0
clear
  • VIZIO D-Series 60 Класа (60 Diag.) 4K Ултра HD HDR Smart TV – D60-F3
  • -20%
  • -20%
VIZIO D-Series 60 Класа (60 Diag.) 4K Ултра HD HDR Smart TV – D60-F3

VIZIO D-Series 60 Класа (60 Diag.) 4K Ултра HD HDR Smart TV – D60-F3

DEN 3647.76

Износ
Това е достапна

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Висок Динамички Опсег видео поддршка за HDR10 & HLG. 4 K Ултра HD Резолуција – 4x детали на 1080p Full HD.Целосна Низа LED Осветлување – За супериорен светлина униформност и слика перформанси.Побрзо, полесно-за-користење на Smart TV со брз пристап до популарните апликации право на ТВ.Работи со Алекса и Google Асистент.D60-F3 - Smart TV - LED Осветлување - 60 - 1920 x 1080 - 16 : 9 - 5 M : 1 - 120 Hz - Wi-Fi - 176/176 - DTS Студио Звук - 10 W x 2 - x HDMI 2, USB x 2.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

STK5474 SANYO ОРИГИНАЛНИ Интегрирано Коло IC.ВКЛУЧЕНИ : Топлина Мијалник Соединение Паста.Phlx.Квалитетот На Еле

Страна на пазарот светла се изработени од високо квалитетни LED Чип, Трајни ABS Пластика, Водоотпорен, Dustproo

MAXRECOR ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА Ние веруваме во обезбедување на нашите клиенти со супериорен квалитет за при

100% Сосема Нов и Висок Квалитет 1 Тип : CJMCU3001 Одбор 2 Големина : 18mm x 18mm 3 Влез Тип : светло 4 Излезен Интерфејс

Светилка одбор за контрола на е опремен со два прекинувачи, што се човечки тело индукција и постојана св

??Најдобриот Подарок и Фотографија Облека : Ова бебе playsuits се совршени за секојдневно носење,игра носат,р

→Големина на Прашањето : ←П:Што материјал е оваа маица / фустан направени од?На:Поголемиот дел од наша

Изработени од нерѓосувачки челик.Капацитет : 21oz 2 пресврт на капи 1 лесен проток пиење spout и 1 стандард ка

Ако виси играчки или дрвени прстени скршени, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас слободно!Ни

Нашиот плоштад во случај да дојде во различен стил за да изберете од, и секогаш може да се најде еден кој

Сет Вклучува : 5 / 16", 3 / 8", 7 / 16", 1 / 2", 9 / 16", 5 / 8", 11 / 16", 3 / 4", 13 / 16", и 7 / 8" Длабоко штекерите (подножјата).Помага да

Бесплатен Превозот.БЕСПЛАТНИ НЕОГРАНИЧЕН километражата гаранција за покривање на DAT АВТО ДЕЛОВИ предм

Модел : GY VL53 L0 X.Користење на чип : VL53 L0 X.Напојување : 2.8 до 5 v Висока енергетска ефикасност, ниска потрошув

Ослободува мирис исполнет со етерични масла, додека елиминирање на несаканите мириси.Миризливи гел нем

2 2020 година (8 Генерација), а не за каква било друга таблета Вклучување на i Pad Bluetooth.Полнење помалку од 2 час

5 D Експлозијадоказ Калено Стакло Екран Филм Лесен за употреба Користење на exces.26 mm 9 H Површинска Цврстин

Please wait...