0
clear
  • Meile Спортски Headbands за Мажите и Жените ( 2 Парчиња ) Не се лизга Еластична Челото, Косата Бенд Лесни и Меки Headband за Јога, Трчање, Танцување и Велосипедизам - Унисекс Headband
  • -20%
  • -20%
Meile Спортски Headbands за Мажите и Жените ( 2 Парчиња ) Не се лизга Еластична Челото, Косата Бенд Лесни и Меки Headband за Јога, Трчање, Танцување и Велосипедизам - Унисекс Headband

Meile Спортски Headbands за Мажите и Жените ( 2 Парчиња ) Не се лизга Еластична Челото, Косата Бенд Лесни и

DEN 71.76

Износ
Това е достапна

【ДИШЕ И НЕ се ЛИЗГА】Meile тренингот headband се направени од најлон и spandex.Ако не сте задоволни со нашите спортски headband производи, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение или враќање на парите, па ве молиме кликнете на "Додади во Кошничка" веднаш!.Тоа е мека, високо дише, и нема да предизвика чешање на кожата или иритација.Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа и да ви даде задоволително решение.Исто така можете да го носите за да учествуваат во разни спортови, како што се : трчање, фитнес, јога, пешачење, безбол и слично.Големина на : на обемот на headband водат (погоден со шефот на обемот помеѓу 9 инчи до 11 инчи 23 до 30 cm) 【Производи Карактеристики】 (1)Висока Еластичност Мек Материјал : Обезбеди одлични перформанси за absorbency, wicking, издржливост и отпорност на триење. 【За НАС】 Во случај на било каков проблем во врска со квалитетот на производот, не двоумете се да контактирате со нас преку e-mail систем. 【ЕЛАСТИЧНОСТА И УДОБНОСТ】На headband се направени од мека и мошне еластичен материјал, погоден за различни жени/ мажи главата circumferences. (3) Различни Стилови : Различни елемент стил ви дава различни искуство, единствен модел или на крстот дизајн на лак ви даде сосема нов чувство.По вашата игри или работат надвор, само рака мие headband и воздухот сув. 【ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ И РАЗНОВРСНА】Спорт headband дизајнот е стилски и боите се различни, и тоа може да се користи од страна на мажите и жените.Тоа ќе трае долго време!Тоа е машина-перат но за долговечност, ние препорачуваме да ги рака мие и се откажам сув. 【ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ】Meile е одличен бренд што се придава големо значење на клиентите искуство.И тоа изгледа прилично да одговара женска спорт headbands со твоите убава облека.По отстранувањето на headband, нема знаци ќе бидат оставени на челото.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влаг

Широка Примена : машки спорт headbands се погодни за одење, трчање, планинарење, јога и велосипедизам, кошарк

На еластична бенд за рабови се направени од издржлив Ултрафини полиестер влакно, мека и удобна без штет

Се ИЗВРШИ И се КОРИСТАТ ВО : Често се користи и за играње кошарка, тенис, прави јога, трчање, вежбате во те

Симпатична Широк Turban Headbands за Жени : Одржи назад на вашата коса со овој boho headbands headbwraps.Носат со фармерки и

【Тоа е светлина 】На headbands се многу абсорбента,материјалот е мек, трајни и удобно.Овие headbands помогне да с

【Тоа е светлина 】На headbands се многу абсорбента,материјалот е мек, трајни и удобно.Овие headbands помогне да с

Мека, лесназасе носат и еластична, еднократно, растеглив и погоден за на глава големини на повеќето жени

87% најлон и 13% spandex 【Капка Пот, Не Работат Надвор】 : Пот капе долу вашиот челото и ветрот мензи до вашата к

полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влаг

полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влаг

Уживајте во вашата шопинг во ZOLEAROPY Продавница сега! ✿Ве молиме избришете ги со мека крпа кога ќе се чист

полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влаг

Нашата пот бендови се направени од полиестер и spandex која е мека,дише и еластичен.Трендовски дизајн не са

Мама и Мене Headbands Зелена Turban За Ќерка или Син 2 Парчиња Пакет : 1 За Мамо,1 За Бебето.Боја : Зелена.Материјал

❤Материјал : Кубни Zirconias со Микро Инлеи, метал е бакар обложено со вистински платина, не е лесно да исчез

Младата headband еден големина : L*H : 18*10см(7.08*3.94 во).Материјал : Направени од сомот, децата headband е висококвалит

【Прилики】 Мек и еластичен headbands во избрани бои убаво одговара со вашиот секојдневен изглед...

Супер удобно : изработени од полиестер, овие вежби headbands се обезбеди добра еластичност и одговара на ваш

Применливи Сцена : На Повик.Материјал : титаниум челик.Боја класификација : сјајна headband.Внатрешен дијаме

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Одете на Вашите Нарачки

Овие жени headband се направени од полиестер,мека реверзибилна материјал.Еластичен,дише и лесни,ја апсорби

※【Мека најлон материјал】 Изработени од мек, најлон и Chiffon Цвет,Бебето Headbands се многу еластичен headband ,То

Кристал свадба headband : 100% рачно изработени со трепкање на кристали, rhinestones, бисери и еластична бенд.Гроздо

【Уживаат вежба】Користење на овие исклучително спортски headbands, можете веднаш да ги апсорбира и брзо се

Свадба коса, накит е згодна и може да се носи во текот на врвот, назад, преку челото или ткаат во текот на

Рачно изработени малку девојка / цвет девојка headpiece е создадена со користење на мешавина од слонова кос

полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влаг

Please wait...