0
clear
  • Yustda USB Кабел за Податоци Синхронизација Води за HKC M76 7 Капацитивни Екран на Android 4.1 Dual-Core Таблет КОМПЈУТЕР
  • -20%
  • -20%
Yustda USB Кабел за Податоци Синхронизација Води за HKC M76 7 Капацитивни Екран на Android 4.1 Dual-Core Таблет КОМПЈУТЕР

Yustda USB Кабел за Податоци Синхронизација Води за HKC M76 7 Капацитивни Екран на Android 4.1 Dual-Core Таблет

DEN 95.76

Износ
Това е достапна

Сосема Нов Висок Квалитет USB 2.0 Кабел за Податоци;.Овој кабел е компатибилен со многу Дигитални Камери, Видео Камери, MP3 плеери, PDA, мобилни Телефони и други. 2-во-1 тема : во зависност од вашиот уред е спецификација, овој кабел може да и синхронизација и за полнење на уредот преку USB порта.Безбедносни Карактеристики : во Текот тековната заштита; Вкупна моќност заштита; во Текот напон заштита; Краток Спој Заштита.Произведени со највисок квалитет на материјали.Сертификација : FCC, CE, и Ro HS.Yustda Platinum Квалитет Карактеристики : * Заштита од Преоптоварување со Висок Квалитет Жици * Над-полнење/празнење заштита * Заштита од Прегревање со Смарт Чип * Анти-Мешање Функција, со подобра Изолација и Материјали * Кратки-коло заштита * Целосно компатибилни со оригиналниот лаптопи * Тестирани со строга контрола на квалитетот стандарди Купи со доверба! * 12 месеци Гаранција * Бродот на истиот или следниот работен ден Гарантира * 24 x 7-Мејл Поддршка * 100% Нови Компоненти - никогаш не реновиран, recycles, или да се користат * 100% ОЕМ Компатибилни - Загарантирана за да се исполнат спецификациите на оригиналниот уред Авторски права Yustda Сите Права се Задржани.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Конвертор Тип : Чекор надолу(Долар) Конвертори;.DC / DC 36 V да 12 V20 A DCMWX моќ конвертори; 36 V чекор надолу 12 V 20 A; 36

Оригиналниот 5 A DC да DC CC CV Литиум Батерија Чекор надолу Полнење Одбор Led Моќ Конвертор Литиум Полначот Че

2"x1" компактна големина.Dual во линија пакет (НАТОПИ) 2 : 1 широк влезниот опсег.Заштита : Краток спој / Преоп�

Неизолирани постојан струја и напон на модулот.XL4015 5 A DC да DC CC CV Литиум Батерија Чекор Надолу Полнење Одб

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

100% сосема нов и висок квалитет.Тип на : DCDC Чекор Надолу Конвертор.Големина : 65mmx35mm / 2.56"x1.38"(инчен) (приближн

Греење плоча со големи PCB дизајн, компонента распоред е ретко да топлина дисипација.Моќта линија дизајн

Име на производ : Реле Модул;Чип : SMI24 VDCSL2 C.Канал Број : 1;Напон : DC 24 V.Вчитај : 5 A 250 VAC / 125 VAC / 30 VDC ;.Материјал : �

Автомобилот аудио конвертор се користи за да се претвори висок аудио сигнал од спикерот да ниска фрекве

Светот Широк Влезниот Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz.Замена AC Адаптер / Полнач ,100% Компатибилен со модел на уредот се

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Име на производ : НИ на ЕУ AC Адаптер;Боја : Црна.Рејтинг на Моќ : 125 / 250 V 6 A;Приклучок Тип : 2 Pin ЕУ Plug да НИ Ште�

5 Pcs / многу Top247 Ac Dc Префрлување Конвертор OffLine Switcher 6Pin(6+Tab) Да220 C Транзистори Top247yn 5 Pcs / многу Top247 Ac Dc Префрл�

Влезен напон : DC822 V, (12 V промени на 5 V).Излезниот параметар : DC5 V3 A, 15 W.Супертенок, мала големина, висока ефи�

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема �

DC5 V напојување.Опис : Влезен напон 6.5~40 V,излез 5 VMaximum излез тековната 1 ADCDC Чекор Надолу Конвертор модул ра�

Безбедни за Употреба : 100% водоотпорни и shockproof,влага доказ и антипрашина,се прегрее заштита,заштита од пр

Погоден за Makeup Огледало Камера,Рефлектори,контролер,Радио,електрични играчка,вентилатор, празник свет�

ПАТУВАЊЕ ОД СЕВЕРНА АМЕРИКА ДО ЕГИПЕТ ПОЛЕСНО со ДВЕПАКЕТ на квалитетот plug адаптери.Специјално дизајни

Големината на телото : 49 x 25мм / 1.93" x 0.98" (L*D).Направени од високо квалитетна ABS материјал, убава и практичн�

Флексибилни intellidrive дозволи доставување на 2 x 400 W на константен напон 70 V или ниска отпорност (2, 4 и 8 ohms) на

Во СВЕТОТ АДАПТЕР : Сите во еден свет мулти функција Патнички Адаптер опфаќа повеќе од 150 земји со САД / Е�

Индустриски Бренд : DCMWX; Производ модел : MWX094012120 W ; Влезен напон : DC 12 V24 V( Широк влезниот напон : 9 V40 V); Излез

Please wait...