0
clear
  • Ѕид Mail Носителот,Мала Кошница, со Бесење Копче за Управување со Држачот за Складирање и Организирање на Копчињата Mail и Други Предмети за Домашна Канцеларија Foyer Куј
  • -20%
  • -20%
Ѕид Mail Носителот,Мала Кошница, со Бесење Копче за Управување со Држачот за Складирање и Организирање на Копчињата Mail и Други Предмети за Домашна Канцеларија Foyer Куј

Ѕид Mail Носителот,Мала Кошница, со Бесење Копче за Управување со Држачот за Складирање и Организирање на Копчињата

DEN 271.92

Износ
Това е достапна

Совршен за чување на клучеви и e-mail организирани.Лесна Инсталација.Убава и уникатна рака дизајн, или за канцеларија или дома.Нова е-mail копче за носител на решетката. 2 копче за складирање куки и 1 mail кошница слот со етикета клип.Жица мрежа им овозможува на помали предмети да се чуваат без ништо паѓа надвор.Ѕид монтирање хардвер вклучени.Организира канцеларии, кујни, ходници, entryways, mudrooms и гаражи.Спецификации : 1. Тип : Shelving Единица, Единица За Складирање 2. Примена : за Статистика, Студија, Врата, итн 3. Материјал : Метал 4. Боја : Црна 5. Димензии : (11.81 x 4.92 x 7.68)" / (30 x 12.5 x 19.5)cm (L x W x H) (во Најширока Поени) 6. Тежина : 12.35 мл / 350g 7. Стил : Селски/Примитивни Стил Пакетот Вклучува : 1 x Нова е-Mail Копче за Носител на Решетката.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Клучот за пропелер го држете вашиот дом & автомобил копчиња, чадор, крпа и повеќе.【Организатор】Со пет к

Една Кука Поводник Носителот мерки 4.25 инчи, широк од 7 инчи висок.Плочка е направено од hardhoard и е поставен

ГОЛЕМИНА : 6 инчи широка x 6.8 инчи висок.ОДЛИЧНО ЗА ОРГАНИЗИРАЊЕ!Атрактивни ѕид décor за секоја соба.Тоа е 5 с

Една Кука Поводник Носителот мерки 4.25 инчи, широк од 7 инчи висок.Плочка е направено од hardhoard и е поставен

Сребро Метал Keychain : Вистинската љубов е засекогаш, и дека прекрасно чувство е убаво насликани на нашите

Тројна Кука Поводник Носителот мерки 6 инчи, широк од 9 инчи висок.Плочка е направено од hardhoard и е поставе

Тип На Производ : Мини Копче Добиваат Обесени Клип.Материјал : Метал.Боја : Сребро 1 Сет Вклучува : 1pcs Голе

Направи твојот живот организирани, но, исто така, прави одлична декорација за вашиот дом и канцеларија!П

Ова Копче Кутија е дизајниран со елеганција на ум да се биде атрактивен и уникатен и, во исто време, ние

Направи твојот живот организирани, но, исто така, прави одлична декорација за вашиот дом и канцеларија!П

【Да се направи Целосна Употреба На Ѕид Простор】 Создаде дополнителен простор за складирање каде што т

СЕЛСКИ MAIL НОСИТЕЛОТ ОРГАНИЗИРА — рустикален дизајн ќе додадете контакт од стил на вашиот складирање и

Земи вашиот копчињата & паричникот и сте подготвени да одите 【Пакет Вклучуваат】1 x Копче Mail Држачот за Ѕ

Пакување, вклучувајќи : 1 x Дрвени Entryway Лебди Полица 1 x Инсталација Настава на состојба 2 x Подлога + 2 x Завр

Клучни Полица Големина : 6.Совршен ѕид оркестарот идеја како newlywed подароци за домот, свадба подарок за па

Идеална декорација за сигурни мажите.Клучот кука е направен од алуминиум, тоа може да се користи за долг

Совршен ѕид оркестарот идеја како newlywed подароци за домот, свадба подарок за парови и home sweet home подарок за

【Материјал и Боја】Што е направена од цврсто железо.Античкиот рѓа кафеава боја 【Гроздобер и Смешни Диз

Бронза ѕид копче закачалка во форма на елени со 3 куки.Уникатен додаток кој ќе ви донесе среќа на вашиот

Материјал : не ' Рѓосувачки Челик,се држи на добро, трајни производи за долго време се користи.Боја : Розо

Тоа е голем mail организатор и клучните решетката да го користите во вашиот entryway, плакар, кујната или канц

Нашите клучни носители се направени на руската направена екопријателски материјал.Сите материјали кои

Корисни мултифункција виси држачот.Овој мулти должност носителот може да се користи за да се откажам сп

Клучот за пропелер го држете вашиот дом & автомобил копчиња, чадор, крпа и повеќе.Имајќи тежина помалку о

Please wait...