0
clear
  • QHOHQ Новиот iPad Тастатура Случај за iPad 10.2-Инчен 2020 година (8 Генерација), кој се одвојува Тастатура Случај со Молив Носителот,[Магнетни Авто Sleep/Wake] - Безжични/BT - IPad Smart Сл
  • -20%
  • -20%
QHOHQ Новиот iPad Тастатура Случај за iPad 10.2-Инчен 2020 година (8 Генерација), кој се одвојува Тастатура Случај со Молив Носителот,[Магнетни Авто Sleep/Wake] - Безжични/BT - IPad Smart Сл

QHOHQ Новиот iPad Тастатура Случај за iPad 10.2-Инчен 2020 година (8 Генерација), кој се одвојува Тастатура

DEN 743.76

Износ
Това е достапна

2 2020 година (8 Генерација), а не за каква било друга таблета. Вклучување на i Pad Bluetooth.Полнење помалку од 2 часа, континуирано се работи за повеќе од 76 часа. ★ Безжична 3. ★ Магнетни адсорпција, кога тастатурата е блиску до заштитна маска, тастатурата автоматски ќе се апсорбираат и не ќе падне лесно.2 2020 година (8 Генерација) Функција : - Премиум материјалот кожа holster - Bluetooth тастатура изградена-во trackpad - Полнење на тастатурата - монтажни прекривачот - со Молив Носителот - Bluetooth конекција - i Pad Фиксна стапка Употреба Обуката : обуката е вклучена, ве молиме да се поврзе со Bluetooth тастатура според упатство брза.Напредни кожа случај 360 степени заштита, нула отпор, анти-падот, шок апсорпција, анти-падот и отпорност.По успешно поврзување на тастатура.★ Ексклузивен дизајн е достапен само за i Pad 10.Поврзување Bluetooth Тастатура Упатство : 1.0 Мултифункционален Bluetooth Тастатура, со користење на високо-технолошки Bluetooth чип, стабилни перформанси, тастатурата може да се користи, ефективно растојание е помало од 10 метри.Притиснете на "допир копчето" на тастатурата,Допрете го функцијата ќе работи. Вклучете ја Bluetooth тастатура (движат на копчето за да се "за") и притиснете "Fn+C"Повеќе од 1 Секунда, Bluetooth индикатор ќе флеш, а Bluetooth тастатурата ќе внесете спарувањето држава.Компатибилни Модели : i Pad 10.Топлина мијалник е направени од увезени материјали и саќе дизајн, безбедно и ефикасно топлина дисипација, ве молиме да се чувствуваат слободни да го користите.Клучот на сила е од 50 до 80 грама, а пишување е многу удобно. ★ Четири-во-едно функција : Безжичните V3.0 Bluetooth тастатура + заградата + напредни за носење+молив носителот, со таблет на заводот и патување е многу погодно. ★ Bluetooth тастатура е достапна за IOS или подоцна.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Mayhems 250ml X1 coolant е комерцијален мешавина на рафинирани растителни екстракти.Помеша со нетоксични корозиј�

360° на Ротација Агол Споредуваат со други прстен светла, нашите прстен светлина прилагодливи tripod глават

Компатибилен за Fitbit Обратно 2 / Fitbit Обратно ЛАЈТ.Материјал : Силикон.Поради различни следи и светлосен е

Ако виси играчки или дрвени прстени скршени, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас слободно!Ни

Комплетот содржи : 1x Нано матрица UHD+ screen protector, 1x упатството, 1x микрофибер крпа, и 1x апликација squeegee.Соврш�

Бела Микро USB Кабелот за Полнење Кабел.Ве молиме да го потврдите спецификации и plug големина пред купувањ

Фан прашина маска е многу погоден за употреба во домови, канцеларии, трговски центри, училишта, ресторан

Екстремни Удобност Намалување на физички замор со мека пена перница да рамномерно се редистрибуираат �

View mode : Стави на тастатурата настрана и да се префрлат на handsfree погледен мод.Премиум поликарбонат школка

1 Buc фендер страна маркер светилка.За Хонда Граѓански 20162018 тоа е за Резервни.Тоа е Нов производ.Има 1year га�

Состојба : Нова.Поставување на Возило : Право.Директна Замена за Дел Броеви : TO2521155, 8161004050 Fitment Тип : Возило

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН ЗА ВАШИОТ УРЕД Одржување на вашиот препродажба вредност & заштита од нечистотиј�

3.3 ft Бела Кабелот за Напојување Полнење Кабел.Забелешка : ве молиме потврдете го вашиот уред модел пред д

Димензии : 8 X4 ИНЧЕН / Клик / Slide за Да На Следното Слики За Големина.Сосема нов и висок квалитет.Модерен П

Производителот гаранција може да не се применува.Предниот Браник Место Светилка Рамки Сива Десната Рак

Капацитет : 120 GB.Интерфејс : 2.5 инчен SATAIII.Димензија : 3.93 во X 2.76 во X 0.28 во / X 100mm 70mm X 7mm.Читај / пишувај на вет�

Сет Вклучува : 5 / 16", 3 / 8", 7 / 16", 1 / 2", 9 / 16", 5 / 8", 11 / 16", 3 / 4", 13 / 16", и 7 / 8" Длабоко штекерите (подножјата).Помага да

Претворете го Вашиот Таблет компјутер во Лаптоп тастатурата се поврзува на вашиот таблет беспрекорно п

* Висок Квалитет : 100% сосема нов резервни агол светилка пак на абажур, висок квалитет Висок Квалитет : 100%

Совршено се вклопуваат.Направен во САД.Сè што правиме е наменета за подобрување на вашиот уред искуство

Модел : GY VL53 L0 X.Користење на чип : VL53 L0 X.Напојување : 2.8 до 5 v Висока енергетска ефикасност, ниска потрошув�

Се справи со fiberglass засилен пластика со умрефрлија цинк заби прстен.Челик делови одделение 5.8 Челик дело�

Please wait...