0
clear
  • schicj133mm Bluetooth Компатибилен Тастатура Удобно Таблета Noiseless Биро Тастатура Интелигентни Plug Игра Зелена
  • -20%
  • -20%
schicj133mm Bluetooth Компатибилен Тастатура Удобно Таблета Noiseless Биро Тастатура Интелигентни Plug Игра Зелена

schicj133mm Bluetooth Компатибилен Тастатура Удобно Таблета Noiseless Биро Тастатура Интелигентни Plug Игра

DEN 214.56

Износ
Това е достапна

Тастатурата глувчето се карактеризира со долго време на мирување, кое има потреба нема чести полнење.На mute тастатура глувчето нема да предизвика нарушување на вас кога ќе се работи.Изработени од абс материјал и електронски компоненти, тастатура, маус се издржливи и еко-пријателски да се користи.усвојување режа копче капа структура, тастатурата е полесно да се користи.Должината на тастатура е 24,5 см, ширина е 15см и дебелина 0.5 cm.должината на глувчето е 11.3 см, ширина е 5.7 см и дебелина не е 3cm.Тастатурата глувчето е погодна за таблети, лаптоп, десктоп и така натаму.тоа може да внесете автоматски режим на спиење, кога не се користи за 5 минути.Спецификации : тастатура глувчето карактеристики ниско ниво на бучава, која нема да ве вознемирува, кога ќе се работи.Опремен со ниско ниво на бучава, на тастатурата глувчето нема да ве вознемирува, кога ќе се работи.Тастатурата глувчето работи noiselessly, па затоа нема да ве вознемирува, кога ќе се работи.Карактеристики : Кој долго време на мирување, тастатурата глувчето потреби не се чести полнење.Тастатурата глувчето потреби не се чести полнење поради долгото време на мирување.Тастатурата глувчето е погодна за таблети, лаптоп, десктоп и така натаму.Тоа може да внесете автоматски режим на спиење, кога не се користи за 5 минути.Тастатура : 24.5 cm x 15cm х 0.5 cm/9.65" x 5.91" x 0.2" (Прибл.)Маус : 11.3 cm x 5.7 х 3cm/4.45" x 2.24" х 1.18" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да малку се разликува од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разликата се должи на рачно мерење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Боја : Црна со Рамка.Распоред : НИ Изгледот.Состојба : Нова Замена на Лаптоп Тастатура со лента кабел.Забе

УДОБЕН и ПРАКТИЧЕН : Опремени со TPU силикони мека школка.И вграден во пен слот, добар анти‑капка ефект.ЛЕ

Секој детал е совршен за да се презентираат ретро.Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена н

Сертификација : FCC, ce, Ro HS, CE FCC ROHS, ISO9001 Полна Големина тастатура : Нема.Карактеристики : Plug and Play, Touchpad.Работ

Само Еден Случај !.Мека внатрешни работи за да се обезбеди Електроника и додатоци заштитени.Мека внатре

Компатибилен Систем : Три системи се компатибилни со автоматска конекција, поддршка за IOS, за Android, за Window

Боја На Chester Крик Учење Одбор им помага на децата од сите возрасти научат локација на писмата и на другит

1 x Прирачник за Корисникот.Можете лесно може да се hotswap секој низок профил оптички прекинувач без лемење

4 Ghz безжична,Bluetooth 3.Мини 60% Механички Тастатура е Просторза заштеда на енергија и Преносни, ќе бидете за

Функција : Висок квалитет АБС материјал, не се лизга дизајн, поздравниот доказ и издржливи.FN+ за да го иск

"О ПРСТЕН СПЕЦИФИКАЦИЈА"Од дијаметар0.3" / 8 mm, внатрешен дијаметар0.2" / 5 mm, дебелина0.06" / 1.5 мм,200 парчиња / па

Користете Arpeggio со вашиот i Pad, i Pad 2 или Macкомпатибилен уред.Bluetooth Класа 2 компатибилен : Работи до 33 метри.О

0♦ Безжични / Bluetooth пренос на далечина : 10 метри♦ Работа тековни / напон : помалку од 3m A♦ Конекција со к

【Спецификација】Pls видите повеќе compatitable модели за опис подолу 【Безбедно】Лесно ќе го замени вашиот пог

✅【Добивме Вашиот Назад】 Вас и вашето задоволство се наш приоритет.Моќ извира покриени од еден ден...

"О ПРСТЕН СПЕЦИФИКАЦИЈА"Од дијаметар0.3" / 8 mm, внатрешен дијаметар0.2" / 5 mm, дебелина0.06" / 1.5 мм,200 парчиња / па

Ергономски дизајниран.Удобно и одлична алатка за пишување и канцелариски работи и игри.Ултратенок меха

Таблета тастатура.ABS Ултратенок Сплит Bluetooth Тастатура Случај за Huawei М5 / C5 10.1 инчен, со Заградата на Функ

Please wait...