0
clear
  • 25pc. Сјајна Месинг 1 (надворешен дијаметар), Прикажан Grommets со Подлошки
  • -20%
  • -20%
25pc. Сјајна Месинг 1 (надворешен дијаметар), Прикажан Grommets со Подлошки

25pc. Сјајна Месинг 1 (надворешен дијаметар), Прикажан Grommets со Подлошки

DEN 359.76

Износ
Това е достапна

Убава сјајна месинг заврши.Стандард grommets голема за кожа/платно работа.Направен да се користи со рака алатки, не само-пирсинг.Голем акцент за занаети, мебел и повеќе.Исто така, совршен за кутија цигари гитара звучна дупка влошки.Ова е 25-пакување од 1-инчен (надворешен дијаметар) сјајна месинг grommets со појавување на подлошки.Grommets се најчесто се користи во платно работа, кожа работа и други крпа поврзани со работата, но тие, исто така, направи големи декоративни дупка инсерти за различни занает проекти, вклучувајќи пури кутија гитари!Овие grommets се наменети да се користат со рака tools, ако сте да ги користите за текстил/кожа работа.Тие не се само-пирсинг.Ве молиме имајте предвид дека ние не ги продаваме алатки потребни за да се качи овие grommets во ткаенина.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Предмет : SKT30 Пластични / Најлон 30 mm Заклучување Дупка Plug Пластични Делови = 30.0 mm B = 34.7 mm C = 11.5 mm Pls љубезно a

Категорија : Кабли.На Жици Management Bushings.Grommets.Mfr : Murrplastik Системи.Черупка.Спецификација За Производ : Катег�

Убава сјајна никел / хром финиш.Стандард grommets голема за кожа / платно работа.Направен да се користи со ра�

Според дебелина на кабелот, дијаметар на гума приклучок може да се намали по волја, и гумена заптивка ле�

Убава сјајна месинг заврши над месинг база.Стандард grommets голема за кожа / платно работа.Направен да се к�

Големина : 45 / 64" / 18mm Внатре Дијаметар, 55 / 64" / 22mm Ударна Дупка, 17 / 64" / 28mm надворешен Дијаметар, 3 / 32" / 2.5 mm

Име На Производ : Grommets Претходно Биле Вклучени.Материја : Направен од висок квалитет на цинк легура мате�

【ВКУПНАТА ГОЛЕМИНА】 Генерално Дијаметар : 45mm / 1.77"; Одговара Дупка со Дијаметар : 35mm / 1.38"...

БРЕНД : САД Запечатување.ПРОИЗВОДИТЕЛИТЕ ДЕЛ БРОЈ : ГОЛЕМОGMTH5029 МАТЕРИЈАЛ : BunaН DUROMETER : 50 A.ОДГОВАРА НА РАБО

【Димензија】 Монтажа на Кол : 20mm / 0.79" ; Внатрешните Кол : 15.9 mm / 0.62" ; Висина : 10мм / 0.39"; Надворешниот Кол : 22

5 mm);Монтажа Кол : 20mm / 0 Ве молиме овозможи 0.5 mm грешка 【Добар Материјал】 Жица grommets е направен од гума;издр

【Параметри】1 / 8"x1 / 4" 15 PCS,3 / 16"х5 / 16" 10 PCS,1 / 4"x½" 7 PCS,6 / 16"x17 / 32" 3 PCS,3 / 8"x9 / 16" 5 PCS,3 / 8"x½ 6 PCS,1 / 2"x21 / 32" 4 PCS,3 / 8"x¾" 3 PCS,7 / 1

【ГОЛЕМИНА】 Макс.Дијаметар : 57mm / 2.24"; Висина : 12mm / 0.47"; Целата Дното Дијаметар : 50mm / 1.97"; Дното Дупка со Ди�

【ГОЛЕМИНА】 Макс.Дијаметар : 57mm / 2.24"; Висина : 12mm / 0.47"; Целата Дното Дијаметар : 50mm / 1.97"; Дното Дупка со Ди�

Предмет : Пластика Крајот Капа Алуминиумски Профил Додатоци Црна За 4040 ве Молиме Љубезно Белешки : Ова е

Повеќе за пари со овој висок квалитет на Производот.Нуди премиум квалитет во извонредна заштеда.Одличе�

В С Osborne Црна Обичен Rim Grommets И Подлошки.Дувачкиот материјал со досадна црна заврши grommets и подлошки.Ќе доб�

Спецификации : Вклучувајќи 105pcs гума grommets, со 5 заеднички големини и доволно количество, лесно може да го �

★ Спецификација : 15 компјутер од 1 / 8"x1 / 4", 10 компјутер на 3 / 16"х5 / 16", 7 компјутер од 1 / 4"x½", 3 компјутер на 6 / 16

????Материјал : Направен од гума, гума за џвакање, носатотпорни, ладно отпорни, не е лесно да се разбивам, а�

Предмет : 53mm Сива PC Компјутер Биро Табела Пластични Grommet, Кабел Среди, Порт Површина, Жица Дупка Покрие Ов

【Пакет Содржина】ќе добиете 6pcs жолта биро grommets во пакет.Масата grommet е направен од здрав силикони и тоа е

Grommet окцето, Големина : 13.5 x 8 x 7mm / 0.53 x 0.31 x 0.28 инчен (Надворешниот.D*Внатрешна.D*H).Пакет Содржина : 100 x Grommets пр�

За различни големини на копчиња и окцето, големината на избраниот мувла е, исто така, различни.Нашите ка�

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Rubber.Net Тежина : 115g; Пакет Содржина : 350(+ / 2%) x Жици Grommets.Главната Бо�

Категорија : Кабли.На Жици Management Bushings.Grommets.Mfr : Essentra Компоненти.Серија : Richco.Ивица 100' L (30.48 m) Grommet Ивица, �

5 / 16" ID ГУМА GROMMETS ЗА 3 / 4" ПАНЕЛ ДУПКА.МАСЛО ОИЕ BUNA .ОДГОВАРА НА 3 / 16" ПАНЕЛ.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : 100% цврст и квал�

[Пакет Содржина] ќе добиете 12pieces кабел кабелот grommets во пакет.Секоја боја има 6 парчиња.Кабелот се користи

Пакетот вклучува : постојат вкупно 12 круг жица grommets во пакетот, големината на grommet е прибл 111 / 16 инчен вна�

Дел Статус : Активен, Завртка Големина на : #632, Глава Дијаметар : 0.380" (9.65 mm), Монтажа Дупка со Дијаметар : 0.250

Please wait...