0
clear
  • Jetamie Унисекс Бебе Безбедност Шлем Индексирање Одење Главата Заштитна Перница Цртан филм Памук Главата на Перница Заштитна Harnesses Капа Прилагодливи Главата на Перни
  • -20%
  • -20%
Jetamie Унисекс Бебе Безбедност Шлем Индексирање Одење Главата Заштитна Перница Цртан филм Памук Главата на Перница Заштитна Harnesses Капа Прилагодливи Главата на Перни

Jetamie Унисекс Бебе Безбедност Шлем Индексирање Одење Главата Заштитна Перница Цртан филм Памук Главата на

DEN 257.52

Износ
Това е достапна

Цртан филм главата на перница, бебе глава опфаќа може да бидат практични подароци за новороденче, бебе,дете.Прекрасна печатени, разни стил да се избере,секогаш оној што ќе го направи вашето бебе среќни.Универзална големина,една големина одговара на повеќето бебиња,прилагодлив главата обем како што е потребно.Безбедност на главата шлем,да се избегне и да се намали повреда предизвикана од случајно паѓа во текот индексирање, одење, трчање и играње.Лесен материјал,направен од премиум памук,дише и апсорбира потта,без штета за деца.Унисекс Бебе Безбедност Шлем Индексирање Одење Главата Заштитна Перница Цртан филм Памук Главата на Перница Заштитна Harnesses Капа прилагодливи главата на перница за toddler Features : 100% сосема нов и висок quality Lightweight материјал,направен од премиум памук,дише и апсорбира потта,без штета за деца.Универзална големина,една големина одговара на повеќето бебиња,прилагодлив главата обем како што е потребно.Безбедност на главата шлем,да се избегне и да се намали повреда предизвикана од случајно паѓа во текот индексирање, одење, трчање и играње.Прекрасна печатени, разни стил да се избере,секогаш оној што ќе го направи вашето бебе среќни.Цртан филм главата на перница, бебе глава опфаќа може да бидат практични подароци за новороденче, бебе,дете.Спецификација : Материјал : Памук Боја : Како На Сликата Прикажани Со Дијаметар : Прибл. 18 cm/7.09 инчен Висина : Околу. 12cm/4.72 inch Package Вклучува : 1x Baby Helmetnote : ве Молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не ум пред цел.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Повеќе информации

Material:
Cotton
Color:
As Picture Shown
Diameter:
Approx. 18 cm/7.09 inch
Height:
Approx. 12cm/4.72inch
Package Includes:
1xBaby Helmet
note:
Please allow 1-2cm errors due to manual measurement, make sure that you do not mind before you order.
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :

Најдобрите понуди во категоријата

Бебе безбедност шлемови За активни деца кои се учат да одат, ползи и да застане, главата монтирани шлемо�

Детали : 67 (должина) * 60 (ширина) * 8794 cm (висина), седиште плоча на земјата на растојание од 56cm.Преносливост :

Возраст Опсег : бебе Од 6 Месеци До 6 Години.Големина : Со Главата Обемот На 4262cm / 16.524.4"(Прилагодливи) 1...

★ Одење Helper Е Нова И Голема Идеја Да Им Помогне На Бебето Да Научат Да Се Застане, Да Ги Задржи Рамнотежа�

Употребата време на бебето не треба да надминува 3060 минути, која е различна од вашето бебе е искуство и в

Бренд нови вистинска кожа на горниот и поставата пропадна отпорни мека кожа единствена перат со рака ил

кревет застане прстен Ергономски дизајн, удобно да се одржи, не ќе му наштети на бебето.бебе се повлече п

Било прашање во врска со нашата предмети,ве молиме да се чувствуваат слободни да cantact нас,ние ќе се обиде

5==Внатре Должина : 13 ღ Но, ако сакате да примите објект во една недела, можете да изберете локација за под

5 ღ Поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично,може да има и некои мали разлики во тон на �

Кожа за ѓон.Бренд нови вистинска кожа на горниот и поставата пропадна отпорни мека кожа единствена пера

5 Големина : 16==Внатре Должина : 16 CM===Инчи : 6.Drawstring Половината затворање.Било прашање во врска со нашата пр�

Бебе Главата Заштитник Лесни, дише и прекрасна бебе безбедност шлем нуди повеќето icrawling / игра / одење; На

Бренд нови вистинска кожа на горниот и поставата пропадна отпорни мека кожа единствена перат со рака ил

Материјал : Памук чевли горниот и Памук единствена.Пол : девојки / момчиња.Одговараат за 018 месеци бебето.

Печати на враќање превозот етикета.Печати на враќање превозот етикета.Употреба само на рамни површини �

Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред купување на производот.Здраво!добредојдовте

АнтиСудир и АнтиВлијание : антисудир капа обезбедува амортизирање ефектот на антивлијание, антитриење

Лесни одење рамка е погодна за внатрешна и надворешна употреба.Одлична виткање механизам за поедностав

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат 【Нема Повеќе Свиткување Над】На рачен бебе вокер соврше

Please wait...