0
clear
  • Filofax Оригиналниот Организатор, Лични Големина, Темно Аква - Кожа, Шест Прстени, Недела-да-View Calendar Дневник, Повеќејазични, 2022 (C022382-22)
  • -20%
  • -20%
Filofax Оригиналниот Организатор, Лични Големина, Темно Аква - Кожа, Шест Прстени, Недела-да-View Calendar Дневник, Повеќејазични, 2022 (C022382-22)

Filofax Оригиналниот Организатор, Лични Големина, Темно Аква - Кожа, Шест Прстени, Недела-да-View Calendar

DEN 1218.48

Износ
Това е достапна

Направени во Англија, направена од дебела кожа и стилизирана во Оригиналната икона Filolax изглед.Прекрасните во неговата едноставност, Оригиналот се издвојува благодарение на својата широка палета на бои и модерен природни или патент да заврши.Недела-да-View (WTV), Недела-на-Два-Страници, Повеќејазични Планер, Од Дневник Рефил вклучени за 2022. Содржината опфаќа : Недела-да-Видете дневник, владетел/page фломастер, за да го направите листи, контактирајте листови, индексот, notepaper; Левата Рака Детали : Два картичка џебови, еден лизга џеб, две еластична пенкало циклуси, еден мултифункционален еластична држач; Десна Рака Детали : Едната се лизга џеб, еден ни трошка подлога џеб.Лични Големина : 6-3/4" х 3-3/4".Боја : Темно Аква.Направени во Англија, направена од дебела кожа и стилизирана во Оригиналната икона Filolax изглед.Прекрасните во неговата едноставност, Оригиналот се издвојува благодарение на својата широка палета на бои и модерен природни или патент да заврши.Опремен со шест-прстен врзивно средство, индекси, избрани notepaper, владетел/page маркер, to-do листи, делот за контакти и адреси, и повеќејазични Недела-на-Два-Страници дневник.Оригиналниот организатор вклучува еден лизга џеб, еден ни трошка подлога џеб, два картичка џебови, еден лизга џеб, две еластична пенкало циклуси, и еден мултифункционален еластична држачот.Stitched пробиваат со заоблени агли и рака на затворање коло од елеганцијата на Оригиналот.Во текот на годините, на Filofax организатор еволуираше од едноставна лабава-лист систем во неразделен секојдневен додаток.На Filofax логото ветувања автентичноста и најдобрите изработка.Тоа е белег на беспрекорен квалитет, верува во светот, од 1921 година.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

✔️ SABRINA ТЕМАТСКИТЕ : Ова Spellman Mortuary реплика белешка рампа е директно од погребален дом, всушност, Hilda и Zelda

Забава и лесен за употреба!.Потсетува на вашето дете да го стори секојдневните работи.Охрабрува снаодли

3 пакет Blueline Dura Globe Месечна Излет Хард Корица 87 / 8 x 71 / 8 Црна 2015 Организирање на вашиот презафатен распор�

Маска материјал : 148*215mm Inside големина на страница : 140*208mm Gram тежина : 570g Number на листови : 200 листови / 400 pages Mater

12месечен формат (јануари декември 2022).Двоен формат; преглед и план по недела или месец.Книгаграница обв�

СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Дизајниран и Направен во САД.ПРЕМИУМ ХАРТИЈА : Луксуз, 70 lb мазна белата книга за по�

Направени во Англија, направена од дебела кожа и стилизирана во Оригиналната икона Filolax изглед.Прекрасн

Остане на задачата и да се организира со дневни, неделни и месечни календари.Вклучува задача, цел и прег�

????24 СТИЛСКИ ПОКРИЕ ДИЗАЈН ОПЦИИ!** Скролувајте надолу за да го Опис на Производот и ја посетите нашата stor

Moleskine Неделно Planners : Нашата неделна planners се совршени за бизнис и планирањето на патување, цртање и скица �

Оваа лични организаторот има дебел 120gsm бисер бела хартија страници, пенкало носителот, еластична бенд, �

✓ СЕ ОРГАНИЗИРА така, за разлика од повеќето од planners, можете да почнете да го користите во секое време од

Moleskine Неделно Planners : Нашата неделна planners се совршени за бизнис и планирањето на патување, цртање и скица �

Мајк трпеливо ги надгледува сите бизнис операции, оставајќи ме доволно време и простор да дизајн, дизај�

Традиционалните дневен планер со денпостраница формат, untimed, и големи feint управувани области за календа�

★ А5ГОЛЕМИНА, UNDATED & ВРВЕН КВАЛИТЕТ Легенда весник организатор, планер е компактен час планер, мерење 5 12

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е огранич

13месец формат (јануари 2022 јануари 2023).Вклучува координирање, заштитен ракав.Елегантна, ленврежана харт�

✓Годишен Преглед Ова 2022 планер од јануари 2022 до јуни 2023, x 5.6 8.1 x 0.9 во, лесно за сестрана планирање.На тра�

Нерешено енергија од чувството на благодарност со myatta.белешки алатки можат да се користат независно од

14 Месец во Излет (ноември 2021 преку декември 2022) w / МЕСЕЧНО ТАБОВИ.СРЕДНА ГОЛЕМИНА : 5.5"x8" 2 Страна Месечна Ш

ОРГАНИЗИРАЈТЕ го ВАШИОТ ЖИВОТ да се Направи мени за планирање бриз со Sweetzer & Портокал Оброк Излет Notepads.П

Убаво мека, стилски и тактилни во рака.Балет инспириран, Домино Мека Колекција има еластична кожаизглед

Please wait...