0
clear
  • X-DREE M12x65mmx50mm Цинк Позлатен Ѕвезда Главата на Завртката На Машини Стегање Knob Зафат(M12x65mmx50mm Цинк Позлатен Ѕвезда Главата на Завртката На Машини Стегање Knob Зафат
  • -20%
  • -20%
X-DREE M12x65mmx50mm Цинк Позлатен Ѕвезда Главата на Завртката На Машини Стегање Knob Зафат(M12x65mmx50mm Цинк Позлатен Ѕвезда Главата на Завртката На Машини Стегање Knob Зафат

X-DREE M12x65mmx50mm Цинк Позлатен Ѕвезда Главата на Завртката На Машини Стегање Knob Зафат(M12x65mmx50mm Цинк

DEN 274.32

Износ
Това е достапна

Тежина : 136g; Име на Производ : Стегање Knob.Главен Материјал : Пластични, Метални,Цинк Позлатен; Пакет Содржина : 1 x Стегање Knob,1 x Миење,1 x Завртка.Главната Боја : Црно,Сребрен Тон; Вкупна Висина : 85mm/3.3".Ѕвезда Глава Дијаметар : 65mm/2.6"; Студ Тема Големина : М12 x 50mm/0.47" x 2"(D*L)(Diámetro де cabeza де estrella : 65 mm / 2.6' '; Tamaño rosca de del perno prisionero : М12 x 50 mm / 0.47' 'x 2' '(D * L).Завртка Големина : M4 x 8mm/0.16" x 0.31"(Конец D*Total L)(Tamaño del tornillo : M4 x 8 mm / 0.16' 'x 0.31' '(Rosca D * Total L).M12x65mmx50mm Цинк Позлатен Ѕвезда Главата на Завртката На Машини Стегање Knob Grip Wonderful замена за вашиот скршени еден со оваа Ѕвезда Knob.Завртка тип на дизајн за лесно се инсталира и со површина убаво се заврши за удобен зафат.Широко се користи за струг машина, механичка опрема, инструменти и apparatus Description во Spanish M12x65mmx50mm Цинк Позлатен Ѕвезда Главата на Завртката На Машини Стегање Knob Grip Peso : 136g; Nombre del producto : Perilla де sujeción Material директорот : plástico, метал, zincado; Contenido del paquete : 1 x perilla де sujeción, 1 x arandela, 1 x tornillo Color директорот : гора, tono plateado; Altura вкупно : 85 mm / 3.3' 'Diámetro де cabeza де estrella : 65 mm / 2.6' '; Tamaño rosca de del perno prisionero : М12 x 50 mm / 0.47' 'x 2' '(D * L) Tamaño del tornillo : M4 x 8 mm / 0.16' 'x 0.31' '(Rosca D * Total L).

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Тежина : 101g; Име на Производ : Star Главата Knob.Главен Материјал : Пластика, Метал; Пакет Содржина : 3 x Ѕвезда Г

Изработени од црна термопластични.Нерѓосувачки челик природни површина.Reamed слепи дупка стил.Земја на п

Навој Дијаметар : М12; Конец Должина : 48mm / 1.89".Безбедна, сигурна потпора на крајната во адаптација и затег�

Тип На Производ : Хардвер Се Справи.Пакет Количина : 1 Пакет Димензии : 8.0" (L) x 6.0" (W) x 2.0" (H).Земја на Потекло :

Црна термопластични.Черупка и навој гром во челик.Черупка и навој гром поцинкуван и сина chromated заврши.Зе

➤1 [4 ГОЛЕМИНИ ЗА ВАШИОТ ИЗБОР]Нашите месинг женски навој ѕвезда knob асортиман комплет доаѓа до 32 парчиња

Обичен нерѓосувачки челик обезбедува подобра отпорност на корозија од челик.Нерѓосувачки челици се ко�

ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме проверете објект Големина, Количина, Боја carefuly пред да нарачате.DIY Материјали : Елек

( (.Euisdan AA 32милиметри Хексадецимален Главата Кол Завртка Машки Конец 8мм На Тип Стегање Knob 6 Pcs Wonderful замена

( (.Euisdan AA Црна Замена М12 x 75мм Женски Навој Knurled Стегање Knob Wonderful замена за вашиот скршени еден со ова Стега

Изработени од црна термопластични.Черупка нерѓосувачки челик завршна површина.Прислушувани Слепи Дуп�

100% Сосема нов и hight квалитетот + Одличен квалитет, брза испорака, едноставно по продажбата + Ќе се направа

Тип : Надворешен Навој.Стандарди : Ro HS.Вкупна Должина : 2.83 во.База Кол (Во.) : 22mm.Тема Големина : 3 / 8"16 Рака Knob,

Навој Дијаметар : M10; Конец Должина : 45mm / 1.77".Безбедна, сигурна потпора на крајната во адаптација и затегн�

Пакет Димензии : 8.0 L x 2.0 H x 6.0 W (инчи).Заврши тип : Полиран површина.Земја на Потекло : Германија.Дел број : 061

Ние сме среќни да ви помогнат и да одговори како е можно поскоро Појавата на петокрака ѕвезда е погодна �

Please wait...