0
clear
  • JINPART Телефон Acccessories Компатибилен за Леново P2 0.26 mm 9H Површинска Цврстина 2.5 D Експлозија-Доказ Калено Стакло Екран Филм Видиме Екран Заштитник (Боја : Color1)
  • -20%
  • -20%
JINPART Телефон Acccessories Компатибилен за Леново P2 0.26 mm 9H Површинска Цврстина 2.5 D Експлозија-Доказ Калено Стакло Екран Филм Видиме Екран Заштитник (Боја : Color1)

JINPART Телефон Acccessories Компатибилен за Леново P2 0.26 mm 9H Површинска Цврстина 2.5 D Експлозија-Доказ

DEN 2366.40

Износ
Това е достапна

5 D Експлозија-доказ Калено Стакло Екран Филм. Лесен за употреба. Користење на exces.26 mm 9 H Површинска Цврстина 2.Кога се обоени со вода, почва, кал, масло или други додатоци, може да се чисти без напор.На екранот заштитник може да се вклопи во вашиот телефон и и направи голема разлика на заштитата на вашиот телефон од гребење, отпечаток, вода, масло, прашина, шок, се лизга и така натаму.За да го залепите филмот, само нешто што треба да направите е да се исчисти екранот темелно. Висока цврстина. Внимателно да ги усогласат стаклото на екранот.За Леново P2 0. Функционална.Со добри перформанси и висок квалитет, може да се работи за долго време.Филмот има висока светлина трансмисија. Притиснете го центарот на стакло потоа лепило дел ќе се шири над сите делови без проблеми.Тоа не е препорачливо да се rouse стакло заштитник откако е применет. Издржливи. Мазна површина.На екранот заштитник може да се вклопи во вашиот телефон и и направи голема разлика за заштита на вашиот Леново P2 од нула, отпечаток, вода, масло, прашина, шок, се лизга и така натаму. Кора на заштитен слој надвор од лепило страна. Бидејќи ова е чаша на производот, ве молиме имајте на ум дека рабовите на стакло се најзагрозените подрачја.Вие не треба да се грижите дали рефлекси на вашиот телефон ќе го забави по pasting филмот на сите. Висока дефиниција.Инсталација Instructions1.Добри перформанси и висок квалитет, може да се работи за долго време.Екранот е дебела.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Ако виси играчки или дрвени прстени скршени, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас слободно!Ни

Лесно и удобно да уживаат во пишување, видео разговор и видео гледање.Сите Околу Заштита : Има целосна по

Поштенското сандаче е издржлив и погодна за различни mail, Група Mail, documents, весници, списанија, во мали парц

Фан прашина маска е многу погоден за употреба во домови, канцеларии, трговски центри, училишта, ресторан

MAXRECOR ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА Ние веруваме во обезбедување на нашите клиенти со супериорен квалитет за при

1 : Бања косата со крпа и завиткајте е направен од корални сомот, мека ткаенина, силната апсорпција на вод

Сет Вклучува : 5 / 16", 3 / 8", 7 / 16", 1 / 2", 9 / 16", 5 / 8", 11 / 16", 3 / 4", 13 / 16", и 7 / 8" Длабоко штекерите (подножјата).Помага да

Широк Компатибилност : Ова нуркање светлина топката главата е погоден за голем број на нуркање светлина

Комплетот содржи : 1x Нано матрица UHD+ screen protector, 1x упатството, 1x микрофибер крпа, и 1x апликација squeegee.Соврш

Изработени од нерѓосувачки челик.Капацитет : 21oz 2 пресврт на капи 1 лесен проток пиење spout и 1 стандард ка

Капацитет : 120 GB.Интерфејс : 2.5 инчен SATAIII.Димензија : 3.93 во X 2.76 во X 0.28 во / X 100mm 70mm X 7mm.Читај / пишувај на вет

3.3 ft Бела Кабелот за Напојување Полнење Кабел.Забелешка : ве молиме потврдете го вашиот уред модел пред д

View mode : Стави на тастатурата настрана и да се префрлат на handsfree погледен мод.Премиум поликарбонат школка

1 Buc фендер страна маркер светилка.За Хонда Граѓански 20162018 тоа е за Резервни.Тоа е Нов производ.Има 1year га

Страна на пазарот светла се изработени од високо квалитетни LED Чип, Трајни ABS Пластика, Водоотпорен, Dustproo

Please wait...