0
clear
  • Њујорк Лепило Бранеа челик Копче Рек - Мали
  • -20%
  • -20%
Њујорк Лепило Бранеа челик Копче Рек - Мали

Њујорк Лепило Бранеа челик Копче Рек - Мали

DEN 200.88

Износ
Това е достапна

ЅИД КОПЧЕ РЕК : има четири куки да се обезбеди удобен простор за полесни-тежина објекти како што се копчиња, паричници, и повеќе од предната или задната врата.РАЗНОВРСНА РЕШЕНИЕ за СКЛАДИРАЊЕ : исто така, Може да се користи во плакарот, бања, спална соба, провизии, или било соба во домот, кои ви треба дополнителна организација.ЛЕСНО AFFIXX самолепливи ИНСТАЛАЦИЈА : Едноставно тргни исклучување поддршка на вклучени самолепливи ленти и место на ѕидот за лесна инсталација и оштетување-бесплатно отстранување - нема хардверски задолжителни!.НАПРАВЕНИ СО BPA-FREE ПЛАСТИЧНИ : Трајни BPA-free пластична конструкција со бранеа од нерѓосувачки челик заврши и полиран хром акценти стои до секој ден употреба натпревари различни дома декор стилови.КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА : Мерки 1.5" x 7" x 5.5" за да додадете инстант чување во компактен простори.Донесе организација и функционалност на вашиот дом со i Design York Копче Решетката.Оваа виси организатор е дизајнирана со четири куки да се обезбеди удобен простор за полесни-тежина објекти како што се копчиња, паричници, и повеќе од предната или задната врата.Овој сестран ѕид организатор исто така, може да се користи во плакарот, бања, спална соба, провизии, или било соба во домот, кои ви треба дополнителна организација.Едноставно тргни исклучување поддршка на вклучени самолепливи ленти и поставете го на ѕидот за лесна инсталација и оштетување-бесплатно отстранување - без дупчење или хардвер потребни!На трајни BPA-free пластична конструкција со бранеа од нерѓосувачки челик заврши и полиран хром акценти стои до секој ден го користите и одговара на различни дома декор стилови.Мерење 1.5" x 7" x 5.5", додава инстант чување во компактен простори.Со i Design од Inter Design, можете да #Live Simply секој ден.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Материјал : Алуминиум, Стакло, Слика.Рачно изработени Накит, Чанти Кука големина;4.5 cm Стакло големина од 3

【Да се направи Целосна Употреба На Ѕид Простор】 Создаде дополнителен простор за складирање каде што т�

Совршен за чување на клучеви и email организирани.Лесна Инсталација.Убава и уникатна рака дизајн, или за к�

Сплит Прстен.никел позлатен сплит копче прстен.сплит конектори.Ве молиме оставете feed врати како што вре

Тројна Кука Поводник Носителот мерки 6 инчи, широк од 9 инчи висок.Плочка е направено од hardhoard и е поставе�

Клучот за пропелер го држете вашиот дом & автомобил копчиња, чадор, крпа и повеќе.【Организатор】Со пет к�

Идеална декорација за сигурни мажите.Клучот кука е направен од алуминиум, тоа може да се користи за долг

Материјал : Алуминиум, Стакло, Слика.Рачно изработени Накит, Чанти Кука големина;4.5 cm Стакло големина од 3

Карактеристики на mail организатор ѕид со клучните носителот : моделот печатени на насловната страна на к

Дувачкиот копче синџир компасот е од 1,5 инчи во дијаметар и 0.5 инчи дебела приближното.Луксузен и ексклу�

Имајќи тежина помалку од 2 KG.Вие само треба да се држиме ѕидот со лепило и почекајте неколку минути да се

Увезени.Рака Мие.Тоа е жилав и издржлив со своите отпорни на абење и ' рѓа отпорни.Производот е лесен во т

СЕЛСКИ MAIL НОСИТЕЛОТ ОРГАНИЗИРА — рустикален дизајн ќе додадете контакт од стил на вашиот складирање и �

Сребро Метал Keychain : Вистинската љубов е засекогаш, и дека прекрасно чувство е убаво насликани на нашите �

ГОЛЕМИНА : 6 инчи широка x 6.8 инчи висок.ОДЛИЧНО ЗА ОРГАНИЗИРАЊЕ!Атрактивни ѕид décor за секоја соба.Тоа е 5 с

Материјал : Метал , Стакло , Уметност Печати.Стакло Cabochon Дијаметар : 30мм.Вклучувајќи : 1pcs Чанта Кука,100% сос

Бронза ѕид копче закачалка во форма на елени со 3 куки.Уникатен додаток кој ќе ви донесе среќа на вашиот �

Материјал : не ' Рѓосувачки Челик,се држи на добро, трајни производи за долго време се користи.Боја : Розо�

Куките имаат мека краевите за да се осигура дека облека и шалови нема да финтата Size : За 42x7x5cm Идеален за

ТЕШКИ КУКИ – Sehaz Уметнички дела комунални куките се фабрикувани од издржлив, цврсти ковано железо (поси�

Материјал : Алуминиум, Стакло.Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Чанта Кука Големина : 4.5 cm,Cabochon Диј

Мулти Функција Mail Организатор : Овој компактен организаторот може да се користи за да се одржи различни

Многу убаво, добро направени.Тоа е совршен додаток на домашна декорација Направени од висококвалитет а�

Земи вашиот копчињата & паричникот и сте подготвени да одите 【Пакет Вклучуваат】1 x Копче Mail Држачот за Ѕ

Направи твојот живот организирани, но, исто така, прави одлична декорација за вашиот дом и канцеларија!П

Една Кука Поводник Носителот мерки 4.25 инчи, широк од 7 инчи висок.Плочка е направено од hardhoard и е поставен

Нашите клучни носители се направени на руската направена екопријателски материјал.Сите материјали кои

Please wait...