0
clear
  • Грб Мексико Мали Патување Накит Организатор Кутија за Накит Носителот на Екранот Случај За Дами Девојки
  • -20%
  • -20%
Грб Мексико Мали Патување Накит Организатор Кутија за Накит Носителот на Екранот Случај За Дами Девојки

Грб Мексико Мали Патување Накит Организатор Кутија за Накит Носителот на Екранот Случај За Дами Девојки

DEN 486.96

Износ
Това е достапна

Нашиот накит складирање кутија е направен од високо-квалитет СТП кожа со мека собираат крпа внатре.Едноставен и компактен дизајн, елегантен изглед, многу погодна да се стави во вашата чанта, одат надвор да се користи насекаде.Школка е водоотпорен и носат-отпорни, лесно да се чисти, и патент затворање дизајн го прави компактен и издржливи.На јадицата појас џеб дизајн може да се сместат ѓердани, нараквици, и долги обетки; бран прстен ритам може да се сместат мали предмети како прстени и обетки.Капацитет е мал, но функцијата се заврши.Различни слатки модели се предвидени за вас за да изберете од.Тие не се само кутија за накит, но, исто така, неопислива занает.На Денот на Благодарноста и Божиќ Ден, изберете таква кутија за накит и даде на вашата сопруга, ќерка, мајка, пријателка, итн.Ова ќе биде симбол на вашата љубов и пријателство.Компактен и пренослив на жените накит кутија, СТП кожа школка, патент затворање дизајн, и богати складирање функции се од суштинско значење материјали за вашето патување и работа.Избрише редовно со влажна крпа.Ако наидат на ситуацијата во текот на купување на нашите производи, ве молиме, контактирајте ја нашата служба за корисници директно да одговорам на вашите прашања.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Големина на : 40*14*7.5 cm; (1 cm = 0.4 инчен),Туш caddy кошница жици е направен од rustproof не ' рѓосувачки челици и тоа м�

Постојат две опции за овој производ, еден слој на очила + решетки кутија, и еден слој на очила + решетки + п

Производ Тежина : 2.Накит Организаторот.ЗАШТИТЕТЕ го ВАШИОТ НАКИТ : Специјално дизајнирани стаклени кап�

На кутија за накит е рачно изработени и притисок за мултислој за заштита на животната средина дрвена та�

Големина : Накит кутија 10.Свадба подароци, роденденски подароци, ова е вашиот најдобар избор!.75" (L*W*H); Фио�

Бесплатни осигуреното превозот со секоја цел.Бесплатни една година гаранција и лесно 30ден политика на �

Механички музичка кутија; Нема батеријата е потребно.Навистина добра декор во вашата соба, дневна соба.�

[Третман]Стави ги во собата и ги красат соба, како што се клупи, маси, bookcases, полици, јадење маси, bedsides.Нека

Мода, мултислој за складирање, простор за заштеда на енергија, високо користење.Јасна поделба, прошталн�

Голем Капацитет .Идеален Подарок за Жените Девојки : Димензии : 9.05" x 6.7" x 3.35".Овој елегантен накит складир�

СТП.Премиум Материјал : Направен од висококвалитет СТП кожа, водоотпорен и носатотпорни, лесен за чисте�

Ако имате прашања, барања или треба било каква помош, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контакт�

Сите дизајни се J Devlin оригинали и ексклузивни.Персоналните дипломирањето подароци направи животот keepsake

Оваа внимателен накит кутија ќе биде многу функционално.Па, што ви се грижиш?Само да нарачате и да ужива�

Мелодија : 18 забелешка движење (ве молиме изберете над опција за достапни песна наслови).Дрво пломба : Бе�

Околу 3.15" x 2.36" x 2.36".ЌЕ ДОБИЕТЕ ЕДЕН СЛУЧАЕН СТИЛ КУТИЈА.Празна (се разбира накит не се вклучени).Направен

Увезени.Прашина со мека, сува крпа.Потпис хексагонална месингобложено копче плоча.Белиот лак со тиркиз�

Ниту еден од овие лажни репродукции, сепак, често се продаваат како вистински тие може да почнат да го за

⭐ Предизвика Имагинацијата Сите од нашите подароци и играчки, смислено создадени со деца во умот.Девој

УМЕТНИЧКИТЕ HANDICRAFTED OCTAGONAL ДРВЕНА КУТИЈА : octagonal уметнички дизајн, направен од catalpa цреша дрво.ЦВЕТНИ MARQUETRY

Мелодија : 36 забелешка движење (ве молиме изберете над опција за достапни песна наслови).Дрво пломба : Тр�

[Подароци за Мама] Овој novety мали накит кутија ќе биде внимателен и значајни подароци од мајка ми ќерки.С�

Оваа кутија е одличен избор за складирање на вашите часовници, прстени, обетки, уво studs, ѓердани, наракви�

Голем капацитет за складирање катна партиции, како што се поетски, љубов дизајн, љубовта, животот е песн�

Please wait...