0
clear
  • Heall Keycap Puller Трајни Нерѓосувачки Челик Keycap Отстранување Алатка Експерт Механички Тастатура Magicforce (Црна),Периферна Опрема,Глувче,Тастатура,Монитор,Компјутер Торба
  • -20%
  • -20%
Heall Keycap Puller Трајни Нерѓосувачки Челик Keycap Отстранување Алатка Експерт Механички Тастатура Magicforce (Црна),Периферна Опрема,Глувче,Тастатура,Монитор,Компјутер Торба

Heall Keycap Puller Трајни Нерѓосувачки Челик Keycap Отстранување Алатка Експерт Механички Тастатура Magicforce

DEN 199.20

Износ
Това е достапна

Компатибилен со повеќето механички тастатури вклучувајќи Цреша MX,Алпите,и topre прекинувачи.На keycap puller држи до 3 копчињата за брзо uo копче за отстранување.Овој компактен висок квалитет жица стил keycap puller е musdt алатка за било механички тастатура сопственик.Ако имате било какви прашања за овој производ, можете да не контактирате преку е-маил и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ако купите има некои квалитетни дефект, ние нудиме 30 ден.Жиците на puller може да се свиткуваат кон надвор за да одговара на механички(и други)keycaps.Опис : Боја : црна.Големина : 5.83*0.69 во.Главен материјал : челик жица.Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. !1*Keycap Puller.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

4 Ghz безжична,Bluetooth 3.Мини 60% Механички Тастатура е Просторза заштеда на енергија и Преносни, ќе бидете за

【Спецификација】Pls видите повеќе compatitable модели за опис подолу 【Безбедно】Лесно ќе го замени вашиот пог

Кога тастатурата покрие пати назад, surface pro копче е исклучен за да се избегне неочекувани текст 7 Бои, осв�

Мини дигитален тастатура со 19 копчиња.Специјален дизајн им овозможува на USB кабел за да го водат слободн

Компатибилен Систем : Три системи се компатибилни со автоматска конекција, поддршка за IOS, за Android, за Window

Ергономски дизајниран.Удобно и одлична алатка за пишување и канцелариски работи и игри.Ултратенок меха

【Ергономски Дизајн】Мали димензии и лесно да се носат, компактен ергономски дизајн, лесен за користење,

Преносни 78Клуч за Компјутерските Звучници со Тастатура, сигнал на пренос е стабилна, и линија должина е

Сертификација : FCC, ce, Ro HS, CE FCC ROHS, ISO9001 Полна Големина тастатура : Нема.Карактеристики : Plug and Play, Touchpad.Работ�

Здрав Издржливи : Направен од високо квалитетни материјали, оваа безжична тастатура е цврсти, трајни, не

Водоотпорен и dustproof, на тастатурата може да се реализира брзо пишување со добра рака чувство.Тастатурат�

ШИРОКО се КОМПАТИБИЛНИ:Нашите XDA профил Keycaps може да се користи за повеќето ANSI НИ изгледот механички та�

Исклучителен Дизајн Подобрена тастатура, ретро typewriter стил, високо‑копче за дизајн носи животот‑како �

Вграденво мирување се користи за поставување на мобилни телефони и таблети, практично да се користи.Пре

КОМПАТИБИЛНОСТ Ексклузивен дизајн за Површинска Про 7 Плус (2021) / Pro 7 (2019) / Pro 6 / Про 5 (Pro 2017) / Pro 4 / Pro 3, с

✿Жичана конекција,79 копчиња,12 hotkeys и мултимедијални копчиња дизајн за да се задоволат секојдневните по�

0♦ Безжични / Bluetooth пренос на далечина : 10 метри♦ Работа тековни / напон : помалку од 3m A♦ Конекција со к�

"О ПРСТЕН СПЕЦИФИКАЦИЈА"Од дијаметар0.3" / 8 mm, внатрешен дијаметар0.2" / 5 mm, дебелина0.06" / 1.5 мм,200 парчиња / па�

Секој детал е совршен за да се презентираат ретро.Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена н

Само Еден Случај !.Мека внатрешни работи за да се обезбеди Електроника и додатоци заштитени.Мека внатре�

【Магнетни Дизајн】На personalizados keycaps додадете магнетна привлечност функција, можете да приложите мини тас

Голема, bold печати на стандардна големина на тастатурата.Onetouch "жешките копчиња" за обични команди.Се кори

Ултра Тенок на 6mm, Преносни и мала тежина на само 180g, оваа корисна виткање на тастатурата ќе биде одличен

Цврсти и издржливи, ниски цени и брза испорака.Совршена замена.Лесно да се инсталира и долг животен век.�

Таблета тастатура.ABS Ултратенок Сплит Bluetooth Тастатура Случај за Huawei М5 / C5 10.1 инчен, со Заградата на Функ�

Користете Arpeggio со вашиот i Pad, i Pad 2 или Macкомпатибилен уред.Bluetooth Класа 2 компатибилен : Работи до 33 метри.О�

Површина про, Samsung Galaxy Tab, Kindle Fire HD 10, Samsung note 8 , Android таблет со Android 3.5", i Pad Про 10.БРЗО ПРЕФРЛУВАЊЕ на 3 УРЕДИ : �

Please wait...