0
clear
  • Yissone Десктоп Табела Отпад Бин Мини корпата за Ѓубре со Капак Мали Ѓубре Кошница Dustbins за Office Home Бања, Кујна (Сива)
  • -20%
  • -20%
Yissone Десктоп Табела Отпад Бин Мини корпата за Ѓубре со Капак Мали Ѓубре Кошница Dustbins за Office Home Бања, Кујна (Сива)

Yissone Десктоп Табела Отпад Бин Мини корпата за Ѓубре со Капак Мали Ѓубре Кошница Dustbins за Office Home

DEN 335.76

Износ
Това е достапна

Голем отворање дизајн, отстранлив капак за полесно користење.Може да се користи за да се одржи ѓубре торба, да се спречи тоа од испаѓање, и тоа е исто така погодно за депонија ѓубре.Достапни на спалната соба за облекување маса и на бања суета за поудобен живот.Притисни-за дизајн, едноставно да се отвори само со едно мало притиснете.Изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН материјал, безбедно и издржливи, внимателен и удобно.Карактеристики : Направен од PP материјал, безбедно и издржливи, внимателен и удобно.Лесно продавница desktop trash, да ги задржи вашиот десктоп секогаш чист и уреден.Притисни-за дизајн, едноставно да се отвори само со едно мало притиснете.Голем отворање дизајн, отстранлив капак за полесно користење.Може да се користи за да се одржи ѓубре торба, да се спречи тоа од испаѓање, и тоа е исто така погодно за депонија ѓубре.Достапни на спалната соба за облекување маса и на бања суета за поудобен живот.Спецификации : Состојба : Бренд New Material : PPOptional Боја : Сива, Розова, Khaki Height : Прибл.17.5 cm/6.9 in Diameter : Прибл.13.5 cm/5.3 in Package Листа : 1 * Мини корпата за Ѓубре.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Ѓубре облоги убаво се вклопуваат во неа, и може да е добра големина кои можат да се вклопат и во различни

Боја : зелена, бела, розова, отворање и затворање на метод : push тип, материјал : пластични, големина : 22.5*12.5*1

8 Литри) Висина(14.Тоа може ефикасно да се спречи мирис, да се спречи кутре од тропа во текот на корпата за �

Површина е мазна и водоотпорен, многу издржливи и полесно да се чисти.Совет : Поради различни монитори, н

★Најновите стил корпата за ѓубре, модерен и нови ★Канцеларија, кујна, дневна соба, трпезарија мебел од �

Тоа се вклопува секаде каде што е потребно, Користење на корпата за ѓубре, ѓубре повеќе нема да се меша �

HANDSFREE ПЕДАЛАТА : долготрајни на возилото стои до секојдневна употреба и ги отстранува потребата да се до

Како таква, оваа пластика wastebasket може да биде еденеднострано или двострано, зависно од вашата креативна

Производ параметри : Капацитет(7 Liter / 1.Површина е мазна и водоотпорен, многу издржливи и полесно да се чи�

Големина : 20.8 cm X 15.2 Х 36 См.Удобен Рачка за Лесно Поправи Кеси за Отпадоци, исто Така, Може да ја Преместите

Димензии : Горниот Дијаметар 26cm,Дното 20cm,Висина Е 26cm.Повеќе Цели : Тоа Не Е Само Може Да Работи Како Ѓубре

【Warmhearted Услуга】Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не директно.Тоа може да се корист�

Цена За : Секоја Зелена Животната средина Атрибут : Минимум 30% PostConsumer Рециклираната Содржина ги Вклучува

【Магија капак дизајн】 Само еден прст е потребно за лесно отворање и затворање на капакот, кои совршено

▪ Модерен креативни цртан филм симпатична мини корпата за ѓубре, едноставни и стилски дизајн, шарени, с�

Нашата мисија е да се направи работа полесно Вистинската боја на производот може да биде малку поинако�

Тоа е целокупната круг структура, ригидно и не е лесно да деформација, внатрешни хуманизирано внатрешна

▲ПресТип Затворен Капак : Десктоп Ѓубре Може да се Користи PopUp Капакот да се Направи Полесно и Побрзо да

3") Дијаметар( 8.Вие не мора да си помисли дека мал корпата за ѓубре може да биде толку убаво шик.На висока �

Вистинската боја на производот може да биде малку поинаков од сликата, поради разликата во следи модел

Please wait...