0
clear
  • Wislist Ѓердан Кутија со Led Светло Мали Срце Облик Earring Накит Случај Вметнете Velevt за Предлог Ангажман Свадбена Церемонија Роденденски Подарок (Виолетова)
  • -20%
  • -20%
Wislist Ѓердан Кутија со Led Светло Мали Срце Облик Earring Накит Случај Вметнете Velevt за Предлог Ангажман Свадбена Церемонија Роденденски Подарок (Виолетова)

Wislist Ѓердан Кутија со Led Светло Мали Срце Облик Earring Накит Случај Вметнете Velevt за Предлог Ангажман

DEN 261.60

Износ
Това е достапна

Големина : 2.56"(L)* 2.76"(W)*1.77"(H).Слатки скриени ангажман Накит кутија.Дизајн : Како олицетворение на убавината и романса, двојно срцето прстен кутија симболизира љубовта на својот живот и го прави секоја девојка копнеат за тоа.LED светло : малку светлина на врвот сјае штом ќе ја отворите кутијата,и блескава светлина како надополнување на кој било дел од накит.12 часа на батеријата.Батеријата може да се заменливи;.Совршен Организаторот за ѓердан, обетки,одлична за Предлогот,Годишнина, Ангажирање,денот на Вљубените,Свадби и Роденден,итн.Тоа исто така може да биде подарок за мајките кои треба нова кутија за накит.Мека velevt внатрешни работи заштита на накит од оштетување.БРЕНД : Wislist Боја : Виолетова Големина : 2.56"(L)* 2.76"(W)*1.77"(H) Пакет се Вклучени : Ѓердан кутија * 1 (Накит Не се Вклучуваат) 12 часа на батеријата.Батеријата може да се заменливи; Со нашиот познат 100% гаранција за квалитет, што може да има мир на умот.Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со вашиот купување - ако крши, ако тоа е оштетен во превозот, или дури и ако се смени твојот ум - едноставно да ги споделите со нас и ние ќе ги или замена или рефундирање на вашите пари, вашите избор!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Бесплатни осигуреното превозот со секоја цел.Бесплатни една година гаранција и лесно 30ден политика на �

Мелодија : 36 забелешка движење (ве молиме изберете над опција за достапни песна наслови).Дрво пломба : Тр�

⭐ Предизвика Имагинацијата Сите од нашите подароци и играчки, смислено создадени со деца во умот.Девој

Ако имате прашања, барања или треба било каква помош, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контакт�

Мелодија : 18 забелешка движење (ве молиме изберете над опција за достапни песна наслови).Дрво пломба : Бе�

Уникатен Ротирачки Накит Кутија : Ротира во било изглед ви се допаѓа, одличен облекување маса украс, што

ОГРОМЕН НАКИТ ОРГАНИЗАТОР СТРУКТУРА : вклучува 6 разноврсна се повлече од фиоките и 2 страна прегради.По

Големина : Накит кутија 10.Свадба подароци, роденденски подароци, ова е вашиот најдобар избор!.75" (L*W*H); Фио�

Производ Тежина : 2.Накит Организаторот.ЗАШТИТЕТЕ го ВАШИОТ НАКИТ : Специјално дизајнирани стаклени кап�

★На патување накит кутија е дизајниран со двоен слој за партиции, обезбедување на уво studs, ѓердан куки, п

Дизајниран за заклучување, во комбинација со рачка функција, лесно да се отвораат и затвораат.Хардвер б�

Оваа внимателен накит кутија ќе биде многу функционално.Па, што ви се грижиш?Само да нарачате и да ужива�

[Третман]Стави ги во собата и ги красат соба, како што се клупи, маси, bookcases, полици, јадење маси, bedsides.Нека

Совршен за чување на вашите омилени накит, нараквица, обетки, ѓердани, brooch, косата клипот или повеќе.Голе

Мелодија : 18 забелешка движење (ве молиме изберете над опција за достапни песна наслови).Дрво пломба : Цв�

【 Материјал Опис 】 материјал е направен од висококвалитетна ABS, кои се трајни и се погодни за секојднев�

Постојат две опции за овој производ, еден слој на очила + решетки кутија, и еден слој на очила + решетки + п

Оваа кутија е одличен избор за складирање на вашите часовници, прстени, обетки, уво studs, ѓердани, наракви�

5" прегради заедно со 8.Одржување на вашиот накит организиран и возможно е лесно со вклучени trey dividers најд�

СТП.Премиум Материјал : Направен од висококвалитет СТП кожа, водоотпорен и носатотпорни, лесен за чисте�

Предмет Тип : Накит Пакување & Екранот.Special : Прстен Earring Ѓердан Кутија.Материјал : Пластика.Карактеристик

Складирање : 1 кружниот тек, 12 earring дупки, 3 Ѓердан носители со џеб, и 2 Отстранлив прегради.Lusterloc : им овозмо

УМЕТНИЧКИТЕ HANDICRAFTED OCTAGONAL ДРВЕНА КУТИЈА : octagonal уметнички дизајн, направен од catalpa цреша дрво.ЦВЕТНИ MARQUETRY

Мелодија : 18 забелешка движење (ве молиме изберете над опција за достапни песна наслови).Дрво пломба : ед�

Сите дизајни се J Devlin оригинали и ексклузивни.Персоналните дипломирањето подароци направи животот keepsake

Голем капацитет за складирање катна партиции, како што се поетски, љубов дизајн, љубовта, животот е песн�

Голем Капацитет .Идеален Подарок за Жените Девојки : Димензии : 9.05" x 6.7" x 3.35".Овој елегантен накит складир�

Овој накит кутија е доволно да се одржи вашите скапоцени камења, или да му даде како подарок за да се нај�

Please wait...