0
clear
  • cabilock Мини Калкулатори за Студентите Преносни Прекрасна Џеб 8 Цифри Калкулатор со Keychain Сина
  • -20%
  • -20%
cabilock Мини Калкулатори за Студентите Преносни Прекрасна Џеб 8 Цифри Калкулатор со Keychain Сина

cabilock Мини Калкулатори за Студентите Преносни Прекрасна Џеб 8 Цифри Калкулатор со Keychain Сина

DEN 2119.20

Износ
Това е достапна

Добро не ' рѓосувачки челик и ПВЦ материјал, издржлив, безбеден и еколошки.Дизајниран со keychain ни овозможува да се носат и продавница за тоа кога ќе излезат.Таа има една убава и убава дизајн поглед, ова е соодветен одмор подарок.Копчето е направен од материјали и ни дава удобно искуство.Calculars со осум цифри дисплеј дизајн може да ги реши нашите општи аритметички проблеми.Брзо да го заврши изгледот, план, предлог, проценка, итн., директно во вашиот омилен изградба единица.Купи со доверба.Ние ќе ви обезбедиме одлична услуга за секој клиент.Ако имате било какви прашања или сомнежи или по - продажбата на проблеми, ве молиме контактирајте со нас на прво место.Опис Креативни Калкулатор Прекрасна Колачиња Стил Калкулатор Keychain Калкулатор Карактеристики - Материјал : ПВЦ, од не ' рѓосувачки челик.- Големина : Околу 2. 16 X1. 49 X0. 31inch 5. 50 X3. 80 X0. 80см.- Боја : Сина.Пакет Вклучувајќи 1 x Калкулатор.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Овој волшебник ќе ви помогне во решавање на најсложените на пресметки.За секојдневна употреба, овој кал

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Спецификации : Мини преносни рачен калкулатор, погодно да се однеси со себе.Совршен за студенти, продавн

Квалитетот и изгледот : основна стандардниот калкулатор се направени од издржлив АБС материјал за да се

Силиконски копчето, меки и удобни.Силиконски копчето, меки и удобни.Keychain дизајн за лесно да се носат.Мно�

【Златна калкулатор 】Оваа симпатична калкулатор вклучуваат 1 x Едноставен Калкулатор。...

【12 ЦИФРИ КАЛКУЛАТОР】12 цифри направи калкулатор повеќето корисни за големи пресметки.Погоден за бизни�

Голема ABS пластика копчето, нудат прецизното позиционирање и удобно текстура, поддршка >1 милиони пати, п

Здраво, добредојдовте на нашата продавница, ние сме среќни што може да бидат заинтересирани во нашите п�

ГОЛЕМ ЕКРАН : 12 Цифри, подобра визија, окоаглеста, исправен LCD дисплеј; Автоматско исклучување.DUAL МОЌНОСТ

Совршен за статистика, училиште или домашна употреба.Одлично за статистика, на училиште, или домашна уп�

Силиконски копчето, меки и удобни.Едноставен стил, уникатен бел cookie дизајн, симпатична и модерен.Направ�

Тивко учење, удобно учење, без мешање; училиште е производ погоден за класа, молчи употреба не се меша со

Цена за Пакување од 2 компјутери 52246 Опфаќа Само : Компактен Subcool / Superheat Калкулатор Менгемеза КТип Thermocouple

Осумцифрен, миниdesktop калкулатор карактеристики екстраголеми LCD која го прикажува свежи, јасни бројки за

Направени од високо квалитетна ABS пластика школка и нестап пластични копчето, се повеќе издржливи.Лесен

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Прилагодени на батерија : AAA алкална батерија.АБС материјал, модерен и издржливи : АБС материјал, мазна т�

Против пролизгување Канцеларија Биро Калкулатор : Овој голем калкулатор е доста стабилна на десктоп,не

Се продаваат како 1 Секој.Брза Логика технологија води корисникот преку разни функции во еден кадар.Кре�

Многу погоден за канцеларија, училиште или домашна употреба.На копчињата се јасни, лесно да се носат, и и

❤ Силикони копчиња : различни конкавни и конвексни, мека на допир копчиња, не кисело по притискање за до�

Please wait...