0
clear
  • Colcolo Накит Кутија Картон Хартија Мали Гроздобер со Врвот Капаци Подарок Случај Организаторот Trinket Кутија за Складирање за Обетки за Подарок Накит Часовници Жена - С
  • -20%
  • -20%
Colcolo Накит Кутија Картон Хартија Мали Гроздобер со Врвот Капаци Подарок Случај Организаторот Trinket Кутија за Складирање за Обетки за Подарок Накит Часовници Жена - С

Colcolo Накит Кутија Картон Хартија Мали Гроздобер со Врвот Капаци Подарок Случај Организаторот Trinket Кутија

DEN 283.92

Износ
Това е достапна

Многу погодна за обетки, мали ѓердани, големи привезоци, монистра, USB мемории, мемориски картички, итн.Лесен за користење : кутијата може да се отвори лесно и затворени цврсто да се избегне било каква загуба на скапоцени камења.Економски и сигурен избор за складирање, организирање, прикажување, kinki, пакување и транспорт на накит и други мали предмети.Материјал : направен од стакло картон пластика.Овој накит кутија има капак за да се спречи прашина.Да ги користите како фиока внесува или да ги користите во некој салон или полица.Тоа е исто така многу погодна за комерцијална употреба во продавници или изведби.Опис : - Материјал : направен од стакло картон пластика.Овој накит кутија има капак за да се спречи прашина. - Многу погодна за обетки, мали ѓердани, големи привезоци, монистра, USB мемории, мемориски картички, итн. - Економски и сигурен избор за складирање, организирање, прикажување, kinki, пакување и транспорт на накит и други мали предмети. - Да ги користите како фиока внесува или да ги користите во некој салон или полица.Тоа е исто така многу погодна за комерцијална употреба во продавници или изведби. - Лесен за употреба : кутијата може да се отвори лесно и затворени цврсто да се избегне било каква загуба на скапоцени камења.Големина на Табела : 7x7x2cm/2.2.766x7x0.79inch9x9x2cm/3.54x3.54x0.79inch11x11x2cm/4.33x4.33x0.79inch Package Вклучува : 3 Парчиња Накит Box Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Околу 3.15" x 2.36" x 2.36".ЌЕ ДОБИЕТЕ ЕДЕН СЛУЧАЕН СТИЛ КУТИЈА.Празна (се разбира накит не се вклучени).Направен

Складирање : 1 кружниот тек, 12 earring дупки, 3 Ѓердан носители со џеб, и 2 Отстранлив прегради.Lusterloc : им овозмо

Големина : Накит кутија 10.Свадба подароци, роденденски подароци, ова е вашиот најдобар избор!.75" (L*W*H); Фио�

[Третман]Стави ги во собата и ги красат соба, како што се клупи, маси, bookcases, полици, јадење маси, bedsides.Нека

Мелодија : 36 забелешка движење (ве молиме изберете над опција за достапни песна наслови).Дрво пломба : Тр�

★На патување накит кутија е дизајниран со двоен слој за партиции, обезбедување на уво studs, ѓердан куки, п

Предмет Тип : Накит Пакување & Екранот.Special : Прстен Earring Ѓердан Кутија.Материјал : Пластика.Карактеристик

Мода, мултислој за складирање, простор за заштеда на енергија, високо користење.Јасна поделба, прошталн�

Ниту еден од овие лажни репродукции, сепак, често се продаваат како вистински тие може да почнат да го за

Оваа внимателен накит кутија ќе биде многу функционално.Па, што ви се грижиш?Само да нарачате и да ужива�

5" прегради заедно со 8.Одржување на вашиот накит организиран и возможно е лесно со вклучени trey dividers најд�

Мелодија : 18 забелешка движење (ве молиме изберете над опција за достапни песна наслови).Дрво пломба : Бе�

Челична рамка со златен месинг заврши држи заедно стаклени панели.Украсен челична рамка со златен завр�

A&A ПРЕДНОСТ : Ова е мал и преносни накит кутија со заштита на животната средина материјал.Тоа е многу пог�

На кутија за накит е рачно изработени и притисок за мултислој за заштита на животната средина дрвена та�

Увезени.Прашина со мека, сува крпа.Потпис хексагонална месингобложено копче плоча.Белиот лак со тиркиз�

Материјал : дрво.Боја : Црна.Накит за Подарок Кутија : стилски дизајн е совршен за чување на ѓердани, обет�

Производ Тежина : 2.Накит Организаторот.ЗАШТИТЕТЕ го ВАШИОТ НАКИТ : Специјално дизајнирани стаклени кап�

Мелодија : 18 забелешка движење (ве молиме изберете над опција за достапни песна наслови).Дрво пломба : Цв�

Нашиот накит складирање кутија е направен од висококвалитет СТП кожа со мека собираат крпа внатре.Едно�

Материјали : Накит Патување Случај е направен на СТП кожа, трајни и водоотпорни, лесно да се чисти.Лесно �

Голем капацитет за складирање катна партиции, како што се поетски, љубов дизајн, љубовта, животот е песн�

Оваа кутија е одличен избор за складирање на вашите часовници, прстени, обетки, уво studs, ѓердани, наракви�

Дрвена сложувалка кутија како што е познато како Дрвен Кутија за Накит и е дизајниран за чување дарови, �

Please wait...