0
clear
  • 3Pcs Сосема Нов TOP204YAI
  • -20%
  • -20%
3Pcs Сосема Нов TOP204YAI

3Pcs Сосема Нов TOP204YAI

DEN 110.40

Износ
Това е достапна

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоненти поле.Ние имаме повеќе од 200,000 линии во акции, и тие може да бидат испратени во 1 до 3 работни дена.Ние нудиме професионална пакет на услуги за клиенти.Ни даде шанса, ќе го познававте и чипс портата е најдобро one-stop извор.Ако имате било какви прашања или проблем, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и им даде на вашиот satified одговор.Q&A 1. Можеме да се добие одобрението за промет на големо цена ?Ако сте бизнис купувачот и треба голема количина, ве молиме контактирајте со нас со трговија на големо цена. 2. Дали ви наплаќаат било хендл такси?Не хендл такси или какви било други надоместоци ќе бидат наплатени. 3. Дали постојат било какви дополнителни даночни ?Купувачи можеби ќе треба да плаќаат увоз доход.Ако ви се допаѓа, ве молиме, известете нè да се изјасни мала вредност за сопствени грешки. 4. Јас треба предмети кои не се наоѓаат во вашата продавница, јас може да ви испрати RFQ е?Да, можете да ни испратите RFQ е преку порака.Ние се одржи на повеќе од 200,000 линии и повеќето линии не се котирани на.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Погоден за Makeup Огледало Камера,Рефлектори,контролер,Радио,електрични играчка,вентилатор, празник свет

Влезен напон : DC822 V, (12 V промени на 5 V).Излезниот параметар : DC5 V3 A, 15 W.Супертенок, мала големина, висока ефи

Со Владеењето Моќ дигитални тип din железнички напојување, произведува може непречено да се разликуваат

Име на производ : НИ на ЕУ AC Адаптер;Боја : Црна.Рејтинг на Моќ : 125 / 250 V 6 A;Приклучок Тип : 2 Pin ЕУ Plug да НИ Ште

ANSWER : ___________________________ NOTE : ВЛЕЗЕН НАПОН (110 V / 220 V) МОРА ДА БИДАТ ИЗБРАНИ КАКО ШТО Е ПОТРЕБНО КОРИСТЕЊЕ НА ПРЕ

На производи се произведени со висок квалитет на електронски компоненти, безбеден и сигурен.Високо инт

GND : Литиум батерија 4.Ако товарот е помалку од 50 MA, автоматски близина на излез по 30 секунди;Ако товарот е

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

НОВ АС ВО Кабелот за Напојување Штекер Приклучок за Кабелот за Приклучок Доведе Замена За Јамаха CDC600 5Ди

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Н

Флексибилни intellidrive дозволи доставување на 2 x 400 W на константен напон 70 V или ниска отпорност (2, 4 и 8 ohms) на

Неизолирани постојан струја и напон на модулот.XL4015 5 A DC да DC CC CV Литиум Батерија Чекор Надолу Полнење Одб

DC5 V напојување.Опис : Влезен напон 6.5~40 V,излез 5 VMaximum излез тековната 1 ADCDC Чекор Надолу Конвертор модул ра

Во СВЕТОТ АДАПТЕР : Сите во еден свет мулти функција Патнички Адаптер опфаќа повеќе од 150 земји со САД / Е

Име на производ : Реле Модул;Чип : SMI24 VDCSL2 C.Канал Број : 1;Напон : DC 24 V.Вчитај : 5 A 250 VAC / 125 VAC / 30 VDC ;.Материјал :

Тежина : 300g.Излез : 12 V DC / 10 A.5 мм * 2,5 mm универзална поларитетот е позитивен / негативен надвор.Упатство за

Карактеристики на производот Кога внатрешната температура на напојување надминува 60 °C, температурата

Сосема Нов Висок Квалитет USB 2.0 Кабел за Податоци;.Овој кабел е компатибилен со многу Дигитални Камери, В

Име на производ : Патнички Адаптер;Votalge : AC 125 V / 250 V 6 A.Приклучок Тип : САД Пол 2 да 2 Пол ЕУ Приклучок;Големи

5 Pcs / многу Top247 Ac Dc Префрлување Конвертор OffLine Switcher 6Pin(6+Tab) Да220 C Транзистори Top247yn 5 Pcs / многу Top247 Ac Dc Префрл

ПАТУВАЊЕ ОД СЕВЕРНА АМЕРИКА ДО ЕГИПЕТ ПОЛЕСНО со ДВЕПАКЕТ на квалитетот plug адаптери.Специјално дизајни

Големината на телото : 49 x 25мм / 1.93" x 0.98" (L*D).Направени од високо квалитетна ABS материјал, убава и практичн

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Please wait...