0
clear
  • XINGYHENG 2 ПАРЧИЊА 2A 5V на Полнење и Празнење Интегриран Модул 3.7 v / 4.2 v Литиум Бустер Мобилни Напојување на Полнење и Празнење Заштита Конвертор за Брзо Полнење и апарат?
  • -20%
  • -20%
XINGYHENG 2 ПАРЧИЊА 2A 5V на Полнење и Празнење Интегриран Модул 3.7 v / 4.2 v Литиум Бустер Мобилни Напојување на Полнење и Празнење Заштита Конвертор за Брзо Полнење и апарат?

XINGYHENG 2 ПАРЧИЊА 2A 5V на Полнење и Празнење Интегриран Модул 3.7 v / 4.2 v Литиум Бустер Мобилни Напојување

DEN 239.76

Износ
Това е достапна

GND : Литиум батерија - 4.Ако товарот е помалку од 50 MA, автоматски близина на излез по 30 секунди;Ако товарот е поголема од 50 MA, на излез се отвора автоматски.За нас : во Овој модул се усвојува надгради чип,Има многу висока цена перформанси, вредност за пари. GND : Негативен текст за полнење порт - 3.Супер материјал : Тоа се прави на електронски додатоци, никел позлата на површина(анти-oxidatioan), внатрешниот проводник : чист бакар.Совршен за Автомобил полнење retrofit, Возење снимачот за напојување на Мобилни моќ, Преносни уреди како што се мобилни телефони и таблети и др.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

24 V 12 V да 5 V Конвертор, Автомобил Конвертор ДК 8 V40 V 12 V да DC 5 V Buck Напон 10 A 50 W Водоотпорен Висока Ефикасност

Неизолирани постојан струја и напон на модулот.XL4015 5 A DC да DC CC CV Литиум Батерија Чекор Надолу Полнење Одб

Влезен опсег : 3.8 V~35 V XL6009 DCDC прилагодливи чекорup моќ конвертор модул, на чекор до коло е добра ефикасност

Одлична напон и струја стабилност, ефикасна заштита на вашата опрема нема да биде предизвикана од преоп

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Универзални AC влез (до 305 VAC) / Целосен опсег.Вграденво активна ПРЕСТАПНА функција.Погоден за сува, влага

Овој уред е конструиран за да се подобри забрзување на drive bywire автомобили со континуирано мерење и претв

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Влезниот Напон Спектар : 940 V, Излезен Напон : 24 V(Неприлагодливи), Производството Currrent : 6 A, Излезна Моќност

На TPDCDC1224HP понудени од страна на Tycon Моќ е ниска цена и висока сигурност решение за оние кои бараат 24 VDC Power

Тоа може да се широко се користат во автобус, cmb, големи камиони, моторни, соларни генерира електрична ен�

Користете ја само за полнење да се појави модерната (dualнапон) мали електроника во правилно жичен штекер�

Можете да се види малку поставување лошите страни.Овој модул е на чекор надолу модул, на влезниот напон �

Оригиналниот 5 A DC да DC CC CV Литиум Батерија Чекор надолу Полнење Одбор Led Моќ Конвертор Литиум Полначот Че

Информација за производот : влезен напон : 12 V DC; Излезен напон : 5 V; Излезна струја : 3А максимална; Неоптов�

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

✿Мини ZVS индукција греење плоча и грејач серпентина без вентилаторот за ладење ✿Висока моќност 120 W (ког

На високонапонските модул / генератор направени од страна на колото се состои од компоненти, може да се �

Please wait...