0
clear
  • Resilia Премиум Под Мијалникот Мат - Големи Универзална Големина, се Сечат за да одговараат Кабинети, Полица & Фиока Облоги, Густа Пластика Дијамант Плоча Површина, 24 x 48
  • -20%
  • -20%
Resilia Премиум Под Мијалникот Мат - Големи Универзална Големина, се Сечат за да одговараат Кабинети, Полица & Фиока Облоги, Густа Пластика Дијамант Плоча Површина, 24 x 48

Resilia Премиум Под Мијалникот Мат - Големи Универзална Големина, се Сечат за да одговараат Кабинети, Полица

DEN 647.76

Износ
Това е достапна

Го ЗАШТИТУВА ВАШИОТ КАБИНЕТИ И ПОДОВИ : Овој лесен за употреба, анти-дамка, хемиски отпорни пластични мат ќе ве заштити од дрво под мијалникот против несакани дамки од нечистотија, вода, сапун, и други spills.НЕ-се ЛИЗГА на ЗАФАТ : Секој мат има уникатна врежана дијамант плоча модел кој овозможува влечење за да се спречи лизга и објекти од лизгање додека го држите објекти надвор од површината во случај на протекување и spills.ПРИЛАГОДЛИВА ГОЛЕМИНА : Направен од флексибилни пластични дека намалувања лесно за кориснички големини; Одлично да се користи како фиока, полица, фрижидер, провизии или кабинет лагер; Секој мат се сече малку преголеми за да креирате усна страни и назад за екстра течење заштита!.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛ : Нашите производи се користи како многу рециклирани материјали како што може да се одржуваат квалитетот на производот; не содржи Држач 65 регулирани загадувачи, па има многу малку пластични мирис и тоа си оди многу брзо.Со гордост се НАПРАВЕНИ ВО САД : Resilia е едно семејство во сопственост и управувани од компанијата; Сите наши производи се со гордост се направени овде, во САД во нашата држава на уметноста фабрика користење на квалификувани Американски на трудот.Овој лесен за употреба, анти-дамка пластични мат штити дрво под мијалникот против нечистотија, вода, сапун, и други spills.Лесно да се чисти со сапун и вода.Ролни за практично складирање.Овој производ е, за внатрешна или надворешна употреба и може да се slippery when wet.Изберете од Беж/тен, Црна, Бела, Песочник, Сребро, или Чеша сива.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Премиум МИЛЕНИЧЕ материјал, мирис и дамки слободни, и влага слободни, безбедно да се одржи храна, овошје

Широко Апликации : 1 Методи на чување : се чуваат на ладно, суво и вентилирани место.Добар избор за DIY енту�

Лизга Отпорен и Издржлив : мазна фиока облоги се изградени со трајни, нелепило зафат дното дека е лизга о

Декоративни гроздобер флорални фиока лагер полица лагер тркалаат мерки 117" L x 17.7" В Назад на оваа флоралн

Фрижидер Душеци храна одделение ПВЦ материјал, без мирис и без BPA, и може да биде директно контактирал с

Доаѓа во најпопуларните пресече големини.Овие кабинет полица облоги имаат одлична потпора да чувате ва

Голема за да се заштити површината и внатрешниот за вашиот нов / стар nightstands,bookcase,салон фиоки,гардероби,к

Повеќето Практични Божиќ Маса Мат Мултифункционални : Може да се намали во било која големина ти треба, �

Во голема мера се помогне да се заштитат вашиот кабинети од акумулира несакани нечистотија и остатоци.П

Ве молиме ги споделите со нас прво со испраќање на email преку сметка.Отпорен на вода ,Меур Слободни ,отстр�

[ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ ЕВА] Направени од полугумакако еколошки ЕВА (Етилен Винил Ацетат) материјал за подоба

7 инчен широк од 9.Доколку купите повеќе од два предмети, ние може да пакет на вашата цел во ЕДНА РОЛНА со t

Материјал : Лепилоназад,лесно да лупам & стап да се исуши рамна површина.Мерки 17.8 инчен широк x 118 инчи дол

КАРАКТЕРИСТИКИ : Супер ниска температура отпор, меки се чувствуваат уште со висока еластичност, со конв�

Убава за Кујна & Јадење Објекти на Екранот.Издржливи и Мека Облоги.Q3 : Ќе овие работи во фрижидер?.Лесно г�

Нема потреба да се грижите за нив и да се направи вашето место, изгледа како делукс и организирани.Исто т

Излупете исклучување на подлога од хартија рамномерно со една рака, додека мазнење на филмот на површин

Димензии : 60cm x 200cm.Материјал : Висок квалитет на алуминиумска фолија.Издржливи & Убава : Екопријателски, а

????ЕВА МАТЕРИЈАЛ : полица лагер е направен од висококвалитет ЕВА материјал.Безбедно и нема мирис, BPA free.Им

Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во слика�

Со другата рака, од центарот до рабовите Методи на чување : се чуваат на ладно, суво и вентилирани место.З

Бои отстапување може да се разликуваат поради различните следење на поставувања, ве молиме љубезно ве м

Please wait...