0
clear
  • HOZAN 2 парчиња Килибар LED Пак Сигнал Светлата Страна Маркер Светилка Компатибилен со Wrangler JK & JK Неограничен Рубикон Сахара 2007-2017
  • -20%
  • -20%
HOZAN 2 парчиња Килибар LED Пак Сигнал Светлата Страна Маркер Светилка Компатибилен со Wrangler JK & JK Неограничен Рубикон Сахара 2007-2017

HOZAN 2 парчиња Килибар LED Пак Сигнал Светлата Страна Маркер Светилка Компатибилен со Wrangler JK & JK Неограничен

DEN 525.12

Износ
Това е достапна

Страна на пазарот светла се изработени од високо квалитетни LED Чип, Трајни ABS Пластика, Водоотпорен, Dustproof, Анти-експлозија;.Лесно да се инсталира без настава, само plug and play, нема потреба да ги менувате;. 3000 K Килибар Зрак, со што значително посветла кога ќе го вклучите вашиот пак јачина на светлина.Резервни Замена Пак Сигнал Дел, долг живот-век над 30000 часа;.Пакет : 2 x Страна Маркер се Претвори Јачина на Светилка за Wrangler Џ.К. 2 D .Лесно да се инсталира без настава, само plug and play, нема потреба да ги менувате; . 3000 K Килибар Зрак, со што значително посветла кога ќе го вклучите вашиот пак јачина на светлина .Резервни Замена Пак Сигнал Дел, долг живот-век над 30000 часа; .Пакет : 2 x Страна Маркер се Претвори Јачина на Светилка за 2007,2008,2009,2010,2011,2012,2013,2014,2015,2016,2017 Wrangler JK 2 D & JK Неограничен 4 D.Ако не сте сигурни дали овој дел одговара за вашиот vehical, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да ја купите.

Повеќе информации

Type:
Front Fender Turn Signal Light/Eyebrow Light
Power:
0.8W
Voltage:
12V
Lumen:
80lm
Color Temperature:
3000K
Color:
Amber
Lifetime:
50,000hr
Material:
ABS Plastic
Size:
9.5*7.5*5cm
Fitment:
For Wrangler JK 2D & JK Unlimited 4D 2007-2017
Feature:
. Made of high quality LED Chip, Durable ABS Plastic, Waterproof, Dustproof, Anti-explosion; :
. Easy to install without instruction, just plug and play, no need to modify; :
. 3000K Amber Beam, which significantly brighter when turn on your turn signal light; :
. Aftermarket Replacement Turn Signal Part, long life-span above 30000 hours; :
. Package:
2 x Side Marker Turn Signal Lamp for 2007,2008,2009,2010,2011,2012,2013,2014,2015,2016,2017 Wrangler JK 2D & JK Unlimited 4D. If you are not sure whether this part fit for your vehical, please feel free to contact us before you buy.

Најдобрите понуди во категоријата

→Големина на Прашањето : ←П:Што материјал е оваа маица / фустан направени од?На:Поголемиот дел од наша

Нашиот плоштад во случај да дојде во различен стил за да изберете од, и секогаш може да се најде еден кој

Земја на потекло : Кина.Пакет Тежина : 0.050 фунти.Abpa partslink број : VW2551101 Оем еквивалент дел број : 1 HM 945 072 В) опи

Капацитет : 120 GB.Интерфејс : 2.5 инчен SATAIII.Димензија : 3.93 во X 2.76 во X 0.28 во / X 100mm 70mm X 7mm.Читај / пишувај на вет�

0 Кабелот(САМО за тастатурата, НЕ за i Pad) 1* Прирачник за Корисникот.(Apple Молив НЕ е вклучена) заштитна маск

Фан прашина маска е многу погоден за употреба во домови, канцеларии, трговски центри, училишта, ресторан

Помал калибар дизајн : различни од повеќето од свеќа чаши на венец прстени со премногу голем calibers, ова св

Лесно и удобно да уживаат во пишување, видео разговор и видео гледање.Сите Околу Заштита : Има целосна по

3.3 ft Бела Кабелот за Напојување Полнење Кабел.Забелешка : ве молиме потврдете го вашиот уред модел пред д

Изградени со висок квалитет, воена одделение paracord за Хидро Колба широк устата шишиња со вода.Америка е #1

View mode : Стави на тастатурата настрана и да се префрлат на handsfree погледен мод.Премиум поликарбонат школка

Висок Квалитет : BPA Free, безбедни за топли и ладни пијалоци.Стандард устата слама капак со фиксна се справ�

Димензии : 8 X4 ИНЧЕН / Клик / Slide за Да На Следното Слики За Големина.Сосема нов и висок квалитет.Модерен П

Совршено се вклопуваат.Направен во САД.Сè што правиме е наменета за подобрување на вашиот уред искуство

Ослободува мирис исполнет со етерични масла, додека елиминирање на несаканите мириси.Миризливи гел нем

Ако виси играчки или дрвени прстени скршени, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас слободно!Ни

КОМПЛЕТЕН ПРИБОР Завртки(M8x40) 2 x 2 2 / 5" Завртки(M8x70).Може да се инсталира на внатрешни или надворешни врати,

* Висок Квалитет : 100% сосема нов резервни агол светилка пак на абажур, висок квалитет Висок Квалитет : 100%

Please wait...