0
clear
  • uxcell 6mmx30mm Пластични Проширување Цевка Завртки Колона Рамка Fixings Бела 150pcs
  • -20%
  • -20%
uxcell 6mmx30mm Пластични Проширување Цевка Завртки Колона Рамка Fixings Бела 150pcs

uxcell 6mmx30mm Пластични Проширување Цевка Завртки Колона Рамка Fixings Бела 150pcs

DEN 950.40

Износ
Това е достапна

16"Пакет Содржина : 150pcs(+/-2%) x Пластични Проширување Цевки(Завртки не се вклучени).Апликацијата Може да биде најчесто се применува цврсти тула, бетон, aerated бетон, високо-дупка тули, гипс картон, песок тули и други ѕид материјали.24"Фит за Завртка Кол. Направи дупка во ѕидот прво.На испакнатиот раб може да се спречи ширењето завртка да навлезат длабоко дел од дупка поради над-длабоко одлуки. Материјал : Направени од пластика, горивото, флексибилни, добра цврстина, отпорност, не е лесно да се скрши, висок коефициент на експанзија. Дизајн : Добра еластичност и висока напнатост. Предност : Добро anchoring сила, големи енкориџ опсег, може да се користи за да се поправи загради, парапети, полици, рамки, кабинети, огледало рамки, грбот и капа рамки, skirting одбори, завеса водич железнички, и дома декорација итн.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Лесно може да се отстрани со завртки и објектот оставајќи сидро во ѕид за повторна употреба и без дупка �

Тип : Само За Дупчење Base ШупливиЅидот Подлога Со Себе Прислушување Завртки.Материјал : Цинк легура сидро

10 in Dry Ѕид Сидро Должина : Околу.2, На подлога е исфрлен во ѕидот со чекан Нема Вежба или Дупки : Нема дупка �

Дупчење дупки на ѕидот прво, длабочината и дијаметар на дупчење мора да одговараат на големината на про�

ДОВОЛНО КОЛИЧЕСТВО : пакетот вклучува 60 парчиња base самодупчење подлога со 60 парчиња на завртки за полне�

❤ ТЕШКИ АвтоДупчење Подлога посебни сплит дизајн во ребрести заштита се прошири на две спротивставени

Оваа користење на заклучување орев може да се обезбеди дека завртка работи без отстапување.Висока точн�

Започнува полесно од другите автодупчење base подлога.Длабоко тема дизајн обезбедува силен ангажман во 3

Ова заклучување орев има висок ниво и точност.Оваа користење на заклучување орев може да се обезбеди де�

Кои карактеристики е сила и нуди добра отпорност на корозија во лоша средина како висока температура, л�

Пакетот вклучува 10 премиум најлон заштита и 10 во текот големина главата завртки за безбеден лизга слобо

шуплина ѕид кука.проширување на ѕид одредување.Ве молиме оставете feed врати како што вредноста на сите н�

Големина Цевка Должина : 40mm / 1.57"; Цевки Род Кол : 6mm / 0.24"; Завртка Големина : 4mm x 40mm / 0.16" X 1.57"(DL).Материјал

Дијаметар : E6, Должина : 11 / 8", Материјал : Пластика.Модел : E6 дијаметар погодна (#6 #8) завртка.Количина : 100 ко�

шуплина ѕид кука.проширување на ѕид одредување.Ве молиме оставете feed врати како што вредноста на сите н�

Направени од премиум ЈП и најлон, отпорност, лесно да се скрши, висок коефициент на експанзија.Добра ела�

Please wait...