0
clear
  • 3/5Pcs Велигден Обновливи Face_Masks за Возрасни Дише Мие Устата Покривање,Симпатична Зајакот Јајца Лице Bandanas со Еластична Уво Циклуси Удобно Анти-прашина за Жени Мажи се
  • -20%
  • -20%
3/5Pcs Велигден Обновливи Face_Masks за Возрасни Дише Мие Устата Покривање,Симпатична Зајакот Јајца Лице Bandanas со Еластична Уво Циклуси Удобно Анти-прашина за Жени Мажи се

3/5Pcs Велигден Обновливи Face_Masks за Возрасни Дише Мие Устата Покривање,Симпатична Зајакот Јајца Лице Bandanas

DEN 215.76

Износ
Това е достапна

Пакет содржина : 3/5pcs Велигден обновливи лице bandanas возрасни washable_face_mask со еластична уво циклуси. ♚♚【Мулти Обложени За Поголема Заштита】Удобно се вклопуваат : изработени од памук мешавина, лесни материјали.Овие може да биде специјален подарок за вашето семејство и пријатели, супер удобно за секојдневна употреба.Се вклопат за повеќето луѓе.Совети : Еднократно ,треба да биде заменет во текот на времето.Обесени на ушите со еластична earloop; 3.Користете ги двете раце за смирено да ја регулираат обврзувачки мостот на носот на двете страни на лицето mäsk.Долготрајната употреба не е препорачливо.Најдобар подарок за семејство или пријатели, итн.Една големина одговара на сите.Лицето декорација имаат голема филтрирање ефект, бидејќи тие имаат повеќе слоеви на филтер.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Мерки (36" x 36") 100% Памук Џерси Поврзана.Вклучува 1 опремени лист.Овој луксузен кадифен 100% памук "џерси спле�

Микрофибер.HIGHTКВАЛИТЕТ КРЕВЕТЧЕТО УТЕШИТЕЛОТ : Доаѓаат со Премиум Ултрамеки Дише Микрофибер Материјал;

♚♚【Најдобра Услуга】воопшто Не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се �

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Две парче сет (1) 100% Памук Термо ќебе.Мерки 40" x 30" и (1) 100% Џерси Памук опремени playard лист.Мерки 27 инчи x 39 инчи

* ✤Одлична за обичните, секојдневни, партија или photoshoot, исто така, една одлична идеја за вашето бебе туш �

Највисок квалитет : Ние го прават нашите производи само со 100% органски памук и без штетни хемикалии, пес�

Избор на висок квалитет на алое вера памук, удобно, исклучителна изработка, неиритирачки, мека и кожапри

Производ големина : Ватенка на корица : 200 * 230cm, листови : 230 * 230cm, pillowcase : 48 * 47cm.Производ материјал : реактив�

Повеќе удобен за носење.На пети да опашката е малку наклонети нагоре, и монтажа агол салда на притисок, ш

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Ултралесни : Во само 8.8 кг / 4kg сите вклучени (рамка, мемориска пена душек, торбичката), на Naos е lighest луксузе

Please wait...