0
clear
  • Filofax Оригиналниот Организатор, Лични Големина, Темно Аква - Кожа, Шест Прстени, Недела-да-View Calendar Дневник, Повеќејазични, 2022 (C022382-22)
  • -20%
  • -20%
Filofax Оригиналниот Организатор, Лични Големина, Темно Аква - Кожа, Шест Прстени, Недела-да-View Calendar Дневник, Повеќејазични, 2022 (C022382-22)

Filofax Оригиналниот Организатор, Лични Големина, Темно Аква - Кожа, Шест Прстени, Недела-да-View Calendar

DEN 1218.48

Износ
Това е достапна

Направени во Англија, направена од дебела кожа и стилизирана во Оригиналната икона Filolax изглед.Прекрасните во неговата едноставност, Оригиналот се издвојува благодарение на својата широка палета на бои и модерен природни или патент да заврши.Недела-да-View (WTV), Недела-на-Два-Страници, Повеќејазични Планер, Од Дневник Рефил вклучени за 2022. Содржината опфаќа : Недела-да-Видете дневник, владетел/page фломастер, за да го направите листи, контактирајте листови, индексот, notepaper; Левата Рака Детали : Два картичка џебови, еден лизга џеб, две еластична пенкало циклуси, еден мултифункционален еластична држач; Десна Рака Детали : Едната се лизга џеб, еден ни трошка подлога џеб.Лични Големина : 6-3/4" х 3-3/4".Боја : Темно Аква.Направени во Англија, направена од дебела кожа и стилизирана во Оригиналната икона Filolax изглед.Прекрасните во неговата едноставност, Оригиналот се издвојува благодарение на својата широка палета на бои и модерен природни или патент да заврши.Опремен со шест-прстен врзивно средство, индекси, избрани notepaper, владетел/page маркер, to-do листи, делот за контакти и адреси, и повеќејазични Недела-на-Два-Страници дневник.Оригиналниот организатор вклучува еден лизга џеб, еден ни трошка подлога џеб, два картичка џебови, еден лизга џеб, две еластична пенкало циклуси, и еден мултифункционален еластична држачот.Stitched пробиваат со заоблени агли и рака на затворање коло од елеганцијата на Оригиналот.Во текот на годините, на Filofax организатор еволуираше од едноставна лабава-лист систем во неразделен секојдневен додаток.На Filofax логото ветувања автентичноста и најдобрите изработка.Тоа е белег на беспрекорен квалитет, верува во светот, од 1921 година.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

2022 Месечна & Неделно Излет 12 Месеци јануари 2022 преку декември 2022 Табовите и ДвоенСтрана Џеб се погодни �

✅ Целокупната Димензии : 7.5" Широк x 9.375" Високи Страница Димензии : 5.8" Широк x 8.3" Високи (Стандард А5 Големи

Убаво мека, стилски и тактилни во рака.Балет инспириран, Домино Мека Колекција има еластична кожаизглед

✓ СЕ ОРГАНИЗИРА така, за разлика од повеќето од planners, можете да почнете да го користите во секое време од

Остане на задачата и да се организира со дневни, неделни и месечни календари.Вклучува задача, цел и прег�

Забава и лесен за употреба!.Потсетува на вашето дете да го стори секојдневните работи.Охрабрува снаодли

Ако ви се плеткаш на лист, можете лесно може да почне свежа на еден од undated страници 4.Тоа сигурно ќе им по�

Традиционалните дневен планер со денпостраница формат, untimed, и големи feint управувани области за календа�

Со овој излет, ќе биде во состојба да преземе целосна контрола на вашето здравје и благосостојба, и секо�

Се одликува со инструкциите и мотивациони распоред, ова undated час излет е совршен за да ви помогне да оста

Оваа лични организаторот има дебел 120gsm бисер бела хартија страници, пенкало носителот, еластична бенд, �

ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД.Нашите француски мелници имаат трајна заложба за еколошка одржливост и супериорен к

12 месеци од доволно наредени неделно страници за да го напишете вашиот неделен клучните точки ????СУПЕРИ�

√ ИЗЛЕТ 2022 — јануари 2022 декември 2022 Неделно&Месечна Излет со 12 месечни страници и 53 неделно страници за

3 пакет Blueline Dura Globe Месечна Излет Хард Корица 87 / 8 x 71 / 8 Црна 2015 Организирање на вашиот презафатен распор�

Едноставна неделно планер, избрана дневно планирање преку понеделник до недела 3.5×7.2инчен, мали и прено�

Мајк трпеливо ги надгледува сите бизнис операции, оставајќи ме доволно време и простор да дизајн, дизај�

2022 Излет 20212022 calendar (Календар) Од октомври 2021декември 2022 15 Месеци на Планирање Блаженство!...

[Планирање] Нашата агенда е од јануари 2022 до декември 2022 Капакот е убаво дизајниран, која е многу погодна

✔️ SABRINA ТЕМАТСКИТЕ : Ова Spellman Mortuary реплика белешка рампа е директно од погребален дом, всушност, Hilda и Zelda

Во текот на ГОДИНАТА ПЛАНИРАЊЕ Загарантирана да траат цела година.Медиум излет опфаќа 12 месеци од јану�

13месец формат (јануари 2022 јануари 2023).Вклучува координирање, заштитен ракав.Елегантна, ленврежана харт�

СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Дизајниран и Направен во САД.ПРЕМИУМ ХАРТИЈА : Луксуз, 70 lb мазна белата книга за по�

Please wait...