0
clear
  • Косата Клипови, Не Браздата Коса Клипови, Не Виткајте Коса Клипови, Не Дент Во Косата, Лесни Косата Клипови За Нега На Кожата, Или Шминка, Коса Додатоци
  • -20%
  • -20%
Косата Клипови, Не Браздата Коса Клипови, Не Виткајте Коса Клипови, Не Дент Во Косата, Лесни Косата Клипови За Нега На Кожата, Или Шминка, Коса Додатоци

Косата Клипови, Не Браздата Коса Клипови, Не Виткајте Коса Клипови, Не Дент Во Косата, Лесни Косата Клипови

DEN 88.56

Износ
Това е достапна

Материјал : Метал.Производ бои:Сите видови на бои.Производ стил : Едноставна.Карактеристики на производот : Нашите производи се слатки и модни да ги исполни вашите различни потреби.Можете да го споделите со вашите пријатели и да прави што сите се погледне шармантната и елегантна дека ќе добиете многу комплименти.Применливи ситуации и објект : Коса клипови може да се одржи назад на вашиот удира, се совршени за шминка и лицето измијте се, совршен за чување на вашата коса назад да се стави на шминка без месинг до вашата коса.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

"добредојдовте на нашиот шопската посакуваме пријатен шопинг искуство!Нашите производи се целосно тес

Лак големина е 2.76*1.57 инчи, и clip length е 1.61 инчи.Материјал : Полиестер Лента.Спецификација : еден пар.Тие можа

Гроздобер дрвен стап дизајн, лесен и удобен за носење, полн со ориентални шарм, фаќање радоста на срцето,

Сет од 12 парови, лакови за коса е 2" основен со целосна наредени опфатени клипови за доенчиња, мали деца, б

ГОЛЕМИНА : 3.1 x 3.1 x 0.4 инчен ПАКЕТ : 1 Пар.Материјал : Железо + Крпа.ЛЕСНА : , Лесно да се Носат На Главата, И Нем

2 парчиња.Answer : ___________________________ Note : производот е прикажана во главниот слика, примерок на сликата е само з

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Тип : Коса Клипови.Материјал : Алуминиумски+смола.Стил : корејски стил.Пол : Жена.Должина : 3.1~10 cm.Тип : Коса

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Количина : 1 PC или 2 парчиња.Боја : Црна, Кафе.Големина : прибл.13.5*2.5 cm / 5.11*0.98 во(L*W).У Облик Предници Големина

415 PCS 16 Различни Големини сврзувачки елементи клипови дупка големини за ОЕМ замена на Ford, ГМ, Chrysler, Тојот

Големина : 11.5 х 4.5 CM / 4.53 x 1.77 инчи.Материјал : Висок квалитет на пластика.Обезбедува силна и удобно чекање;

Убава амбалажа дизајн!Било Trolls фан сигурно ќе бидат воодушевени Совршено летување / Роденденски подаро

Предмет Тип : Пролет Клип.Материјал : НетоПредиво.Дизајн : Поклонкуп,Долго Лента.Боја : црна.Големина : 20*25

МОДА И РЕТРО : дизајнот е ретро и елегантен,погоден за специјални прилики како што свадба костими,танц п

Симпатична Висок квалитет на лак за девојки.Лакови се прикачени на здрав алигатор клип за да се задржи у

Ви благодариме!.ЕСТЕТСКИ И ПРАКТИЧНИ:се Справи со што и дебели или тенки,кадрава или права коса,има врз

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.8 инчен; Вкупна должина : 6.3 cm / 2.5 инчи.Класификација

Одлично за стилизирање на косата.Мора да имаат за вашата коса essentials.Доставени на пригоден картичка.Црна

Тип : Коса Клипови.Материјал : Алуминиум.Стил : корејски стил.Пол : Жена.Пакетот вклучува : 2 парчиња / set ко

Please wait...