0
clear
  • Allenjoy 7x5ft Мека Ткаенина Шарени Дрво Фотографија Backdrops за Девојки, Момчиња, Деца Бебе Портрет Бебе Туш Нема Браздата Дрвени Текстура Сликарство Банер за Роденден Поза
  • -20%
  • -20%
Allenjoy 7x5ft Мека Ткаенина Шарени Дрво Фотографија Backdrops за Девојки, Момчиња, Деца Бебе Портрет Бебе Туш Нема Браздата Дрвени Текстура Сликарство Банер за Роденден Поза

Allenjoy 7x5ft Мека Ткаенина Шарени Дрво Фотографија Backdrops за Девојки, Момчиња, Деца Бебе Портрет Бебе

DEN 407.76

Износ
Това е достапна

◆ Пакет answer : ___________________________ Note : Само 1 BUC Позадина,Позадина Стојат или Клипови Не се вклучени. ◆Големина : 7ftx5ft (2.15 M ширина x 1.5 М височина);Објектот испратите укината, лесно да се носат.Тоа може да се користи како ѕид, хартија, завеса, tablecloth, декорација и така натаму. ◆За Набори : предмети испратени укината и треба slighty набори.вие не може целосно да се отстранат од страна на агенцијата за електронски железо. ◆Варијации на боите : Поради камерата квалитет, поставување на светлината и резолуција на екранот поставување, ние ви препорачуваме да се земе слики на правото на далечина. ◆Повод : погоден за роденден,деца портрет,фестивали,видео монитори,ТВ во живо, You Tube, студио,клуб, настан или насловна фотографија,исто така, совршен за телевизија, видео продукција и дигитална фотографија.Ве молиме контактирајте со нас пред исплата ако сакате да обичај!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Разноврсна : Погоден за новородените деца, бебе туш роденден украси,лични портрет на производот и семеј�

♫ Големина : 72(W)x16(H)инчи / 180(W)*40cm(H).Ве молиме прочитајте ја големината упатството внимателно пред купувањ

Божиќ Камин Позадина за Фотографија 7x5ft Црвена Тула Камин Украси за Божиќ Партија Фото Позадина Слики С�

Backdrops се тркалаат станот и може да бидат обесени или вертикално или хоризонтално.Добредојдени се ваши п�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Материјал : Полиестер е помек и има добар квалитет.Тоа може да се чистат или да се користат на отворено, и

За Набори : Со цел да се олесни транспорт и пакување, на оваа фотографија позадина ќе биде укината за да ј

【Пакет】 : 1 PCS 7x5ft МЕКА ТКАЕНИНА Позадина;Стојат,Пол Џеб или Клипови НЕ се Вклучени 【Материјал】 : МЕКА ТК

Лента или капи позадина на ѕидот ве Молиме Имајте на ум 1 Бидејќи на нашата позадина материјал или слико�

Материјал состав:Направени од високо квалитетен материјал, тоа е издржлив.Со цел да се олесни процесот

Големина : 5x7ft(вертикални),7x5ft(хоризонтална).Материјал : Печатени на хемиски винил материјал за мала тежи�

❤Материјал : винил(Висока резолуција и квалитет Лесен,лесен за складирање и за носење ❤Пакет : 1 PCS Про П�

⭐ Содржина : [1 x] Професионална Фотографија Студио Муслин Позадина / [3 x] Пролет се Стега ⭐ 9 x 13 нозе Диме�

【Големина】 : 7x5 FT 【Материјал】 : Надгради полиестер.Мие, пеглаат, и не бледнее.Лесно носење и може да се з

Големина : 10 x 7 FT (W x H) / 3 x 2.2 Метри (W x H).Било која големина и слика може да се изменуваат.Ако сакате да ја п�

1 Материјал:Винил Крпа,без Splice,лесна,компјутерот печатен,многу јасно 2 Големина:5x3 FT (150cm широк од 100

★Материјал Изглед Надградба на Винил материјал.Специјализирана во производство на различни печатење

Please wait...