0
clear
  • Pengxiaomei Скалпот Massager, Косата, Скалпот Massager Розова Шампон Четка, Главата Грижа Четка за Нега на Коса/Чистење/Раст/Полно Тело, се Опуштите
  • -20%
  • -20%
Pengxiaomei Скалпот Massager, Косата, Скалпот Massager Розова Шампон Четка, Главата Грижа Четка за Нега на Коса/Чистење/Раст/Полно Тело, се Опуштите

Pengxiaomei Скалпот Massager, Косата, Скалпот Massager Розова Шампон Четка, Главата Грижа Четка за Нега на

DEN 181.92

Износ
Това е достапна

15 inch Quantity : 1 pieces Features : 1.Тие може да се користат за во туш и масажа на целото тело.Затоа често ги користат нашите рачни коса massager да може ефективно да го намали притисокот.НАМАЛУВАЊЕ на СТРЕСОТ : Научни податоци се докаже дека редовните локални масажата може да ја подобри циркулацијата на крвта и намалување на несоница.ВОДООТПОРЕН : Нашите рачни коса massagers се изработен од ABS пластика и силика гел, кои се попогодни од електрични производи.ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : Нашата скалпот massagers се дизајнирани во согласност со инженерство и дизајн на предложената тема, која ќе одговара на вашата дланка многу добро и да ја направат полесно за вас да го одржи.Ако не сте апсолутно задоволни од било која причина, само нас контакт и ние ќе го реши вашиот проблем веднаш!Пакетот Вклучува : 1pcs скалпот massager(2 парчиња силика гел масажа на главата). Оваа глава massager симулира скалпот гребење, нежно го стимулира скалпот и прави да се чувствувате опуштено и освежен.Можете да ги користите со лосион за тело.МАСАЖА ФУНКЦИЈА : Нашите рачни коса massager не само што може да се користи за масажа кога ќе миење на вашата коса, но исто така и за масажа на делови од телото.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

СОВРШЕН МАЖИТЕ ПОДАРОК : Ова е добро направен, значајно дар на татко, сопруг, дедо, брат, син, пријател, св

100% природни свиња наежвам 8 ред; 2двострано клуб четка.Лесно зафат се справи.Големина на четката : 7" x 2" x 1"

Чешел заби не се лесно да се падне : корените се вградени, и тие не ќе падне под нормална.Airbag пропустливи :

СТИЛ СО ЛЕСНОТИЈА Висок квалитет vented коса четка за коса, четка за стил, коса четка за кратка коса жените,

Материјал : ABS Мазна се Справи .Флексибилни Влакната Девет Инчи Вкупна Должина .Се намалува Присуството

1 PC Берберот Кејп : 40"од 55"(100cm*140cm)при полагањето на станот, без штети на вашето тело, трајни,совршен за дом

Рачно работење.Водоотпорен, не батеријата е потребно.Совршен за разни фризури од дебел да се тенки, крат

Направени од hight квалитетни материјали, трајни, преносни, едноставен дизајн, лесно да се носат, лесен за

10 променлива топлина settings (достигнува до 430f) за сите типови коса.Сите овие карактеристики се дизајниран

Децата' : вашите деца никогаш нема со болка кога ќе чешел косата.Погоден за сите видови на влакната : влаж

ПРОФЕСИОНАЛНА ЧЕТКА КОСАТА Дизајнирани да издржат високи топлина, антистатички, високо отпорна на хеми

Поништуваат.Нерѓосувачки челик четка Никел заврши рамка.Длабоки и тесни модерна рамка профил.Модернат

Hairbrush, Vented w / Пластични Влакната, Сива СЛУЧАЈ (Пакување Од 288).Hairbrush, Vented w / Пластични Влакната, Сива СЛУЧА

Скалпот Четка го Намалува Првутот и го Промовира Раст на Косата косата scrubber нежно ги отстранува мртвит

ЕкоПријателски Материјал : Фудбалски Терен Печатење На Воздух Перница Коса Четка Направена Од Животнат

Оваа четка е мека четка со екстра долг сива влакната на оваа четка е поцврста од tp#1950 година и tp#5 Оваа чет

Круг Магнезиум Коса Четка во Собата За Жените; Вклучува Четири Професионални Четки; Мали, Средни и Голем

ЕкоПријателски Материјал : Црна Змија Печатење На Воздух Перница Коса Четка Направена Од Животната Сре

ЕкоПријателски Материјал : Црна И Бела Мермерна Текстура Печатење На Воздух Перница Коса Четка Направе

Ethradia Скалпот Масажа Шампон Четка да се направи играпромена прилог на вашиот туш рутина.Пакетот Вклучув

[Добиете 3 Еез Коса Четка Поставите] : Detangler гребло четка, масажа на скалпот шампон четка, и фино Можете да

ЕкоПријателски Материјал : Велосипед Ајфеловата Кула Балон Печатење На Воздух Перница Коса Четка Напра

Производ материјал : ABS+најлон игла+TPR воздух перница.Опис : Мека и еластична, удобно да масажа на скалпот,

ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ ЧЕТКИ Овие се високо квалитетни пластични четки со прецизна влакната кои ќе се рамно

Во согласност со ергономски дизајн, рачката е удобен за контрола и употреба.Топлина отпорни најлон чеше

На тој начин, ќе доживее некои свиња влакната паѓа надвор и кршење на време да ги користи.Термички Најло

Екопријателски Материјал : Направен од 100% одржлив бамбус, оваа четка косата е дизајниран за нормален, гу

Љубезно Совет : 1 Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично,

Enhanced заби конфигурација за двојна акција.Меморија flex технологија за брзо и нежно резултати.Идеална на в

Please wait...