0
clear
  • X-DREE M4x30mm Метрички Навој 304 од не ' Рѓосувачки Челик Машини Рамо Кревање Око Гром 4pcs (73bec4fc-a222-11e9-8d7c-4cedfbbbda4e)
  • -20%
  • -20%
X-DREE M4x30mm Метрички Навој 304 од не ' Рѓосувачки Челик Машини Рамо Кревање Око Гром 4pcs (73bec4fc-a222-11e9-8d7c-4cedfbbbda4e)

X-DREE M4x30mm Метрички Навој 304 од не ' Рѓосувачки Челик Машини Рамо Кревање Око Гром 4pcs (73bec4fc-a222-11e9-8d7c-4cedfbbbda4e)

DEN 338.40

Износ
Това е достапна

Главен Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 4 x Око Гром.Име на производ : Око Гром; Тежина : 24g.Главната Боја : Сребро Тон; Конец Големина : M4x30mm/0.16" x 1.2"(D*L).Вкупна Големина : 52 x 16 x 4mm/ 2" x 0.6" x 0.16"(L*W*T); Презентација : 0.7 мм (fd04ec7c-a221-11e9-8d7c-4cedfbbbd.Вкупна Должина : 52mm/ 2"; Око Внатрешен Дијаметар : 9mm/ 0.35" (Longitud вкупно : 52 mm / 2' '; Diámetro интер.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Се стопи и произведени во сад.Фалсификувани за ултра сила.Топлина третираат и тестирани во согласност с

Широко се користи во оградата,burglarproof вратата и прозорецот,крошна,климатизација фиксација,дома декорац

Големина : 3 / 8 инчи16 X 4 инчи.Вклучува две хексадецимален завртки.Карактеристики затворена јамка или "око

Машки Конец Големина : M6 x 11mm(Dx L); Боја : Сребро на Ѕвонење.Прстен Внатрешниот Дијаметар : 16mm / 0.63 инчен; вк

Главен Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 1 x Око Гром.Име на производ : Око Гром; Тежи

Име на производ : Сидро Око Гром; Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Тежина : 216g.Пакет Содржина : 1 x Вод

Материјал : завртка комплет се направени од 304 висок квалитет, од нерѓосувачки челик материјал, кој кара

Материјал : висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, висока цврстина, отпорност на триење, отпорност на к

10 DIN 581 Капка Кован Челик.Целосната Тема.Тешки Кревање Око Болт, Капка Фалсификувани Откажат од Кован Чел

Се стопи и произведени во сад.Фалсификувани за ултра сила.Топлина третираат и тестирани во согласност с

Димензија : M6x 60mm; Око Центар До Дното Должина : 60mm / 2.36"; Око Внатре Кол : 5.2 mm / 0.2".МАТЕРИЈАЛ.Кован од висок

Цена За : Секој Материјал : челик Систем на Мерење : Метрички Eyebolt Тип : Лифт со Рамо Предмет : Око Гром Крај

Тоа е добро направени, совршено се вклопуваат и без burrs.Тоа можат да го издржат лоши временски услови и н

Направени од highquality 304 од не ' рѓосувачки челик, овие кревање око завртки се мазни во површина без брус.Ди

Материјал : бакар навој род завртка.Карактеристики : Навој прачка, која може да се drilled, се сече, се загрев

37 инчен Функција : ◎ Висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик нуди добра отпорност на корозија во која би

304 од не ' рѓосувачки челик изградба.Се користи за многу морски и индустриски апликации.Долг навој око , DI

【Димензии】 M14 60mm x; Око Центар До Дното Должина : 60mm / 2.36 "; Око Внатре Кол : 12mm / 0.47 " 【Материјал】 Фалсифи

Машки Конец Големина : М8 14mm x(Dx L).Око Дијаметар : 19.7 mm / 0.78"; Вкупната Големина : 49x34mm / 1.93x1.34"(Hx W).Направени на

Димензија : M6x 40mm; Око Центар До Дното Должина : 40mm / 1.57"; Око Внатре Кол : 5.2 mm / 0.2".ОКО ГРОМ.Исто така позна

Please wait...