0
clear
  • PUSOKEI Метал Мини Tripod, Десктоп Tripod со 1/4in Завртка за Камерата, Десктоп Tabletop Стојат Tripod за Selfie Стап Monopod Stablizer
  • -20%
  • -20%
PUSOKEI Метал Мини Tripod, Десктоп Tripod со 1/4in Завртка за Камерата, Десктоп Tabletop Стојат Tripod за Selfie Стап Monopod Stablizer

PUSOKEI Метал Мини Tripod, Десктоп Tripod со 1/4in Завртка за Камерата, Десктоп Tabletop Стојат Tripod за Selfie

DEN 184.56

Износ
Това е достапна

Десктоп tripod е компактен и лесен за носење.Тоа може да се одржи во својата рака или ставете го во ранец, а тоа може да се користи кога ќе ја отворите.На врвот на tripod има 1/4in завртка, кој може да биде инсталиран со мобилен телефон клипови и да сте поврзани со различни опрема како што се tripods.Анти‑пропадна влошки се инсталиран на врвот и на дното на tripod, која не е погодна за користење во исто време.Заштита на камерата од триење.Снимањето уште и филм слики подобро со нашите мини tripod, нема потреба да се грижите тресење.Може да се инсталира на selfie стап лесно, за објавување на вашите раце и да уживате во вашето selfie слободно.Спецификација : Предмет Тип : Мини Monopod Стабилизатор Материјал : Пластични Интерфејс : 1/4in Завртка Тежина : Околу. 30g/1.1 оз Пакет Листа : 1 x Десктоп Tripod.

Повеќе информации

Item Type:
Mini Monopod Stabilizer
Material:
Plastic
Interface:
1/4in Screw
Weight:
Approx. 30g/1.1oz
Package List:
1 x Desktop Tripod :

Најдобрите понуди во категоријата

Ситетеренско нозе конвертирате од анти ' рѓа шила да аглеста, текстура гумени.Уникатен Ситетеренско Ноз

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Лесни Видео / Фото Tripod Систем.ВисинаПрилагодлив од 9.2 Алуминиум Tripod Нозе, со 75mm Сад.Гумени Нозе со Шила...

Направени од ВисокоModulЈаглерод, дизајниран е дека сите делови се обработка со 0.01 толеранција што резулт

нуди 100% задоволство гаранција, како ние сме компанија кој сакал да го задржи на нашите клиенти среќни.Ка

Може да понуди фирма одредување на телефонот и да се избегне гребење.Со 1 / 4 инчи завртка дупка, компатиб�

【Супер Големи Течност Главата】 течност главата е супер големи димензии за да се вчита голем видео каме

3 Начин Супер Мазна Pan & Навалите Главата За Лесно Со Цел Контрола.Dual Прилагодливи Пан Рачки & Пена Костец.

Топката имајќи дава стабилна вредност на притисокот за добро контролирано движење кога V јарем е panning.То

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Можете да ги ротирате главата 360° хоризонтално, како и да се подигне или пониска.Капацитет : 10 кг.Течност

3 Начин Супер Мазна Pan & Навалите Главата За Лесно Со Цел Контрола.Dual Прилагодливи Пан Рачки & Пена Костец.

Отстранлив планината за факултативниот работа Импулс Bluetooth remote е исто така се вклучени, обезбедување на

Ова се стега е изработен од квалитетни пластични материјали, цврсти, трајни, издржливи.Стегачот може да

Тешкидолжност виткање се справи.Во прилог синџири се спречи нозе од лизгање.Нозете имаат остри метални

Флексибилни tripod со pan & навалување видео главата за компактни камери и точкаипука камери тежина до 325g (11.5

Поддржува до 26lbs.Компактен виткање за лесно носење.Силен, но светлината на карбонски влакна цевки.ArcaТип

Материјал : Јаглерод Влакна.Тип : Професионални Tripod.Употреба : Mirrorless Систем На Камерата.Употреба : DSLRs.Упо

Сребрена металик заврши.Компактен дизајн.Продолжи нозете (од 100 170 мм).Универзална 1 / 4" камера завртка ни

2во1 мултифункционален tripod 4дел колона нозе, со брзо ослободување флипбрави и двојна оска ви овозможува

Направени од високо квалитетен материјал, кој е многу durbale и лесен.Работи најдобро со tripod или застанете �

Мал, лесен и пренослив мини патување tripod за дигитални фото апарати.Идеален за патување поради своите ма�

Универзална tripod носителот одговара на телефон, дигитална камера, dslr фото, SLR, спортски камера, веб камера

Може да биде преполна далеку во сметководствената случај за брзо и лесно складирање / транспорт.Доаѓа с�

3 Начин Супер Мазна Pan & Навалите Главата За Лесно Со Цел Контрола.Dual Прилагодливи Пан Рачки & Пена Костец.

1) Monopod : Ова tripod има и дополнителна функција, една на ногата може да се користи за да се monopod или alpenstock, Мак�

Товар : 0 да 17.60 lb.Сад големина : 75 mm.Висина со засилувач : 1.94 да 5.74 ft.Брзина спектар : 4.68 во.Редизајниран, со �

Please wait...