 0.25 ;Фокусна Должина

1、Model : 3788225(5x);3788235(10x);3788245(20x);3788255(50x);3788265(100x);3788635(50x);3788645(100x);2、N...

Материјал : оптичко стакло.Дебелина : околу 1,5 мм.Одговараат на Окуларот : 23.2 mm Микроскоп Окуларот.Тип На

Zemke Фаза Разлика Осветлување.Со ирис и филтер држач.Abbe 1.25 Нумерички Отвор.Се користи со 1400i е (Бесконечно

Сосема нов производ од Boli Оптички Микроскоп Продавница.Boli Optics Бренд SKU # DF05163031 100% Задоволството Гарантир

Број на модел : C планината Леќа.Зголемување : 100 X.c планината интерфејс : 25мм.Тип На Производ : Микроскоп П

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

Тема : 20.2 mm ФИРМИ.Материјал : Чист бакар, оптичко стакло леќа.Долги работни растојание план achromatic цел леќ

D90 F1000 двојно поделба сина мембрана : Калибар : ефективни калибар (преку дијаметар) 90mm, со дијаметар : 93mm;Фо

Сет од 6 achromatic цел леќи : 4 X, 10 X, 20 X, 40 X, 60 X, и 100 X.Компатибилен со DIN стандард микроскопа.Ги опфаќа сите заедн

【За 185 Цел Леќа&195 Цел Леќа】цел леќа адаптер, погоден за 185 цел леќа, 195 цел леќа 【Услуги на клиентите】им

LED леќа е направен од оптичко стакло, со висока светлина повеќе од 95%.Добар температура отпор, адаптирање

Зголемување : 4 X, 10 X, 20 X, 40 X, 60 X, 100 X.Број Отворот : 0.1, 0.25, 0.4, 0.65, 0.85, 1.25 Работната Далечина : 17.35, 2.04, 0.65, 0.56, 0.19, 0.

Зголемување : 4 X.Колор Корекција : Achromatic.Механички Цевка Должина : Околу.160mm.Оптички Работа На Далечина : П

100% сосема нов и висок квалитет.На biomicroscope окулар со интерфејс дијаметар на 23.2 мм може да се користи во 23.2

0.5 X 0.7 X 1 X 2.0 Х 0.3 Х 1.5 X Зголемување на Моќта.Професионални assisted цел леќа за помошни стерео зум микроскоп.Зг

Едно време ги купите за долготрајни, многу практични и ефективни паметен телефон адаптер за инсталациј

Таписерии Изработка : Цел леќа користи цврсти метални леќа тело производи, стакло леќи, таписерии израб

Навој буриња прифати 11 / 4" нишкаво.Големина : 1.25" 32 мм.Карактеристики вклучуваат темно леќа рабовите за д

Исклучителна обработка и изработување, стабилен и сигурен перформанси.Лесно да се инсталира, да се прил

Зголемување : 4 X 10 X 20 X 40 X 60 X 100 X за изборот.Пролет натоварени 60x и 40x и 100x за заштита на слајдови и леќа.Коњу

Стандардна тема Што е погодна за биолошки микроскоп.Карактеристики : ПРЕНОСЛИВ.Drawtube : Trinocular.Theony : Bilogial Ми

Гледање областа на широк агол окуларот е повеќе од 50% поголем отколку што на нормален окуларот.Многу пра

Please wait...