0
clear
  • Наставник Создадени Ресурси Вар Пластични Складирање Caddy
  • -20%
  • -20%
Наставник Создадени Ресурси Вар Пластични Складирање Caddy

Наставник Создадени Ресурси Вар Пластични Складирање Caddy

DEN 277.92

Износ
Това е достапна

Овие складирање caddies се корисна tote за вашиот маркери, калкулатори, тајмери, manipulatives, и многу повеќе мали предмети кои ќе сакате да ги имате на дофат.Овие caddies се направени од издржлива пластика и вклучува поделени прегради за лесно организирање.Секој caddy мерки 9" L x 9-1/4" W x 5-1/4" Х. Земја на потекло : Кина.Овие складирање caddies се корисна tote за вашиот маркери, калкулатори, тајмери, manipulatives, и многу повеќе мали предмети кои ќе сакате да ги имате на дофат.Овие caddies се направени од издржлива пластика и вклучува поделени прегради за лесно организирање.Секој caddy мерки 9" L x 9-1/4" W x 5-1/4" Х.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Се чека за вшмукување да се исуши или да можете да користите фен за коса да се исуши тоа.Чиста и сува ѕидо

Чување & Организација кошница е многу погодна за чување на чистење материјали туш гелшампон, крпи, козме

Изградена од одржлив и обновливите извори на бамбус, тоа обезбедува совршена заштита за вас.Тоа е преци

МАТЕРИЈАЛ И НЕЖЕН ФИНИШ : Премија од Нерѓосувачки Челик Sбања caddy, ' Рѓа Слободни и Вода Доказ, како и цврс

★ Поедноставен и упростен, лесно за чување и обединување.Решетката е дебела и издржливи, и има силен кап

✔Идеална Големина : Тоа е направен од висококвалитет АБС материјал, со силна трајност и висока сила, што

[Товарот над 10kg] Ние ги користиме самолепило вода во комбинација со туш кошница.Ова се множи одговорност

Врвен Квалитет Заедно со висок квалитет на меки пластични материјали, туш caddy ученичкиот дом е опремен

Стискаш на ноктите за слободни лепак за инсталација site4.функција : Висококвалитетни производи се израбо

【Голем капацитет Пластични Складирање Кошница 】големината на ткаени кошница е 11.02 x 7.72 x 6.85 инчи , на иде

Супериорен Материјал : ADOVEL инсистира на донесување на високата цена на 304 нерѓосувачки челик, рѓадоказ п

Мултицел, исто така, може да се користи за шампон, туш гел, облека и бања крпи.Дупчиња страни и на дното до

▲ПОМАГА да се ОРГАНИЗИРА ВАШИОТ ТУШ И ЧУВАЈТЕ ГО СРЕДЕНА : додава вредни складирање додека правење на в

★ Ограда дизајн : 90 степени крива ограда, во согласност со научни дизајн на Ергономијата, процес, од стра

1 inch Package Листа : 1 x Shelf2 x Вшмукување Cup Note : Поради прирачник за мерење, големината е малку deviated, и постои ма

Во купатило, се стави toiletries на чување полиците, како што се шампон, клима уред, туш гел,итн, се става крпа

[Цврстата Структура]Надворешноста на Нашата Бања Фах Се ' Рѓа и Отпорен на Корозија,Ng и Еластични, Спречу

Please wait...