0
clear
  • GYETAGCV Завртка 5/50pcs М1 М1.2 М1.4 М1.6 М2 М2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 М8 А2-70 304 од не ' Рѓосувачки Челик Крстот Countersunk Flat Head Завртка Гром Никел Галвански Елемент (Должина : 30мм, Големина : M3 25pcs)
  • -20%
  • -20%
GYETAGCV Завртка 5/50pcs М1 М1.2 М1.4 М1.6 М2 М2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 М8 А2-70 304 од не ' Рѓосувачки Челик Крстот Countersunk Flat Head Завртка Гром Никел Галвански Елемент (Должина : 30мм, Големина : M3 25pcs)

GYETAGCV Завртка 5/50pcs М1 М1.2 М1.4 М1.6 М2 М2.5 M3 M3.5 M4 M5 M6 М8 А2-70 304 од не ' Рѓосувачки Челик Крстот

DEN 2308.80

Износ
Това е достапна

Изработени од нерѓосувачки челик, rustproof, издржлив материјал.Материјал : 304 (А2-70) не ' рѓосувачки челик.Големина : d : d(навој дијаметар) x L(вкупната должина).Одредување компонента, индустриски и изградба сврзувачки елементи.Навој дијаметар : M1(1mm) / М1.2(1.2 mm) /М1.4(1.4 mm) / М1.6(1.6 mm) / M2(2mm) / М2.5 (2.5 mm)М3 (3мм) / M3.5(3,5 mm) / M4 (4mm) / М5(5mm) / M6 (6mm) / М8 (8мм) Metricthread теренот : 0.2 мм(M1) / 0.25 mm(М1.2) / 0.3 mm(М1.4) / 0.35 mm(М1.6) / 0.4 mm(M2) / 0.45 mm(M2.5)0.5 mm(M3) / 0.6 mm(M3.5) / 0.7 мм(М4) / 0.8 mm(М5) / 1mm(M6) / 1.25 mm(М8)Широко се користат во дом, кујна, електроника, комуникација и сл.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Ве молиме погледнете го спецификации во табелата подолу за целосна детали.Ако имате било какви прашања

Станот Филипс Undercut.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 димензии.Целосно Навој 188 Нерѓосувачки Челик.Пр

Serrated Хексадецимален За Миење.Случај Појачани Прирабница И Завртки.Површинска Цврстина : Rockwell C 40 мин...

Пакетот Вклучува : 10pcs M6*25мм Филип Глава на Машина Завртки + 10pcs M6 Крило Ореви.Машина Завртка Големина : Пр

~ Трајни и здрав, висока во сила, неdeforming, цинк позлатен може да се подобри способноста за отпорност на ко

ДОБРО ЈАЧИНА НА ПРОШИРУВАЊЕ И ОТПОРНОСТ на КОРОЗИЈА : 304 од не ' рѓосувачки челик материјал има добра јач

Fillister Филипс.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J82 спецификации.Целосно Навој.Челик Цинк Позлатен.П

Материјал : 304 (А270) не ' рѓосувачки челик.Големина : d : d(навој дијаметар) x L(конец должина).Метрички навој д

Serrated Хексадецимален За Миење.Случај Појачани Прирабница И Завртки.Површинска Цврстина : Rockwell C 40 мин (Core

Хексадецимален За Миење Дупчиња.Машина Завртка.Произведен да ASME B18.6.3 & SAE J82 спецификации.Целосно Навој.Ч

Глава Висина : 0.337".Countersink Агол : 82 Степен.Навој Дијаметар : 0.375".Теми По Инч (TPI) : 16 Груб или парична Казна Те

Дувачкиот Дупчиња Круг Глава На Машина Завртки 5 / 16"18 Дупчиња вози стил дизајнирани да бидат водени од р

Глава Тип : Рамна глава филипс.Дијаметар & Должина : #8 X 21 / 2 инчи.Се користи за да се закачите на лим со дру

Глава Тип : Тркалезна глава, дупчиња / филипс комбинација.ДијаметарТема Големина & Должина : #1024 x 1 инч.Кор

Земја На Потекло : Тајван, Провинција На Кина.Пакет должина : 1.25".Пакет Ширина : 2.5".Пакет Висина : 1.43".Опис н

Големина : M4 X 0.7 10ММ.Рамна Глава, Филипс Диск.Користење со ореви или preнавој дупки на ист дијаметар & нишка

Глава Висина : 0.337".Countersink Агол : 82 Степен.Навој Дијаметар : 0.375".Теми По Инч (TPI) : 16 Груб или парична Казна Те

3 / 816 X 11 / 2 Машина Навртки и Вметнете Малку.Копчето Главата.Хексадецимален Штекер Pin Диск.Легиран Челик.П

Изработени од нерѓосувачки челик, rustproof, издржлив материјал.Материјал : 304 (А270) не ' рѓосувачки челик.Голе

[Спецификација] : ) Модел : M3x6mm; Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки челик; Завртка Должина : 6mm / 0.24"; Теренот : 0.5 m

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик.Големина : d : d(навој дијаметар) x L(конец должина).Метрички навој диј

Производителот гаранција може да не се применува.TOOLCRAFT 104488 Рамна Глава Завртки M3 10 mm Дупчиња DIN 85 Galvanised Ч

Drilled Дупчиња Fillister.Машина Завртка.Груб Навој.Тестиран и Сертифициран за Воени Стандарди.Челик Кадмиум П

Земја На Потекло : Тајван, Провинција На Кина.Пакет должина : 2.5".Пакет Ширина : 1.2".Пакет Висина : 1.5".Опис на

Please wait...