0
clear
  • Стандард Тен Око И Око Roundsling
  • -20%
  • -20%
Стандард Тен Око И Око Roundsling

Стандард Тен Око И Око Roundsling

DEN 3122.40

Износ
Това е достапна

Боја Кодирани за Лесна Идентификација.Поединечно серијали за следливост.Twin Tag РТС - Излишни Тагирање Систем.Произведени со Лесни, Висока Јачина најголемиот Дел Полиестер Предиво.Лесни, Флексибилни и Прифатливи..Стандард Roundslings нудат лесен за користење решение за голем број на општи кревање апликации.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Супериорен триење отпорни на надворешниот поклопец 4 Точки на Идентификација.Поединечно серијали за сл

Голема Мечка Тежина : јамка е формирана на едно време за да избегнете недоволно тензија предизвикана од

Супериорен триење отпорни на надворешниот поклопец 4 Точки на Идентификација.Поединечно серијали за сл

Двоен ѕид маска за поголема прашка живот.Најниска тежина прашка по капацитет рејтинг.Нема сила загуби о

Боја Кодирани за Лесна Идентификација.Поединечно серијали за следливост.Twin Tag РТС Излишни Тагирање Сис

Супериорен триење отпорни на надворешниот поклопец 4 Точки на Идентификација.Поединечно серијали за сл

Флексибилни, се согласува да се вчита за подобра контрола.Кам тока дизајниран за брзо, лесно прилагодув�

Изработен од полиестер.Со двојно заштитен слој.Исклучително носатотпорни.Многу безбедно (SF) 7 : 1...

Намалување на ризикот од назад и на страна повреди.Маска абразија не ќе го намали капацитетот.Обезбедув

Произведено Во САД!!Супериорен триење отпорни на надворешниот поклопец 4 Точки на Идентификација.Поеди�

(ЖОЛТ) произведено ВО САД / ПОЛИЕСТЕР / ASME B30.9 8,400 LBS.ВЕРТИКАЛНА ОЦЕНЕТ КАПАЦИТЕТ 6,700 LBS.ЃЕРДАН ОЦЕНЕТ КАП�

(ЗЕЛЕНА) произведено ВО САД / ПОЛИЕСТЕР / ASME B30.9 / CORDURA ТЕЛО ЗА ЗАШТИТА ОД ГРЕБНАТИНКИ 5,300 LBS.ВЕРТИКАЛНА О

Супериорен триење отпорни на надворешниот поклопец 4 Точки на Идентификација.Поединечно серијали за сл

Пакет Листа : 1 x Кревање Sling1 x Корисникот Manual Note : 1 Кога дигалки, и оптоварување нема да се dragged5...

Двоен ѕид маска за поголема прашка живот.Пакет Димензии : 12.446 H x 14.478 L x 32.512 W (сантиметри).Пакет Тежина : 6.400

Супериорен триење отпорни на надворешниот поклопец 4 Точки на Идентификација.Поединечно серијали за сл

Please wait...