0
clear
  • zgs78hh Водоотпорен Лебди Рака Зафат Подводни Нуркање Selfie Пол Пловни Стап со Плови Рака Компатибилен со Херој Камери Водоотпорен Лебди Рака Зафат
  • -20%
  • -20%
zgs78hh Водоотпорен Лебди Рака Зафат Подводни Нуркање Selfie Пол Пловни Стап со Плови Рака Компатибилен со Херој Камери Водоотпорен Лебди Рака Зафат

zgs78hh Водоотпорен Лебди Рака Зафат Подводни Нуркање Selfie Пол Пловни Стап со Плови Рака Компатибилен со

DEN 287.76

Износ
Това е достапна

Водоотпорен Лебди Рака Зафат Подводни Нуркање Selfie Пол Пловни Стап со Плови Рака Компатибилен со Херој Камери Водоотпорен Лебди Рака Grip Description : 100% сосема нов и висок quality Features : Floaty тело дизајн ќе ја одржувате камерата на површината на водата & спречи тоа од давење во вода, светла боја во долниот дел од дршката ја подобрува видливоста и е лесно да се најде и поврати во вода, многу погодна за фотографија во длабоко море, нуркање, нуркање, пливање, нуркањето, сурфање и други вода спортски активности. ✔ Џеб големина преносни лесни се справи со е околу 3 инчи см и тежи помалку од 80 грама, голем плус за Херој додатоци.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

ПОВЕЌЕ ПРОДОЛЖУВАЊЕ; ПОДОБРИ РЕЗУЛТАТИ : Дополнуваат вашиот Go Pro со selfie стап што го прави вашиот снимки н

Максималната Висина 60.0" (152.4 cm).Укината Должина 20.0" (50.8 cm).Капацитет 22.00 lb (9.98 kg).Машки Конец Големина 1 / 4"20 & 3

Отстранување на пајакот ги претвора ГЛАСАЧКО место да стандард monopod со гума нога.Пајакот е целосно прен�

КОМПАКТЕН GOPRO ДОДАТОК СО ГОЛЕМИ НАСТАВКАТА – 12" НА 36" ПРОДОЛЖУВА : Лесно може да го носи вашиот преносен, �

Отстранлив spider, 20 нервира, 360 ротација.Висина : 56.8159 см Пакет големина : 57.5 cm.Тежина : 1.42 kg Максимално оптов�

★Универзална Монтажа Плоча со Реверзибилна 1 / 4"20 Нога Максимален дијаметар : Φ31mm;Max оптоварување тежина

GP193 Алуминиум Шлем Selfie се Залагаме за Go Pro ХЕРОЈ 1 / 2 / 3 / 3+ / 4 / 5 Седница / 6 / 7 , Xiaoyi и 4 K 2 Генерација Спортски К

¡¾Universal Компатибилност¡¿ Max Вчитување е 17.¡¾Lightweight & Лесно да се Носат¡¿ Тело на продолжување пол е напра�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Лесен и пренослив, корисен додаток за фотографија љубовници.Направени од добри квалитетни материјали, �

Monopod со Застане на Нозе и Течност Видео Главата 20° поместување на сите страни и 360° panning систем Отстранли�

S3 C е најдолгата лебди пол за gopro на тековниот пазар, стигнат до 39.5" кога тоа целосно да се прошири."'.S3 C е в�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Фото / Видео monopod кој гарантира jitterбесплатни снимки, особено во спортот и природата, фотографија и кога

Пресврт за да ја определите должината, лесен за ракување, должина е прилагодлив од 19cm да 73cm.Лесен и прено

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Пакет : Yes.Тип : Професионални Tripod.Бренд Име : Benro.Макс Extened Должина (mm) : 1695 Број на модел : C48 T.Тип : Професион

Течност кертриџ во основата на monopod дава мазна, свиленкаста panning акција.Изградена во лизгање брзо ослобо

4 Секции Алуминиум Нозе 1.4" Дијаметар (Гумени Стапки).Нозете се Прошири До 72 Инчи И се Повлече до 23 Инчи Т�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Please wait...