0
clear
  • Aexit 5мм х Синџир & Јаже Фитинзи 40mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Машини Рамо Кревање Око Челичното Јаже Клипови Гром 5PCS
  • -20%
  • -20%
Aexit 5мм х Синџир & Јаже Фитинзи 40mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Машини Рамо Кревање Око Челичното Јаже Клипови Гром 5PCS

Aexit 5мм х Синџир & Јаже Фитинзи 40mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Машини Рамо Кревање Око Челичното Јаже

DEN 446.40

Износ
Това е достапна

Главен Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 5 x Око Завртки.Име на производ : Око Гром; Тежина : 29g.Главната Боја : Сребро Тон; Око Големина : 9mm x 4mm x 4.5 мм / 0.35" x 0.16" x 0.18"(OD*Внатрешна Кол*T).Окото на Дното на Далечина : 40mm / 1.6"; Конец Големина : 5mm x 24mm / 0.2" x 0.94"(D*L).Вкупна Должина : 45mm / 1.8".Направени од 304 од не ' рѓосувачки челик за максимална отпорност на корозија и издржливост.Око болт е завртка со јамка на едниот крај и теми на другиот крај.Око завртки се најчесто се користи за да прикачите кабли да објекти, на пример приложување низа на грбот на слика за да им овозможи на сликата да се откажам од ноктите на ѕид.Лесен за користење, е совршен кревање опрема.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Димензија : M6x 40mm; Око Центар До Дното Должина : 40mm / 1.57"; Око Внатре Кол : 5.2 mm / 0.2".ОКО ГРОМ.Исто така позна�

304 од не ' Рѓосувачки Челик за максимална отпорност на корозија и издржливост,може да се користи внатреш�

Направени од highquality 304 од не ' рѓосувачки челик, овие кревање око завртки се мазни во површина без брус.Ди�

Полиран заврши, отпорност на Корозија, Издржлив и лесен.Совршен за многу морски и индустриски апликации

Земја на Производство : КИНА; Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Steel.Net Тежина : 174g; Пакет Содржина : 2 парчиња x

Дијаметар (Номинална) : M12 Diameter (Димензија) : 12mm Thread Теренот : 1.75 Должина (Номинална) : 120mm Thread Должина (Миним�

Материјал : висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, висока цврстина, отпорност на триење, отпорност на к

Материјал : Направен од 304 од не ' рѓосувачки челик,трајни,отпорни на Корозија и antirust.Тоа е на добар носив�

Овластен Замена за Стенли Хардвер Акции #N245159 Дизајниран со рамо, така што тоа може да се заострија во ме�

M6 око завртка, лесен за инсталација и употреба, и добро за прицврстување на перформанси.Избрани висок кв

Машки Конец Големина : М8 14mm x(Dx L).Око Дијаметар : 19.7 mm / 0.78"; Вкупната Големина : 49x34mm / 1.93x1.34"(Hx W).Направени на

1 / 213 Нишка 11 / 2" Нишка Должина 21 / 8" Надворешен Дијаметар 13 / 16" Внатре Во Дијаметар.Номинална носивост 2400lbs

Тешки и висока јачина мини морски брод М8 HX долго око завртка завртки.Универзална одговара, погодна за д�

10 DIN 581 Капка Кован Челик.Целосната Тема.Тешки Кревање Око Болт, Капка Фалсификувани Откажат од Кован Чел

Машки Конец Големина : M6 x 11mm(Dx L); Боја : Сребро на Ѕвонење.Прстен Внатрешниот Дијаметар : 16mm / 0.63 инчен; вк�

Земја на Производство : КИНА; Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Steel.Net Тежина : 205g; Пакет Содржина : 2 парчиња x

Се користат за бродови или доковите како вратоврска надолу циклус.Метрички Големина M6, М8, M10...

Око завртки вклучува појавување на ореви.Идеален за бесење предмети или обезбедување на кабли.Содржина

Делумно навој око гром со лешник.Рамо тип : со рамо; инсталирате eyebolt флеш да монтажа на површината.Безбе�

Please wait...