0
clear
  • PowerBright 300 W Јапонски Напонски Трансформатори, Чекор Нагоре и Надолу Јапонија Конвертор, може да се Користи во 120 Volt и 100V Земји, се Конвертира од 120V да 100V и 100V да 120V, Унив
  • -20%
  • -20%
PowerBright 300 W Јапонски Напонски Трансформатори, Чекор Нагоре и Надолу Јапонија Конвертор, може да се Користи во 120 Volt и 100V Земји, се Конвертира од 120V да 100V и 100V да 120V, Унив

PowerBright 300 W Јапонски Напонски Трансформатори, Чекор Нагоре и Надолу Јапонија Конвертор, може да се Користи

DEN 718.32

Износ
Това е достапна

300 ВАТИ ЧЕКОР НАГОРЕ / НАДОЛУ ЈАПОНСКИ НАПОНСКИ ТРАНСФОРМАТОР - Овој чекор нагоре и чекор надолу напонски трансформатор може да се користи за мали електронски апарати.Ова е најдобриот чекор Нагоре/Надолу Јапонски напон конвертор на пазарот.ВИСОКО НАПОНСКИ ТРАНСФОРМАТОР - Оваа власт трансформатор може да се користи во 120 Volt земји во Северна Америка и Јапонија е 100 Volts.Тоа ќе се претвори од 120 Volt до 100 Volt И од 100 Volt 120 Volt.CE ЗАВЕРЕНА НАПОН КОНВЕРТОР - CE означување е сертификатна марка што укажува на се во согласност со здравјето, безбедноста и заштитата на животната средина стандарди.ОСИГУРАЧ ЗАШТИТЕНИ МОЌ ТРАНСФОРМАТОР - Две места на предната страна на единицата, on/off прекинувач со индикатор светлина.вклучува слободни две резервни осигурувачи. 1 ГОДИНА за ДЕЛОВИ и РАБОТНА ГАРАНЦИЈА - Специјализирани услуги на клиентите тим & технички инсталација поддршка преку е-маил, телефон или на чет.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

56 V 35 W Gigabit 802.3 на Рое Inserter 1836 VDC Жица Терминал на Текст.Рое Pinout : 4,5 V+ ; 7,8 V.Интегрирани 10 / 100 / 1000 MB Рое Inserter.Ап�

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

Универзални AC влез (до 305 VAC) / Целосен опсег.Вграденво активна ПРЕСТАПНА функција.Погоден за сува, влага

Премиум Квалитет : Овој адаптер е се користат високо квалитетни материјали, силни и издржливи, има долг �

Конвертор Тип : Чекор надолу(Долар) Конвертори;.DC / DC 36 V да 12 V20 A DCMWX моќ конвертори; 36 V чекор надолу 12 V 20 A; 36

2"x1" компактна големина.Dual во линија пакет (НАТОПИ) 2 : 1 широк влезниот опсег.Заштита : Краток спој / Преоп�

Ние сме професионална снабдувач на интегрирано коло производи.Само барате клучни зборови во нашата про

Излезна струја прилагодливи излез преку кабел или внатрешни potentiometer.Некаде царинската ќе ја испита пар�

Информација за производот : влезен напон : 12 V DC; Излезен напон : 5 V; Излезна струја : 3А максимална; Неоптов�

Можете да се види малку поставување лошите страни.Овој модул е на чекор надолу модул, на влезниот напон �

На TPDCDC1224HP понудени од страна на Tycon Моќ е ниска цена и висока сигурност решение за оние кои бараат 24 VDC Power

Целосно куќишта со IP67 ниво.Целосно куќишта со IP67 ниво (Забелешка.7).Заштита : Краток спој / Текот вчитај /

Висока моќност и стабилна излезна, таа го претвора 1836 V да 24 V ± 0.25 100% сосема нов и висок квалитет.Се приме�

ПАТУВАЊЕ ОД СЕВЕРНА АМЕРИКА ДО ЕГИПЕТ ПОЛЕСНО со ДВЕПАКЕТ на квалитетот plug адаптери.Специјално дизајни

Влезен опсег : 3.8 V~35 V XL6009 DCDC прилагодливи чекорup моќ конвертор модул, на чекор до коло е добра ефикасност

Влезниот Напон Спектар : 940 V, Излезен Напон : 24 V(Неприлагодливи), Производството Currrent : 6 A, Излезна Моќност

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

СИЛНИ БЕЗБЕДНОСНИ ПЕРФОРМАНСИ, софтвер алгоритам и коло дизајн се употребени, преку напредно тековната

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Погоден за Makeup Огледало Камера,Рефлектори,контролер,Радио,електрични играчка,вентилатор, празник свет�

Усвојување на увезени прецизност компоненти, конверзија ефикасност до 96%, стабилна излезна.Buck Конверто�

Флексибилни intellidrive дозволи доставување на 2 x 400 W на константен напон 70 V или ниска отпорност (2, 4 и 8 ohms) на

Универзални AC влез / Целосен опсег(НСВ / Д100, НСВ150 AC влез избор со switch).Заштита : Краток спој / Преоптовар

Оригиналниот 5 A DC да DC CC CV Литиум Батерија Чекор надолу Полнење Одбор Led Моќ Конвертор Литиум Полначот Че

ANSWER : ___________________________ NOTE : ВЛЕЗЕН НАПОН (110 V / 220 V) МОРА ДА БИДАТ ИЗБРАНИ КАКО ШТО Е ПОТРЕБНО КОРИСТЕЊЕ НА ПРЕ

10.0 HP, 11.0 Засилувачи, Lenze / AC Техника, SMVector Серија 540 600 VAC Текст, 600 VAC Излез.Три Фаза На Текст, Три Фаза Излез

100% Сосема нов и добар квалитет 85% конвенционалните нарачки ќе бидат доставени во рок од 718days.Некои далеч�

Please wait...