0
clear
  • Сопствени Игри Keycaps Машини Тастатура keycaps Мачка шепа Форма ABS База за ESC Key, Мачка Ноктот за Симпатична Тастатура (Црно/Розова)
  • -20%
  • -20%
Сопствени Игри Keycaps Машини Тастатура keycaps Мачка шепа Форма ABS База за ESC Key, Мачка Ноктот за Симпатична Тастатура (Црно/Розова)

Сопствени Игри Keycaps Машини Тастатура keycaps Мачка шепа Форма ABS База за ESC Key, Мачка Ноктот за Симпатична

DEN 429.60

Износ
Това е достапна

zomo имаат две верзија catpaw, ова е високо ефикасна верзија, ABS База, Розова копче caps.ABS база, силика гел поместена мачка шепа, да ви даде една симпатична игри тастатура, уживајте во задоволството на секој притиснете.zomo оригиналниот дизајн, Подобар квалитет отколку имитација.Бесплатни црна мачка форма кутија вклучите, со една симпатична механички игри тастатура е keycap.Подарок на вашиот љубовник, таа ќе се разбере зошто сте луди за игри keycaps.zomo catpaw е keycap е оригиналниот дизајн , тие имаат два верзија , Метална База и ABS База , Метална База изгледаат добро и да имаат добар допир чувствуваат , ABS База е високо ефикасна, ABS имаат НЕ е ЛОШО допир се чувствуваат.Ова е ABS база верзија, Ако сакате да знаете повеќе детали за Метална База keycap , ве молиме да проверите на нашата друг производ , ви благодариме.тие се тешко да се види разликата во слики, но предмети се сосема различни.Речиси сите од овие предмети за 's продажната цена е $1 X и 4 X.Ве молиме обрнете внимание на нивните разлики.Кинеска поговорка вели : Ќе го добиете она што го плаќаат.Исто така постојат и некои имитации на, нивниот квалитет не може да се гарантира, ве молиме внимателно да се прави разлика Мојот англиски е лоша , но јас секогаш се стремиме да ви обезбеди со високо-квалитетни производи од евтини цени.Ние сме од различни места.Сепак, Игри ни носи заедно.Ние ќе се залагам да се соберат повеќе квалитетни keycaps за сите вас.Доколку ви се допаѓа нашата предмети, ве молиме да го споделите.Уште еднаш, ви благодариме за вашата поддршка!Механички тастатура може да НЕ без keycap!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

【Ергономски Дизајн】Мали димензии и лесно да се носат, компактен ергономски дизајн, лесен за користење,

ПРЕГОЛЕМИ TOUCHPAD : Кој во светот е првиот Bluetooth прецизност touchpad за Windows (патент).Оваа тастатура ќе имаат ваш�

Таблета тастатура.ABS Ултратенок Сплит Bluetooth Тастатура Случај за Huawei М5 / C5 10.1 инчен, со Заградата на Функ�

Одговара за Cherry MX / за kailh кутија / за MX клон прекинувачи.Повеќе убава боја : чиста и нежна боја, стабилна и

ШИРОКО се КОМПАТИБИЛНИ:Нашите XDA профил Keycaps може да се користи за повеќето ANSI НИ изгледот механички та�

【Магнетни Дизајн】На personalizados keycaps додадете магнетна привлечност функција, можете да приложите мини тас

Висок Квалитет на Материјалите : Направени од високо квалитетна ABS материјали, на безжична тастатура е ц

Боја : Црна со Рамка.Распоред : НИ Изгледот.Состојба : Нова Замена на Лаптоп Тастатура со лента кабел.Забе

"О ПРСТЕН СПЕЦИФИКАЦИЈА"Од дијаметар0.3" / 8 mm, внатрешен дијаметар0.2" / 5 mm, дебелина0.06" / 1.5 мм,200 парчиња / па�

Исклучителен Дизајн Подобрена тастатура, ретро typewriter стил, високо‑копче за дизајн носи животот‑како �

Водоотпорен и dustproof, на тастатурата може да се реализира брзо пишување со добра рака чувство.Тастатурат�

1 x Прирачник за Корисникот.Можете лесно може да се hotswap секој низок профил оптички прекинувач без лемење

Компатибилен Систем : Три системи се компатибилни со автоматска конекција, поддршка за IOS, за Android, за Window

0♦ Безжични / Bluetooth пренос на далечина : 10 метри♦ Работа тековни / напон : помалку од 3m A♦ Конекција со к�

УДОБЕН и ПРАКТИЧЕН : Опремени со TPU силикони мека школка.И вграден во пен слот, добар анти‑капка ефект.ЛЕ

Користете Arpeggio со вашиот i Pad, i Pad 2 или Macкомпатибилен уред.Bluetooth Класа 2 компатибилен : Работи до 33 метри.О�

Со истата операција сила, но мала пократко патување растојание споредување со Цреша MX Црвена Цреша, MX Мо

Површина про, Samsung Galaxy Tab, Kindle Fire HD 10, Samsung note 8 , Android таблет со Android 3.5", i Pad Про 10.БРЗО ПРЕФРЛУВАЊЕ на 3 УРЕДИ : �

Please wait...