0
clear
  • Галакси Јазиче S7 FE/S7+/S7 Плус Тастатура Случај, JADEMALL 7-Боја и Осветлување за Безжична Bluetooth Монтажни Таблета Тастатурата - СТП Стојат Покрие со Пен Носителот, Авто Спие
  • -20%
  • -20%
Галакси Јазиче S7 FE/S7+/S7 Плус Тастатура Случај, JADEMALL 7-Боја и Осветлување за Безжична Bluetooth Монтажни Таблета Тастатурата - СТП Стојат Покрие со Пен Носителот, Авто Спие

Галакси Јазиче S7 FE/S7+/S7 Плус Тастатура Случај, JADEMALL 7-Боја и Осветлување за Безжична Bluetooth Монтажни

DEN 1103.76

Износ
Това е достапна

View mode : Стави на тастатурата настрана и да се префрлат на hands-free погледен мод.Премиум поликарбонат школка брави вашиот таблет во место и апсорбира капки и испакнатините.Галакси Јазиче S7 FE/S7 Плус ТАСТАТУРА СЛУЧАЈ ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ - таблета тастатура случај е наменета за Samsung Galaxy Tab S7 Плус 2020 Година / S7 FE 2021 12.Притиснете го копчето "Поврзете се" копчето за да ја отворите тастатурата на Bluetooth.БЕЗЖИЧНА BLUETOOTH ТАБОТ S7 ТАСТАТУРАТА - Тоа е многу лесно да се постави JADEMALL книга покрие тастатура и го поврзете вашиот Галаксија.Magnetical Bluetooth тастатура, врската опсег може да достигне 32 метри, на брзината на конекцијата е побрзо, и на сигнал е постабилна.Издржливи СТП кожа капак и анти-лизга гумени наредени внатрешни работи да се обезбеди целосна заштита за вашиот таблет.Како да поврзете Bluetooth?Ве молиме целосно полнење на тастатурата и вклучете го(обично 2-3 часа).ГАЛАКСИ ЈАЗИЧЕ S7 ТАСТАТУРА СЛУЧАЈ СО ПЕН НОСИТЕЛОТ - Smart-тенок дизајн додава максимална заштита со минимална најголемиот дел (0.Ве молиме да биде љубезно ве молиме да го проверите вашиот Галаксија назад модел пред да го купите.Со најновите Bluetooth технологија, на тастатурата врска опсег може да достигне 32 метри, на брзината на конекцијата е побрзо, и на сигнал е постабилна.4 инчен( СМ-T970 / T975 / T976 / T730 / T733 / T735 / T736 / T738 ).Во исто време, се приспособат на заградата покритие за удобен агол на гледање, совршен за видеа и многу повеќе.Повеќе гледање и пишување агли ги задоволат вашите дневни потреби : Пишување на владата : добро распоредени копчиња и копчињата за кратенки ви донесе удобно внесување искуство.4 Инчен 2020 година (СМ-T970/T975/T976/T730/T733/T735/T736/T738)1 x USB Полнење Cable1 x Корисникот Човек.Пронајдете и одберете "Bluetooth 3.Она што ќе добиете?1 x Таблета Тастатура Случај за Samsung Galaxy Tab S7+ Плус/S7 FE 12.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Поштенското сандаче е издржлив и погодна за различни mail, Група Mail, documents, весници, списанија, во мали парц

Совршено се вклопуваат.Направен во САД.Сè што правиме е наменета за подобрување на вашиот уред искуство

Поддржува Безжична Полнење & Безжична Power Share.Хибрид Термопластични Внатрешниот Кожата.Солиден Двоен Сл

Состојба : Нова.Поставување на Возило : Право.Директна Замена за Дел Броеви : TO2521155, 8161004050 Fitment Тип : Возило

Нашиот плоштад во случај да дојде во различен стил за да изберете од, и секогаш може да се најде еден кој

Референца fitment за : Toyota.Примена : Taillight ЗадниКомбо Светилка Собранието Водич Клип.Референца OEM : 8149652020, 814960

Брејди Б324 Brady Glo материјал е сјајinthedark (фото луминисцентните) притисок чувствителни полиестер.Ги исполн�

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН ЗА ВАШИОТ УРЕД Одржување на вашиот препродажба вредност & заштита од нечистотиј�

Ние напори 100% задоволството на клиентите услуга и искуство.1" == Големина : 80 ==Препорачана Возраст : 1218 Мес

Широк Компатибилност : Ова нуркање светлина топката главата е погоден за голем број на нуркање светлина

МЕРЕЊА Доаѓа како плоштадот : 22 x 22 инчи.Големина кога се преклопени во триаголник : 31" x 13" x 13".НАПРАВЕН ОД

Mayhems 250ml X1 coolant е комерцијален мешавина на рафинирани растителни екстракти.Помеша со нетоксични корозиј�

Фитинг за PC вода за ладење апликација.Extender Монтирање.Висок Квалитет на Никелобложено Месинг.Тема : G1 / 4".�

MAXRECOR ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА Ние веруваме во обезбедување на нашите клиенти со супериорен квалитет за при�

Сет Вклучува : 5 / 16", 3 / 8", 7 / 16", 1 / 2", 9 / 16", 5 / 8", 11 / 16", 3 / 4", 13 / 16", и 7 / 8" Длабоко штекерите (подножјата).Помага да

Комплетот содржи : 1x Нано матрица UHD+ screen protector, 1x упатството, 1x микрофибер крпа, и 1x апликација squeegee.Соврш�

360° на Ротација Агол Споредуваат со други прстен светла, нашите прстен светлина прилагодливи tripod глават

STK5474 SANYO ОРИГИНАЛНИ Интегрирано Коло IC.ВКЛУЧЕНИ : Топлина Мијалник Соединение Паста.Phlx.Квалитетот На Еле

Please wait...