0
clear
  • Areyourshop 1Pcs CJMCU-3001 OPT3001 Амбиентална Светлина Сензор Модул Светлина I2C Човечкото Око Одговор
  • -20%
  • -20%
Areyourshop 1Pcs CJMCU-3001 OPT3001 Амбиентална Светлина Сензор Модул Светлина I2C Човечкото Око Одговор

Areyourshop 1Pcs CJMCU-3001 OPT3001 Амбиентална Светлина Сензор Модул Светлина I2C Човечкото Око Одговор

DEN 335.76

Износ
Това е достапна

100% Сосема Нов и Висок Квалитет. 1. Тип : CJMCU-3001 Одбор 2. Големина : 18mm x 18mm 3. Влез Тип : светло. 4. Излезен Интерфејс : I2 C 5. Специјалните Моменти : човечкото око одговор 6. Врв Спектрална Осетливост : 550nm. 7. Спектрален Опсег : 460nm-655nm. 8. Снабдување Опсег : 1.6-3.6 V 9. Quiescent Струја : 2u A (max). 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Облик : Исто како и сликата се покаже 1. Тип : CJMCU-3001 Одбор 2. Големина : 18mm x 18mm 3. Влез Тип : светло 4. Излезен Интерфејс : I2 C 5. Специјалните Моменти : човечкото око одговор 6. Врв Спектрална Осетливост : 550nm 7. Спектрален Опсег : 460nm-655nm 8. Снабдување Опсег : 1.6-3.6 V 9. Quiescent Струја : 2u A (макс)Пакет се вклучени : 1 Pcs(имаме многу Акции.ако ви требаат повеќе.ве молиме контактирајте со нас.).

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

КОМПЛЕТЕН ПРИБОР Завртки(M8x40) 2 x 2 2 / 5" Завртки(M8x70).Може да се инсталира на внатрешни или надворешни врати,

STK5474 SANYO ОРИГИНАЛНИ Интегрирано Коло IC.ВКЛУЧЕНИ : Топлина Мијалник Соединение Паста.Phlx.Квалитетот На Еле

Совршено се вклопуваат.Направен во САД.Сè што правиме е наменета за подобрување на вашиот уред искуство

Бела Микро USB Кабелот за Полнење Кабел.Ве молиме да го потврдите спецификации и plug големина пред купувањ

Помал калибар дизајн : различни од повеќето од свеќа чаши на венец прстени со премногу голем calibers, ова св

Лесно и удобно да уживаат во пишување, видео разговор и видео гледање.Сите Околу Заштита : Има целосна по

Ако виси играчки или дрвени прстени скршени, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас слободно!Ни

Капацитет : 120 GB.Интерфејс : 2.5 инчен SATAIII.Димензија : 3.93 во X 2.76 во X 0.28 во / X 100mm 70mm X 7mm.Читај / пишувај на вет

5 D Експлозијадоказ Калено Стакло Екран Филм Лесен за употреба Користење на exces.26 mm 9 H Површинска Цврстин

Широк Компатибилност : Ова нуркање светлина топката главата е погоден за голем број на нуркање светлина

Комплетот содржи : 1x Нано матрица UHD+ screen protector, 1x упатството, 1x микрофибер крпа, и 1x апликација squeegee.Соврш

Страна на пазарот светла се изработени од високо квалитетни LED Чип, Трајни ABS Пластика, Водоотпорен, Dustproo

1 : Бања косата со крпа и завиткајте е направен од корални сомот, мека ткаенина, силната апсорпција на вод

2 2020 година (8 Генерација), а не за каква било друга таблета Вклучување на i Pad Bluetooth.Полнење помалку од 2 час

Mayhems 250ml X1 coolant е комерцијален мешавина на рафинирани растителни екстракти.Помеша со нетоксични корозиј

MAXRECOR ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА Ние веруваме во обезбедување на нашите клиенти со супериорен квалитет за при

Референца fitment за : Toyota.Примена : Taillight ЗадниКомбо Светилка Собранието Водич Клип.Референца OEM : 8149652020, 814960

[BPAБесплатен Материјал] 100% BPAfree и phthalateбесплатно, направени од нетоксични TRITAN материјал, па вие и вашите д

0 Кабелот(САМО за тастатурата, НЕ за i Pad) 1* Прирачник за Корисникот.(Apple Молив НЕ е вклучена) заштитна маск

Сет Вклучува : 5 / 16", 3 / 8", 7 / 16", 1 / 2", 9 / 16", 5 / 8", 11 / 16", 3 / 4", 13 / 16", и 7 / 8" Длабоко штекерите (подножјата).Помага да

Изработени од нерѓосувачки челик.Капацитет : 21oz 2 пресврт на капи 1 лесен проток пиење spout и 1 стандард ка

??Најдобриот Подарок и Фотографија Облека : Ова бебе playsuits се совршени за секојдневно носење,игра носат,р

Бесплатен Превозот.БЕСПЛАТНИ НЕОГРАНИЧЕН километражата гаранција за покривање на DAT АВТО ДЕЛОВИ предм

Земја на потекло : Кина.Пакет Тежина : 0.050 фунти.Abpa partslink број : VW2551101 Оем еквивалент дел број : 1 HM 945 072 В) опи

Модел : GY VL53 L0 X.Користење на чип : VL53 L0 X.Напојување : 2.8 до 5 v Висока енергетска ефикасност, ниска потрошув

Производителот гаранција може да не се применува.Предниот Браник Место Светилка Рамки Сива Десната Рак

MAXRECOR ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА Ние веруваме во обезбедување на нашите клиенти со супериорен квалитет за при

Please wait...