0
clear
  • ManFull Косата со Чешел за Жени Мажи Меки Силиконски Круг Бања Туш Косата, Скалпот Massager Влажни Сув Шампон Чешел Четка за Домашна Употреба Салон
  • -20%
  • -20%
ManFull Косата со Чешел за Жени Мажи Меки Силиконски Круг Бања Туш Косата, Скалпот Massager Влажни Сув Шампон Чешел Четка за Домашна Употреба Салон

ManFull Косата со Чешел за Жени Мажи Меки Силиконски Круг Бања Туш Косата, Скалпот Massager Влажни Сув Шампон

DEN 143.76

Износ
Това е достапна

Направени од hight квалитетни материјали, трајни, преносни, едноставен дизајн, лесно да се носат, лесен за употреба и еднократно.Масажи на вашиот скалп во туш за да се олесни чешање и промовира циркулацијата на крвта.Совршен за дома, салон, дневна соба, бања, училиште, отворено, патување.Се тоа да патуваат и да ја задржите вашата коса како се грижи за како дома.Совршен за различни стилови на косата од дебел да се тенки, краток или долг, и без оглед на влажна или сува, дури и да младоженецот влакна од животни.За Поддршка на корисниците : Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате,[ Man Full ] ќе ви помогнат да се реши проблемот во рок од 24 часа.Ние само се надевам дека ќе имаат пријатен шопинг!.Спецификации : Совршен за различни стилови на косата од дебел да се тенки, краток или долг, и без оглед на влажна или сува, дури и да младоженецот влакна од животни.Масажи на вашиот скалп во туш за да се олесни чешање и промовира циркулацијата на крвта.Добивање релаксирачка масажа дома и секој пат кога ќе миење на вашата коса.Точка Име : Косата, Скалпот Massager Материјал : Силикон, Пластични Карактеристики : се Чувствуваат Удобно, Лесно Чистење, Екстра Трајни Употреба Големина : 9cm x 3.3 cm/3.54" x 1.30" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Косата, Скалпот Massager.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Оваа четка е мека четка со екстра долг сива влакната на оваа четка е поцврста од tp#1950 година и tp#5 Оваа чет

Четка е справи со е направен од црн орев дрво, а влакната се природни beechwood.Директно иглички и среден јаз

ЕкоПријателски Материјал : Фудбалски Терен Печатење На Воздух Перница Коса Четка Направена Од Животнат

Abbeyhorn Природни Наежвам Коса Четка.Буковата се Справи со Вистински Природен Рог Заврши.Природни Наежвам

Исклучителен Дизајн : Bsisme detangler коса четка е изработен од ABS смола материјал, Ова го прави нашиот гребло ч

Виножито SCurl Воздушниот Волумен на Косата Четка и Помал Виножито SCurl Коса Четка.Должина : 8 Инчи Долг со 4

ПРОФЕСИОНАЛНА ЧЕТКА КОСАТА Дизајнирани да издржат високи топлина, антистатички, високо отпорна на хеми

Децата' : вашите деца никогаш нема со болка кога ќе чешел косата.Погоден за сите видови на влакната : влаж

Hairbrush, Vented w / Пластични Влакната, Сива СЛУЧАЈ (Пакување Од 288).Hairbrush, Vented w / Пластични Влакната, Сива СЛУЧА

ЕкоПријателски Материјал : Црна И Бела Мермерна Текстура Печатење На Воздух Перница Коса Четка Направе

100% природни свиња наежвам 8 ред; 2двострано клуб четка.Лесно зафат се справи.Големина на четката : 7" x 2" x 1"

На тој начин, ќе доживее некои свиња влакната паѓа надвор и кршење на време да ги користи.Термички Најло

Чешел заби не се лесно да се падне : корените се вградени, и тие не ќе падне под нормална.Airbag пропустливи :

ЕкоПријателски Материјал : Велосипед Ајфеловата Кула Балон Печатење На Воздух Перница Коса Четка Напра

Поништуваат.Нерѓосувачки челик четка Никел заврши рамка.Длабоки и тесни модерна рамка профил.Модернат

Во согласност со ергономски дизајн, рачката е удобен за контрола и употреба.Топлина отпорни најлон чеше

Please wait...