0
clear
  • BPipe Месинг Фитинзи Лактот 1 Женски x 1 Женски Лактот Цевки Вклучите Месинг Агол Месинг Лактот Фитинзи
  • -20%
  • -20%
BPipe Месинг Фитинзи Лактот 1 Женски x 1 Женски Лактот Цевки Вклучите Месинг Агол Месинг Лактот Фитинзи

BPipe Месинг Фитинзи Лактот 1 Женски x 1 Женски Лактот Цевки Вклучите Месинг Агол Месинг Лактот Фитинзи

DEN 166.80

Износ
Това е достапна

За цевки со женски теми, мерење на горниот дијаметар на нишката.КАДЕ ДА АПЛИЦИРАТЕ?Нашите Tee Цевка Адаптер со добро изработени женски NPT теми на едниот крај и женски NPT теми на други крајот се одлично се вклопуваат за поврзување на цевки.Не излегуваат во јавноста!.Нашите Метал Црево Вакуум Мерач Месинг Лактот има 1 инчен Женски x 1 инчен Женски Теми.Овие приклучоци се : трајни (благодарение на премиум месинг изградба)отпорни на corrosionsoliddo не leakhave подобра термичка спроводливост и ниски магнетни permeabilitydo не се деформира со timeprovide тесни запечатување благодарение на релативната мекоста на месинг се лесно да се инсталира или промени (благодарение на хексагонална глава што се зголемува имајќи површината кога клуч се применува за монтажа).СИГУРЕН МОНТИРАЊЕ на Черупка Редуктор е Предвидено од страна на Добро-Машински Теми и Релативната Мекост на Месинг кој им Овозможува на Построги Запечатување.ЗОШТО КУПИ НАШАТА Месинг Лактот?Изборот на додатоци за вашиот цевки вклучите алатки?Конечно можете да престанете да купувате скапи нерѓосувачки челик цевководни фитинзи, несигурни бакарни цевки, фитинзи дека рѓа толку лесно, и пластика пластични хексадецимален цевки, фасонски делови кои се скрши брзо и се неверодостојни.УНИВЕРЗАЛНА нашите Месинг Лактот може да биде лесно да се Користи со Вода или Масло за Водовод Апликациите и Конекциите, на Различни Мерливи Уреди, Колекционери, за Градината и Вода Врски, итн.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Помал калибар дизајн : различни од повеќето од свеќа чаши на венец прстени со премногу голем calibers, ова св

??Најдобриот Подарок и Фотографија Облека : Ова бебе playsuits се совршени за секојдневно носење,игра носат,р

1 Buc фендер страна маркер светилка.За Хонда Граѓански 20162018 тоа е за Резервни.Тоа е Нов производ.Има 1year га�

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН ЗА ВАШИОТ УРЕД Одржување на вашиот препродажба вредност & заштита од нечистотиј�

ДИМЕНЗИИ : 11 х 11 во.Пакет : 6 pack јадење крпи.МАТЕРИЈАЛ : перење крпа е направен од двојноlayer кадифен ткаенин

Нашиот плоштад во случај да дојде во различен стил за да изберете од, и секогаш може да се најде еден кој

БРЕНД : Meerkatt (Пакет 10) 3 / 4" Мини Круг Пушеле Леќа Килибар LED.Водоотпорен, Шок Доказ, Прашина Доказ.ГАРАНЦИЈ�

Модел : GY VL53 L0 X.Користење на чип : VL53 L0 X.Напојување : 2.8 до 5 v Висока енергетска ефикасност, ниска потрошув�

МЕРЕЊА Доаѓа како плоштадот : 22 x 22 инчи.Големина кога се преклопени во триаголник : 31" x 13" x 13".НАПРАВЕН ОД

Сет Вклучува : 5 / 16", 3 / 8", 7 / 16", 1 / 2", 9 / 16", 5 / 8", 11 / 16", 3 / 4", 13 / 16", и 7 / 8" Длабоко штекерите (подножјата).Помага да

[BPAБесплатен Материјал] 100% BPAfree и phthalateбесплатно, направени од нетоксични TRITAN материјал, па вие и вашите д

Страна на пазарот светла се изработени од високо квалитетни LED Чип, Трајни ABS Пластика, Водоотпорен, Dustproo

* Висок Квалитет : 100% сосема нов резервни агол светилка пак на абажур, висок квалитет Висок Квалитет : 100%

Повеќето од dustproof, полен, воздушни честички може да се испуштивме надвор после миење со ладна вода и може

Обичај печатени висок сјај слика sublimated директно да бела сјајни надворешноста површината.Одговара на по

Please wait...