0
clear
  • 2 парчиња Само Зафат Коса Curler, за Нега на Коса Стил Клип За Жени, Девојки и Мажите (10.5X1.8CM, Розова)
  • -20%
  • -20%
2 парчиња Само Зафат Коса Curler, за Нега на Коса Стил Клип За Жени, Девојки и Мажите (10.5X1.8CM, Розова)

2 парчиња Само Зафат Коса Curler, за Нега на Коса Стил Клип За Жени, Девојки и Мажите (10.5X1.8CM, Розова)

DEN 128.16

Износ
Това е достапна

Топлина отпорни : Направени од пластика, лесен и едноставен за употреба, може да се користи со топла или ладна ролки без штета на вашата коса.Уникатен дизајн : круг главата ролери и чешел заб дизајн може да се тркалаат на коса во круг ролери за одредување.Нашите клипот има чешел забите на страната да се направи косата навивам побрзо.Флексибилност : Овие виткање клипови може да се одржи на косата цврсто, погоден за коса стилист да се направи фризура, а исто така може да се користи за да сегмент и се поправи косата по туш.Широка употреба : Овие ролери супер клипови се добри за чекање на ролери или curler безбедно и insulate топлина да се создаде единствен и зајакнете косата кадрици, погоден за коса стилист да се направи фризури, тоа исто така може да се користи за да се дел на косата и да се поправи косата по снег.Пакет вклучувајќи : 2x Меки Влакна Клип.Опис : 100% Нов quality Color : Виолетова, Розова, Жолта, Сина, Портокалова, Black Material : ABSSize : 10.5x2cm Package вклучувајќи : 2x Меки Влакна Клип.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Карактеристики : Едноставен и лесен за користење Што не му наштети на косата Мал и лесен, удобен за носењ

Косата curlers е направен од висок квалитет на мек материјал, противалергиски, без мирис и не се лизга.Тоа е

>>>Heatless : ова hairband без топлина ќе ви даде нов начин да навивам вашата убава коса.Тоа ќе ви даде некои убави

Поинаква насока на отпочнување се тркалаат коса во или надвор направат различните анти warped коса кадрав

☺【CURLER ПАРТНЕР】Мора да се има ставки за виткање на косата .мајката или сопруга на користење старомодна

Еластична и издржливи.За да се поправи косата, перм род виткање на косата.Многу од 360 Парчиња професиона

【ТРАЈНИ】 : Направен од високо квалитетни материјали.Тоа е издржлив и може да се користи за долго време..

Пакет : 6 брои.Прибл.големина : 11 / 4" (32 mm) / Дијаметар x 21 / 2" (63 mm) / Должина.Средни Само Зафат Губење на Ролки

【Стилски и Практични 】 : Погоден за сите типови коса и должини.Може да се користат дома или професионал

Надградени 1" поголем барел и поголеми Uоблик слот ви помогне да навивам повеќе коса во секое време.Особе

Пакетот вклучува : ќе добиете 30 спирала коса curlers и 3 сина стил куки; коса curler е 45 cm / 17.7 инчи, и постојат 5 бо

【Пакет содржи】ќе добиете 12 Парчиња 10 инчи кои создаваат јавно и стил 2 куки.Спакувани во шарени кутија,

ПЕРМ ПРАЧКИ : Направен од квалитетот акрилик материјал.СЕКОЈДНЕВНА УПОТРЕБА : 24 коса ролки се на распола

❤Природно меки влакна – Штета и топлина за слободни volumized фризура.Ја подобрува врвот се обликуваат и се

1 LCD дисплеј, едноставен и удобен операција 2 ЗА вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ и автоматски исклучи 3 Време пос

【Минимално Оштетена Коса Без Топлина】 Оваа headband curler ви донесе нов начин на виткање вашата убава коса, ф

Оваа heatless коса curler ќе ви даде нов начин на виткање вашата убава коса.Тоа ќе ви даде убави кадрици, без пос

Големина : 5.5*5 cm / 2.16*1.97 инчен; Боја : розева.Материјал : направен од сунѓер, трајни, привремени, флексибилн

☞[Лесен за употреба, совршена фризура] : Можете директно да клип Меки Коса Клипови од коренот на косата.Б

И виткање род headband нема да предизвика непријатност додека спиење, можете да го носат цела ноќ.Или сушење

????【HEATLESS】нов начин на виткање дека бара нула топлина!Оваа heatless виткање род headband е најдобар начин да се п

Брзо и лесно : Тоа исто така може да се користи со фен (низок воздушен волумен), како ниска температура ме

Различни големини за различни коса должина и косата видови.DIY косата дома, нема греење или хемиски адити

Заштеда на Време : Нашата виткање на косата лента е мек и удобен за носење во текот на ноќта,кога ќе се ра

Please wait...