0
clear
  • Црвено Денот на Вљубените, Љубов Текстура Крпа Вечера Салфетки Сет од 6 Перат Табела Салфетка за Вечера Божиќ Свадба Нова Година Ева 20x20 20219063
  • -20%
  • -20%
Црвено Денот на Вљубените, Љубов Текстура Крпа Вечера Салфетки Сет од 6 Перат Табела Салфетка за Вечера Божиќ Свадба Нова Година Ева 20x20 20219063

Црвено Денот на Вљубените, Љубов Текстура Крпа Вечера Салфетки Сет од 6 Перат Табела Салфетка за Вечера Божиќ

DEN 455.76

Износ
Това е достапна

Големина : 20 X20 инчен(50.5 X50.5 см).Материјал : Направен од висок квалитет,Еко-пријателски полиестер(елегантен и мека сјајна праска кожа, ткаенина ).Функција : Декоративни за Свадба, Дома,Одмор,семејни дружења,Вечера,Партија,ресторан или cofe продавница.Уникатен Дизајн : Салфетка има сјајна сатен површина, светла за печатење во боја, и персоналните DIY печатење дизајн,Тоа ќе покаже вашиот личен вкус и совршен ги красат вашата маса.Гаранција : Ние нуди одлични услуги на клиентите.Ако имате било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Пакетот Вклучува : Поставување на 6 Салфетка Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, ве Молиме оставете мала боја разликата!Ние секогаш го прават нашите најдобри за да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент, ви Благодарам многу!Имаат добар ден!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет�

Сатенски Салфетки ви овозможи да ги облека вашиот банкет прием табели со елеганција.Настрана од својат�

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет�

Може да се користи повторно и повторно, ќе имаат добро искуство за кожата и се каже збогум на хаос на хар�

100% Памук.ПРАЗНИК САЛФЕТКА во СОБАТА ЗА ВАШИТЕ ТАБЕЛА : Направени во Индија, сет од 6 крпа салфетки мерки 20

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет�

Полиестер.Увезени.ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Нашата крпа салфетка е изработен од полиестер и сатен п

ЛЕСНО ДА се МИЈАТ : Направен од 100% памук ткаенини, машина перат; Измијте го со ладна вода за нежно циклус �

Сет од четири класичен ткаени црвени и бели темпирана мрачно салфетки.Овие убави салфети се голем акцен

Грешката Е во Рок од 12cm.Посебна Забелешка : Оваа Големина На Податоци Е Нормална Последица На Различни М�

Кога ќе се купи чиста постелнина вечера салфетки, ти си прифаќање на одржлив природни ткаенини кои ќе го

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет�

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет�

Големина : 20 X20 инчен(50.5 X50.5 см).Материјал : Направен од висок квалитет,Екопријателски полиестер(елеган�

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Сребро блескава салфетка 19" компјутери.ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН : Оваа табела салфетка има бл

Стил : Модерна & Современата.Материјал : Полиестер.Тип : Салфетки.Модел : Флорални.Го поставите големина н

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет�

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет�

Полиестер.Димензии : 20 х 20 инчи (50.5 x 50.5 cm).Салфетка Материјал : Полиестер (Сатен Праска И Кожата).На салфет�

Обновливи Високо Квалитетен Материјал : Направен од 100% откачи полиестер која е мека, навременодоказ, ка�

Please wait...