0
clear
  • Бања & Туш Земи Барови, Не се Лизга Бања Земи се Справи со Бања Туш Земи Бар Парапет Потпирач за Рачка за Бремени Жени, Деца Бања Додаток
  • -20%
  • -20%
Бања & Туш Земи Барови, Не се Лизга Бања Земи се Справи со Бања Туш Земи Бар Парапет Потпирач за Рачка за Бремени Жени, Деца Бања Додаток

Бања & Туш Земи Барови, Не се Лизга Бања Земи се Справи со Бања Туш Земи Бар Парапет Потпирач за Рачка за Бремени

DEN 1389.60

Износ
Това е достапна

1. Издржливи земи барови мешавина безбедност, со деликатес, обезбедувајќи дополнителна безбедност во када. 2. Тоа може да се користи во спалната соба, кујна, купатило, тоалет, бања, дневна соба и сл. 3. Направен од висок квалитет на бакар материјал, силни и издржливи, не е лесно да се носат. 4. Едноставно моделирање , убава и дарежлив, комплетен прибор, лесно да се инсталира. 5. Лесно да се качи на земи бар вертикално, хоризонтално или дијагонално во зависност од вашите конкретни потреби.Спецификација : Предмет Тип : Бања Grab Material : Copper Color : Black Surface Третман : Painting Rod Должина : Околу.40cm/15.7 in Total Должина : Околу.42cm/16.5 in Base Дијаметар : Прибл.5cm/2in Weight : Прибл.445g/15.7 oz Load-имајќи : 60kg/ 132.28 lb Style : Светло luxury Installation Метод : Удирање installation Package Листа : 1 x Бања Grab1 x Торба на Завртка(6 x Завртка, 6 x Проширување Завртка)1 x Крпа Bag Note : 1. Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Повеќе информации

Item Type:
Bath Grab :
Material:
Copper :
Color:
Surface Treatment:
Painting :
Rod Length:
Approx.40cm/15.7in :
Total Length:
Approx.42cm/16.5in :
Base Diameter:
Approx.5cm/2in :
Weight:
Approx.445g/15.7oz :
Load-bearing:
60kg/ 132.28lb :
Style:
Light luxury :
Installation Method:
Punching installation :
Package List:
1 x Bath Grab :
1 x Bag of Screw(6 x Screw, 6 x Expansion Screw) :
1 x Cloth Bag :
1. Please allow 1-2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Најдобрите понуди во категоријата

Материјал : ПП.Големина : 10.4 cm*6.3 cm.Боја : розова, беж, сива (по една за секоја од 3 бои).Стил : модерна и еднос�

Одговара на повеќето Една Рачка Чешми.Лесно да се отстрани за чистење, врвот полица машина за миење садо

Тапа Полнила Донесе Вода Поблиску до Децата да се Направи Миење на рацете Полесно.Лесно да се отстрани з

1 На децата туш капа е направена од еколошки ЕВА материјал, кој е мек и лесен.Тоа ви помага да го заштитит�

Мат само придава на мазни и чисти површини наместо текстура, tiled или немазни површини.Тоа се прави и мери

Голем дар избор за бебето, нека уживаат во нивната туш време.материјал може да се обезбеди својата издрж

Водоотпорен ефект:Сите раководител обемот делови се направени од силика гел, еластична, мека и удобна,

* Отстранлив дизајн, лесно да се чисти Симпатична цртан филм свиња форми може да ги привлече деца вниман�

Safe Материјал : toddle стакло е направен од лесен ЕВА пена, трајни, погодна за девојки, момчиња, бебиња, годин�

▶☛Носи вода поблиску до децата да се направи миење на рацете полесно.Можете да се вратите оваа точка од

Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку

Пакетот Вклучува : Содржи 1pc бебе туш капа, големината на оваа капа е за 29 00 X27 00 X0 50cm / 11 40 X10 61 X0 20inch.Удобно �

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

【Безбедни и нетоксични】се Чувствуваат удобно знаејќи дека оваа hippo заштита е ПВЦ слободни и направени

【СИМПАТИЧНА ЦРТАН филм ДИЗАЈН】 Нашите тапа extender е дизајниран со цртан филм патка устата Ba стил.Дозвол�

✓Најдобри Одбрани Материјал : Направен од високо квалитетни ПВЦ материјал, BPA Free, Phthalate слободни, издржл�

Стилски туш шапка со лабава ремени кои се водат за да се вклопи во повеќето деца, совршен за голем кадриц

Материјал : Материјал : Направен од високо квалитетни ПВЦ материјал, BPAfree, латексбесплатно, phthalateбесплат�

Големина : 7cm, Високо квалитетни материјали 100 проценти силикони, еднократно 2 протокот на водата дупка п�

Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и имаат долг животен век.Бебе или дете може да игра н

Please wait...