0
clear
  • Othmro 30 IR LED Infraed Одбор 90Degrees Тркалезна Плоча Илуминатор Одбор Сијалица за видео надзор Безбедносна Камера 3pcs
  • -20%
  • -20%
Othmro 30 IR LED Infraed Одбор 90Degrees Тркалезна Плоча Илуминатор Одбор Сијалица за видео надзор Безбедносна Камера 3pcs

Othmro 30 IR LED Infraed Одбор 90Degrees Тркалезна Плоча Илуминатор Одбор Сијалица за видео надзор Безбедносна

DEN 419.76

Износ
Това е достапна

[Size]-53mmx16mmx52mm(Diax Inner Diax Outer Кол);Број на LED : 30;Агол Степен : 90;Боја : Бела. [90 Степен Широк Агол]-Тркалезна Плоча Илуминатор вистински широк агол IR поплава,нема светлина место,подобро светло до вашата камера е гледање спектар,и ви обезбеди добра ноќ визија слика,најдобро одговараат на вашите широк агол безбедносни камери. [Дури и Осветлување]-Овој IR Инфраред Илуминатор Одбор има широк напон и постојан струја дизајн, висока ефикасност, со висок фактор на моќ, стабилна коло структура. [Погоден За]-Замена за вашиот скршени или истрошени LED одбор, погоден за видео надзор безбедносни камери. [Забелешка]- ве Молиме погледнете на светлината одбор големина јасно пред да го Замени видео надзор камера светло свиња;За outoor апликации, ве молиме бидете сигурни дека е заштитен со водоотпорна кутија и DC конекцијата е запечатен со електрична лента.Othmro IR LED Инфраред Одбор Спецификација Големина : 53mmx16mmx52mm(Diax Inner Diax Outer Кол) Број на LED : 30 Боја : Бела Агол Степен : 90 Опис На IR LED Инфраред Boardcomes Со 30 LED низа светла.Со широк агол;Совршен избор за производство на подобро ноќ визија квалитет на сликата за вашата камера за видео надзор,IP камера и друг надзор опрема Пакет содржина : 3pcsx LED IR Инфраред Одбор Забелешка : 1.Ве молиме потврдете го бараната големина и материјал пред да ги купите, и да ја стави на право место 2.За outoor апликации, ве молиме бидете сигурни дека ПСУ е заштитен со водоотпорна кутија и DC конекцијата е sealed With електрични лента.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Надворешниот дијаметар : 43mm; Внатрешен дијаметар : 19mm; Влезен напон : DC 12 V 5mm 12 Led диоди 850nm инфрацрвени лам�

Спецификација : Производ големина : 44x17mm Light светлина : Infrared Infrared моќ : 2 WWaterproof : No Input напон : DC 12 VCurrent : 150m AStru

Објект : IR Илуминатор.Влезна Моќност : 90 / 240 VAC.Отворено Откривање Спектар : 65 ft.Затворен Откривање Спекта�

Име на производ : Инфраред LED Одбор; Ангел : 60 Степен.Број на МО Светилка : 18 Pcs; Материјал : Метал.LED Сијалиц�

3 D diffuser технологија за дури и осветлување.Пакет Димензии : 1.0 Х х 1.0 L x 1.0 W (инчи).Пакет Тежина : 1.0 фунти.Земј

Инфраред илуминатор одбор за видео надзор безбедносни камери Замена на камерата LED одбор за вашиот скр

Двоен LED прстен светло дизајн.УВ Слободен белата осигурач светлина.Помалку одраз на specular површини (леме�

Име на производ : Инфраред LED Одбор;Агол : 60 Степен.Број на МО Светилка : 30;LED светла Боја : Црвена.LED Сијалиц

Надворешниот дијаметар : 76mm; Внатрешен дијаметар : 34mm; Влезен напон : DC 12 V 5mm 72 Led диоди 850nm инфрацрвени лам�

Please wait...