0
clear
  • за Аудио Трансформатори, Fydun 10pcs/пакет 600 : 600 Ohm 1:1 EI14 Изолација Трансформатор за Аудио Трансформатори за Напон да се Трансформира или да се Трансформира Оптоварување
  • -20%
  • -20%
за Аудио Трансформатори, Fydun 10pcs/пакет 600 : 600 Ohm 1:1 EI14 Изолација Трансформатор за Аудио Трансформатори за Напон да се Трансформира или да се Трансформира Оптоварување

за Аудио Трансформатори, Fydun 10pcs/пакет 600 : 600 Ohm 1:1 EI14 Изолација Трансформатор за Аудио Трансформатори

DEN 232.56

Износ
Това е достапна

страница и изберете chat (Чет Услуги на Клиентите.Заштита : примарна и секундарна windings се тесно врзан, со доволно passband, големи inductance на оригиналот, на ликвидација, и ниска истекување inductance, кој може да го намали ефектот на hysteresis на косата.Висок квалитет : 100% нов висок квалитет, ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Стабилни перформанси : EMC, EMI, висок напон, стабилни перформанси.Тоа се решава заеднички пречки проблеми предизвикани од најчестите извори на енергија и го елиминира досадни тековната звуци.Добро материјали може да го зголеми животниот.Високо-квалитетни материјали : Направен од високо-квалитет чист бакар, стабилна, не се тресе, судир не е лесно да се оштети.Посебни симетрични дизајн намалува бучавата и решава комуникација бучава предизвикана од заедничка основа пречки., тоа е погоден за радио комуникација, емитува на телевизијата, автоматска контрола на напон и засилување или излезна компоненти.Силна анти-мешање, никаква бучава, две-канал функција, стабилна сигнал, без дисторзија, со постојана фреквенција, подалеку од далечина, се прилагодат на различни опрема.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Широк Компатибилност : Ова нуркање светлина топката главата е погоден за голем број на нуркање светлина

1 Buc фендер страна маркер светилка.За Хонда Граѓански 20162018 тоа е за Резервни.Тоа е Нов производ.Има 1year га

* Висок Квалитет : 100% сосема нов резервни агол светилка пак на абажур, висок квалитет Висок Квалитет : 100%

Ослободува мирис исполнет со етерични масла, додека елиминирање на несаканите мириси.Миризливи гел нем

Модел : GY VL53 L0 X.Користење на чип : VL53 L0 X.Напојување : 2.8 до 5 v Висока енергетска ефикасност, ниска потрошув

Светилка одбор за контрола на е опремен со два прекинувачи, што се човечки тело индукција и постојана св

Изработени од нерѓосувачки челик.Капацитет : 21oz 2 пресврт на капи 1 лесен проток пиење spout и 1 стандард ка

Екстремни Удобност Намалување на физички замор со мека пена перница да рамномерно се редистрибуираат

Референца fitment за : Toyota.Примена : Taillight ЗадниКомбо Светилка Собранието Водич Клип.Референца OEM : 8149652020, 814960

Земја на потекло : Кина.Пакет Тежина : 0.050 фунти.Abpa partslink број : VW2551101 Оем еквивалент дел број : 1 HM 945 072 В) опи

5 D Експлозијадоказ Калено Стакло Екран Филм Лесен за употреба Користење на exces.26 mm 9 H Површинска Цврстин

Mayhems 250ml X1 coolant е комерцијален мешавина на рафинирани растителни екстракти.Помеша со нетоксични корозиј

View mode : Стави на тастатурата настрана и да се префрлат на handsfree погледен мод.Премиум поликарбонат школка

3.3 ft Бела Кабелот за Напојување Полнење Кабел.Забелешка : ве молиме потврдете го вашиот уред модел пред д

Професионални персоналните DIY печатење дизајн, прилагодени на персоналните и лесно појавување на метод

Фан прашина маска е многу погоден за употреба во домови, канцеларии, трговски центри, училишта, ресторан

Јута Џез.Донован Мичел.Panini Кандидати Нацрт Зема Сезона Билет Варијација Кошарка Картичка.Соберат целат

БРЕНД : Meerkatt (Пакет 10) 3 / 4" Мини Круг Пушеле Леќа Килибар LED.Водоотпорен, Шок Доказ, Прашина Доказ.ГАРАНЦИЈ

MAXRECOR ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА Ние веруваме во обезбедување на нашите клиенти со супериорен квалитет за при

Ако виси играчки или дрвени прстени скршени, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас слободно!Ни

Производителот гаранција може да не се применува.Предниот Браник Место Светилка Рамки Сива Десната Рак

??Најдобриот Подарок и Фотографија Облека : Ова бебе playsuits се совршени за секојдневно носење,игра носат,р

Состојба : Нова.Поставување на Возило : Право.Директна Замена за Дел Броеви : TO2521155, 8161004050 Fitment Тип : Возило

Помал калибар дизајн : различни од повеќето од свеќа чаши на венец прстени со премногу голем calibers, ова св

0 Кабелот(САМО за тастатурата, НЕ за i Pad) 1* Прирачник за Корисникот.(Apple Молив НЕ е вклучена) заштитна маск

МЕРЕЊА Доаѓа како плоштадот : 22 x 22 инчи.Големина кога се преклопени во триаголник : 31" x 13" x 13".НАПРАВЕН ОД

Претворете го Вашиот Таблет компјутер во Лаптоп тастатурата се поврзува на вашиот таблет беспрекорно п

STK5474 SANYO ОРИГИНАЛНИ Интегрирано Коло IC.ВКЛУЧЕНИ : Топлина Мијалник Соединение Паста.Phlx.Квалитетот На Еле

КОМПЛЕТЕН ПРИБОР Завртки(M8x40) 2 x 2 2 / 5" Завртки(M8x70).Може да се инсталира на внатрешни или надворешни врати,

1 : Бања косата со крпа и завиткајте е направен од корални сомот, мека ткаенина, силната апсорпција на вод

Please wait...