0
clear
  • Одборот за Контрола, Мал, Компактен Инфраред Сензор за Полнење Интегрирани Светилка на Одборот за Контрола за Декорација
  • -20%
  • -20%
Одборот за Контрола, Мал, Компактен Инфраред Сензор за Полнење Интегрирани Светилка на Одборот за Контрола за Декорација

Одборот за Контрола, Мал, Компактен Инфраред Сензор за Полнење Интегрирани Светилка на Одборот за Контрола

DEN 1627.20

Износ
Това е достапна

Светилка одбор за контрола на е опремен со два прекинувачи, што се човечки тело индукција и постојана светлина.Со мали во големина, светилка одбор за контрола е многу лесен за употреба и инсталирање за почетници.Светилка одбор за контрола е многу погодна за внатрешна декорација, и може да се инсталира во полнење ноќ светлина.Со инфраред сензор, одборот за контрола на 15 секунди задоцнување затворање на време.Изработени од АБС, светилка одбор за контрола е многу издржливи по долго време користење.Функција : 1. Со мали во големина, светилка одбор за контрола е многу лесен за употреба и инсталирање за почетници.2. Со инфраред сензор, одборот за контрола на 15 секунди задоцнување затворање на време.3. Светилка одбор за контрола е многу погодна за внатрешна декорација, и може да се инсталира во полнење ноќ светлина.4. Светилка одбор за контрола на е опремен со два прекинувачи, што се човечки тело индукција и постојана светлина.5. Изработени од АБС, светилка одбор за контрола е многу издржливи по долго време користење.Спецификација : Предмет Тип : Интегрирана Светилка Одбор Control Material : ABSPurpose : Полнење ноќ светлина, интегрирани светлина за внатрешна decoration Charging Напон : DC5 V1 AApplicable Батеријата Напон : 3.7 V литиум батерија / ternary литиум батерија / литиум полимер батерија (батеријата треба да имаат сопствена заштита одбор) LED Моќ : 3 V 1 WSwitch : Две опрема (човечкото тело индукција + постојана светлина)Човечкото Тело Индукција Време : 15 секунди Пакет Листа : 1 x Интегрирани Светилка Одбор Control1 x Корисникот Manual Note : Ве молиме имајте предвид дека новиот тип и стари тип на производот ќе биде испратен по случаен избор, и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.

Повеќе информации

Item Type:
Integrated Lamp Board Control
Material:
ABS
Purpose:
Charging night light, integrated light for indoor decoration
Charging Voltage:
DC5V1A
Applicable Battery Voltage:
3.7V lithium battery / ternary lithium battery / polymer lithium battery (the battery needs to have its own protection board)
LED Power:
3V 1W
Switch:
Two gear (human body induction + constant light)
Human Body Induction Time:
15 seconds
Package List:
1 x Integrated Lamp Board Control1 x User Manual :
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering. :

Најдобрите понуди во категоријата

Димензии : 8 X4 ИНЧЕН / Клик / Slide за Да На Следното Слики За Големина.Сосема нов и висок квалитет.Модерен П

Mayhems 250ml X1 coolant е комерцијален мешавина на рафинирани растителни екстракти.Помеша со нетоксични корозиј�

Сет Вклучува : 5 / 16", 3 / 8", 7 / 16", 1 / 2", 9 / 16", 5 / 8", 11 / 16", 3 / 4", 13 / 16", и 7 / 8" Длабоко штекерите (подножјата).Помага да

Страна на пазарот светла се изработени од високо квалитетни LED Чип, Трајни ABS Пластика, Водоотпорен, Dustproo

Професионални персоналните DIY печатење дизајн, прилагодени на персоналните и лесно појавување на метод

Јута Џез.Донован Мичел.Panini Кандидати Нацрт Зема Сезона Билет Варијација Кошарка Картичка.Соберат целат

5 D Експлозијадоказ Калено Стакло Екран Филм Лесен за употреба Користење на exces.26 mm 9 H Површинска Цврстин�

Модел : GY VL53 L0 X.Користење на чип : VL53 L0 X.Напојување : 2.8 до 5 v Висока енергетска ефикасност, ниска потрошув�

0 Кабелот(САМО за тастатурата, НЕ за i Pad) 1* Прирачник за Корисникот.(Apple Молив НЕ е вклучена) заштитна маск

Широк Компатибилност : Ова нуркање светлина топката главата е погоден за голем број на нуркање светлина

Обичај печатени висок сјај слика sublimated директно да бела сјајни надворешноста површината.Одговара на по

Референца fitment за : Toyota.Примена : Taillight ЗадниКомбо Светилка Собранието Водич Клип.Референца OEM : 8149652020, 814960

Изработени од нерѓосувачки челик.Капацитет : 21oz 2 пресврт на капи 1 лесен проток пиење spout и 1 стандард ка�

→Големина на Прашањето : ←П:Што материјал е оваа маица / фустан направени од?На:Поголемиот дел од наша

Земја на потекло : Кина.Пакет Тежина : 0.050 фунти.Abpa partslink број : VW2551101 Оем еквивалент дел број : 1 HM 945 072 В) опи

Please wait...