0
clear
  • uxcell 5/16-18 x 4-1/2 Плоштад Вратот Превоз Завртки со Навртки & Подлошки, Јаглероден Челик Тренер Гром Завртки 5 Поставување
  • -20%
  • -20%
uxcell 5/16-18 x 4-1/2 Плоштад Вратот Превоз Завртки со Навртки & Подлошки, Јаглероден Челик Тренер Гром Завртки 5 Поставување

uxcell 5/16-18 x 4-1/2 Плоштад Вратот Превоз Завртки со Навртки & Подлошки, Јаглероден Челик Тренер Гром Завртки

DEN 299.76

Износ
Това е достапна

Тема Големина : 5/16-18 x 4-1/2"; Плоштадот Вратот Ширина : 8mm / 0.31".Изработена од јаглероден челик со цинк позлатен заврши.Секоја превоз болт е опремен со рамна миење и лешник.Превоз болт е дизајниран со тркалезна глава и плоштадот вратот.Тоа се користи во жлебот.На плоштадот вратот е погодно заглавени во жлебот за време на процесот на инсталација и може да го спречи гром од ротирачки за време на инсталацијата.Поради шефот на превоз болт, не постои ритам тип кој може да се користи со моќ помош на алатка како што се крстот на одморите или хексадецимален штекер.Исто така може да бидат скриени во текот на актуелната употреба за да се спречи демонтажа.Тоа е широко се користат во механичка опрема, мост изградба, и други индустрии.Изработена од јаглероден челик со цинк позлатен заврши.Секоја превоз болт е опремен со рамна миење и лешник.Превоз болт е дизајниран со тркалезна глава и плоштадот вратот.Тоа се користи во жлебот.На плоштадот вратот е погодно заглавени во жлебот за време на процесот на инсталација и може да го спречи гром од ротирачки за време на инсталацијата.Поради шефот на превоз болт, не постои ритам тип кој може да се користи со моќ помош на алатка како што се крстот на одморите или хексадецимален штекер.Исто така може да бидат скриени во текот на актуелната употреба за да се спречи демонтажа.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Материјал : челик.Тема големина : 5 / 8"11 Должина : 3 инчи.Круг на Оценка 5 Квадратни Вратот Превоз Болт, Чели�

А270 'Рѓосувачки Челик : Направен од А2‑70' рѓосувачки челик, со затегнувачка цврстина на 700 N / mm2, отпорен на

sleeve сидро.shield гром.rawl гром.Ве молиме оставете feed врати како што вредноста на сите наши клиенти коментари

5 / 8"11 X 51 / 2".Превоз Завртки, Круг Главата, Плоштад Вратот, Полн Конец, Челик, Топло Натопи Поцинкуван.челик

На хексадецимален штекер дискот има хексагонална слот дека бара Ален копче за возачот, исто така познат

Превоз Завртки / Челик / Цинк / Груб Навој / Целосно Навој.Тркалезна Глава / Плоштад Вратот.Произведе�

3 / 8"16 X 7".Превоз Завртки, Круг Главата, Плоштад Вратот, Полн Тема.stainless_steel_188 3 / 8"16 X 7", Надворешно Навој сврз

5 / 16"18 X 41 / 2".Превоз Завртки, Круг Главата, Плоштад Вратот, Полн Тема.stainless_steel_188 5 / 16"18 X 41 / 2", Надворешно Нав�

Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 2 ПАРЧИЊА x Превоз Гром; Име на Производ : Превоз Гр

3 / 8"16 X 5".Превоз Завртки, Круг Главата, Плоштад Вратот, Полн Тема.stainless_steel_188 3 / 8"16 X 5", Надворешно Навој сврз

ВИСОК КВАЛИТЕТ, од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Превоз Завртки се 100% 188 (304) не ' Рѓосувачки Челик давајќи им еден о

Материјал : челик.Тема големина : 5 / 16"18 Должина : 11 / 2 инчи.Круг на Оценка 5 Квадратни Вратот Превоз Болт, Ч�

КОЛИЧЕСТВОТО на РАСПОЛАГАЊЕ секогаш може да смета на Fasten Depot, без разлика Дали сте во потрага за една ма�

Вратот Ширина .390", ANSI B18.5, ASTM A307, ASTM 153, Одделение 2 Топла Натопена Поцинкуван Челик Заостануваат Завртки и�

1 / 2"13 X 13".Превоз Завртки со појавување на Хексадецимален Завртки, Полн Конец.Челик, Топло Натопи Поцинку�

Превоз Завртки / Челик / Цинк / Груб Навој / Целосно Навој.Тркалезна Глава / Плоштад Вратот.Произведе�

Please wait...