0
clear
  • Aibesy DIY Дрвени Боја Рек Стојат Сликарство Мастило Шише Складирање Носителот Организатор Пигмент Полица Слики Заградата Четки Алатка Стојат
  • -20%
  • -20%
Aibesy DIY Дрвени Боја Рек Стојат Сликарство Мастило Шише Складирање Носителот Организатор Пигмент Полица Слики Заградата Четки Алатка Стојат

Aibesy DIY Дрвени Боја Рек Стојат Сликарство Мастило Шише Складирање Носителот Организатор Пигмент Полица Слики

DEN 1031.76

Износ
Това е достапна

3 слоеви на дизајн, ви помага да ја организирате вашите слики уредно.Изработени од дрвен материјал, ey-сечење, лесни и заштита на животната средина.Мултифункционален дрвени решетката за чување на бои, четки, и некои алатки за моделирање.Таа има многу различни места за да се одржи различни големини на предмети.Идеален за било која скала modelist или минијатурни сликар кој користи цитаделата слики.Овој DIY боја решетката е направена од дрво со повеќе слотови за различни сликарство шишиња и четки, може да се организира за да ги организирате вашите сликарство канцеларија.Карактеристики : Материјал : дрво Стил : 2 стилови (изборен) Точка Големина (готови) : стил 1 : 407 x 297 x 140mm / 16.02 x 11.69 x 5.51 во стил 2 : 368 x 368 x 140mm / 14.49 x 14.49 x 5.51 во Пакет Тежина : 693g / 1.53 фунти (стил 1); 825g / 1.82 фунти (стил 2) Пакет Големина : стил 1 : 407 x 178 x 26mm / 16.02 x 7.01 x 1.02 стил 2 : 369 x 368 x 20mm / 14.53 x 14.49 x 0.79 во Белешки : 1. Ве молиме овозможи 1-10мм грешка поради прирачник за мерење, ви благодариме за разбирањето! 2. Објектот боја може да се покаже мало аберација поради различни снимање светлина и следење на екранот.Пакет Листа : 1 x Боја Рек Стојат 1 x Настава.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

✅ ВИСОКА ПОЛОВИНАТА & СТОМАК КОНТРОЛА Тренингот Legging ЈогаПанталони Жените е Дебела Руно Наредени Leggings �

СОВРШЕН ГЛЕДАЊЕ ИСКУСТВО Мобилен телефон со екран лупа се проширува големината на екранот како проект�

Надворешниот Caliper Се Користи За Мерење На Надворешниот Пречник На Цилиндерот Или Должината На Објектот.

Материјал : Високо квалитетна ABS пластика, одлична ефикасност и издржливост.Делукс Моделирани Поздравн�

Тежина : 62g 6 Дизајнирани се да Брзо и Безбедно се Наплаќаат Дигитална Камера и видео камера Батеријата.05

Вертикална челик вртливата главата на завртката : одлична за род виси на pitched zpurlin 18Мерач на 16Мерач.XПРИТ�

Уживаат во забавата на шиење : нешто за што луѓето ќе сакаат да ги користат и ќе ви благодариме за.Шиење а

100% Полиестер 70 инчи x 70 инчи Полиестер ткаенини, Не лагер е потребно, Вклучува 12 слободни куки.Лесен За У�

Совршен proportioning на нож тело 6.Assisted Отворањето На G10 се справи со џебен нож има flipper и палецот студ што овоз

Преинсталиран водоотпорен гумена заптивка.Компатибилен со i Phone XR (Dual SIM Верзија).Тоа се користи за да го �

[Совршено се Вклопуваат] Само Компатибилни со i Phone 12 Про Max 6.7 инчен (2020 Порака) [Вграден Екран Заштитник] Д

Секој Flex Shield екран заштитник не е само внимателно дизајнирани, но, исто така, ласерски сече за прецизно и

★ЗДРАВ ИЗДРЖЛИВИ : Дете Заштитна нето умерена мекост, не е лесно да бледнее, не се плаши од ветер и дожд, �

Автомобил Задното Седиште Безбедност Видите Огледало Бебе Задниот Дел Свртен Автомобил Внатрешни Рабо

Кога ќе заврши вашата коса со тоа, скалпот и косата нема да се чувствувам целосен.Тоа е голем дар за семе�

Замена за Реверзна Осмоза 10 инчен Стандард Филтер.Ова е Denali Чиста Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сит

Име на производ : Пластични Шишиња; Пакет Содржина : 5pcs x Пластични Шишиња.Главната Боја : Clear; Материјал : �

Мазна површина Функционална.Единственото нешто што треба да се направи е да се исчисти екранот темелно

Висок квалитет на славина за реверзна осмоза (RO) вода филтер системи, алкална системи, јаглерод филтри, д

Please wait...